Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
07.03.2012
среда
13:17
Майкл Одібе: "Зорю" треба обігрувати, бо Європа чекає"
Рейтинг публикации

Наступного дня після київського дербі кореспондент «УФ» зв’язався з центральним захисником «Арсеналу» Майклом Одібе та розпитав його про враження від поновлення чемпіонату. Як виявилося, Майкл уже призвичаївся до наших реалій: скажімо, на телефонний дзвінок відповідає не традиційним англійським «Yes», а російським «Да, я слушаю». Щоправда, діалог продовжили все-таки мовою, яка є державною у Нігерії.

— Майкле, як настрій після вчорашнього (розмова відбулася у вівторок. — Г.К.) двобою?

— О, просто маса емоцій, від яких я ще навіть і не відійшов. Ми грали дуже непогано, але, на жаль, не завжди щастило. Гадаю, забий ми першими, а шанси на це були, — перемогли б. А так, фантастичний удар півзахисника «Динамо» вирішив усе.

— То, зрештою, тріумф «Динамо» справедливий?

— Рахунок — на табло. А чи він справедливий або ні — хіба то щось змінить?

— Певною мірою так, але залишимо цю тему. Розкажіть, як вам гралося на «Олімпійському»?

— Дивовижно! Помітно, що це стадіон найвищого ґатунку, виходити на який — суцільне задоволення. Приємно, що прийшло чимало глядачів — як уболівальників «Динамо», так і фанатів «Арсеналу».

— Знаєте чітку кількість тих, хто відвідав учора стадіон?

— Конкретну цифру не скажу, але, здається, відсотків на 90 арена була заповнена.

— Це ви трошки перебільшили — прийшло майже 50 тисяч із 70 можливих. Колись доводилося виходити на поле за такої численної аудиторії?

— Так, бувало кілька разів у Італії. Той же матч за «Сієну» проти «Ювентуса» у Турині (тут Майкл, певно, помиляється — тоді «Юве» приймав гостей на стадіоні «Олімпіко», який вміщує 27 тисяч глядачів. — Г.К.).

— А що скажеш про не дуже весняну погоду в Києві? Впродовж матчу чи відчував якийсь дискомфорт? Тим більше, наприкінці ще й сніг конкретний повалив…

— Знаєте, всім було однаково холодно. Звичайно, погодні умови впливають на гру, але вони не відносяться до категорії визначальних факторів. Коли ти повністю сконцентрований на матчі, то усі примхи погоди відходять на третій план.

— Добре, якщо так. Я вчора перебував на стадіоні й звернув увагу на те, що ви постійно зверталися по допомогу до лікаря. Були проблеми якісь?

— Так, відчував певний дискомфорт, але наразі все нормально, я повністю готовий тренуватися далі.

— А далі в «Арсеналу» поєдинок проти «Зорі». Щось знаєте про цю команду?

— Детально розглядати опонента ми будемо ближче до матчу, але я загально ознайомлений із «Зорею» — знаю, що цей суперник сильний насамперед своїм колективом.

— А ви в курсі, як луганчани зіграли цієї суботи?

— Якщо не помиляюсь, то вони розгромили… От кого саме — вилетіло з голови.

— «Зоря» декласувала «Карпати» 5:1.

— Ну от, це лише підтверджує мої слова про силу нашого майбутнього суперника. Зрештою, ми маємо будь-що перемагати, бо права на помилку вже втратили, а конкуренти за Лігу Європи обертів збавляти точно не планують.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Гліб Корнієнко, газета «Український футбол»
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com