Сергій Сибіряков: "Все, що потрібно було — якнайдалі вибити м’яч, але Андрій Корнєв не зміг зробити цього". 07-03-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
07.03.2012
среда
12:10
Сергій Сибіряков: "Все, що потрібно було — якнайдалі вибити м’яч, але Андрій Корнєв не зміг зробити цього"
Рейтинг публикации

Столична «Оболонь», що нині борсається в низах турнірної таблиці, з-поміж колег по нещастю, котрі наразі трішки вищі, має чи не найкращий календар на останні 9 турів ПЛ. Проте вливатися в поновлення чемпіонату довелося грою проти «Металіста», і вона очок команді Сергія Конюшенка не подарувала. Хоча до подвигу лишалися секунди. Про матч минулий і про матчі, котрі ще будуть, журналіст «УФ» поспілкувався з півзахисником «пивоварів» Сергієм Сибіряковим.

— Сергію, пристрасті вже поволі вляглися після суботнього матчу з «Металістом», та він ще надто свіжий в пам’яті. Як ви його прокоментуєте нині?

— Розпочну з того, що наша установка на матч складалася з двох головних моментів: гра в захисті й гра в нападі. Певно, мало для кого стане секретом, що ми налаштовувалися грати саме від оборони. І цей момент, тобто гра в обороні, нам вдавався з перемінним успіхом до останньої доданої хвилини. Натомість у нападі практично нічого не створили. Зрозуміло, що «Металіст» — майстерніша за нас команда, але й ми не мали права так беззубо діяти перед воротами опонента. Втім, перемога харків’ян, якщо розглянути всю гру, стала цілком заслуженою, хоч як це прикро констатувати…

— Стосовно голу «Металіста», то ваш тезка Пшеничних його забив уже на дев’яносто п’ятій хвилині, хоча додав арбітр чотири…

— Якщо ви натякаєте на арбітра і його упередженість, то я не погоджуюся. Гадаю, що жодних підводних течій не варто шукати. «Металіст» виконував стандарт на останніх секундах, а все, що потрібно було нам зробити, то якнайдалі вибити м’яч, але Андрій Корнєв не зміг зробити цього. От і все. Вибий він м’яч сильніше і подалі — одразу б пролунав фінальний свисток. Не вистачило нам трішки сил і концентрації на останні хвилини, передусім саме сил. Сподіваюся, що відновимося і продуктивніше відіграємо наступну зустріч.

— Про наступну гру — це ви як мої думки читаєте. Отож, що скажете про «Олександрію» і налаштування на хлопців Леоніда Буряка, адже вони нині ваші головні конкуренти в боротьбі за виживання?

— Команда пристойна, але нам абсолютно до снаги її здолати. Вони в двадцятому турі також втратили очки, а тому відрив не збільшився. Зробимо все можливе, аби позбавити їх очок на своєму полі. Все — нам немає де втрачати очки, тобто не маємо права втрачати. Мусимо в кожній грі набирати максимально можливу кількість пунктів. А гарти в «шахи», тобто дивитися в календар і щось прогнозувати: ось тут беремо, тут втрачаємо, тут втрачають конкуренти, то марна й не надто розумка справа. Все в наших руках чи ногах (сміється).

— У решті турів вашими суперниками, без урахування «Олександрії», будуть середняки — «Волинь», «Металург», «Карпати», «Арсенал»…

— А ще є «Дніпро»! Цей матч стоїть окремо, скажімо так. Розумію, на що ви натякаєте. Що маємо в цих іграх псувати нерви опонентам і чіплятися за пункти. Так і намагатимемося робити.

— Продовжуючи тему календаря, варто зазначити, що в передостанньому турі поїдете на береги Азовського моря, а в останньому — до Чорного. Якщо зможете до двох останніх ігор гарантувати собі прописку в еліті, можна буде й позагоряти?!

— (Сміється). У подібні розклади і в незаплановані сонячні ванни в іграх чемпіонату я не вірю. Гадаю, якщо ми й гарантуємо собі прописку в еліті на наступний чемпіонат, то зробимо це саме в останніх двох турах. Боротьба точно буде точитися до останнього. Вийдемо з неї переможцями, тоді й відпочинемо на лежаках під шум прибою, а як ні … також матимемо трішки часу на відпочинок, але в значно гіршому психологічному стані.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Данило Маланець, газета «Український футбол»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com