"Карпати" і Федецький: компроміс знайдено. 12-03-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Футболіст запевнив, що бачить своє майбутнє лише у "Карпатах"
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
12.03.2012
понедельник
21:35
"Карпати" і Федецький: компроміс знайдено
Рейтинг публикации
Футболіст запевнив, що бачить своє майбутнє лише у "Карпатах"

Футбольний клуб «Карпати» та Артем Федецький дійшли порозуміння у питанні продовження співпраці. Це означає, що гравець, відповідно до контракту з ФК «Карпати» виступатиме за львівську команду, як мінімум, до завершення дії його орендної угоди. По завершенні сезону Артем повернеться в розташування донецького «Шахтаря», де і буде вирішуватися питання щодо продовження його кар’єри. Сам футболіст запевнив, що бачить своє майбутнє лише у «Карпатах».

«Не буду приховувати – ситуація з моїм переведенням до молодіжного складу виникла не на порожньому місці. Існувало непорозуміння між клубами, не зовсім правильно у цій ситуації повів себе і я. Як один з лідерів колективу своєю поведінкою я зобов`язаний бути прикладом для гравців, особливо молодих футболістів. Я цілком свідомий того, що сам спричинився до ситуації, що виникла, підвів колектив. Як би там не було, це хороший життєвий урок для мене. Попри це вже все позаду, клуб пішов назустріч моєму бажанню почати все з чистого аркушу – і це головне. Тепер основне для мене – вибороти можливість виправити ситуацію, довести тренеру та своїм партнерам, що я всіма силами прагнутиму допомогти команді своєю роботою як на полі, так і в підтримці доброзичливої атмосфери та поваги всередині колективу. Я щасливий, що отримав можливість приєднатися до своїх партнерів, аби допомогти команді вирішити завдання на сезон. Я сумлінно, з подвоєною енергією працюватиму впродовж терміну дії оренди у львівських «Карпатах». Після цього згідно зі своїми зобов’язаннями я буду змушений повернутися в Донецьк. Якщо там мені дадуть зрозуміти, що в «Шахтарі» не зацікавлені у моїх послугах, запевняю львівських уболівальників у тому, що я наполягатиму на своєму поверненні саме до «Карпат», пропозиції жодного іншого клубу я розглядати не буду. Даю слово – львівська торсида може не сумніватися у моїй щирості. Я першим поставлю питання про продовження співпраці з «Карпатами» як мінімум на один рік, тим паче, що це передбачено контрактом між клубами. Також я хочу наголосити, що не маю жодних претензій до «Карпат». Я радий, що повернувся до команди і знову вийду на поле в карпатівській футболці», - розповів Артем Федецький.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК «Карпати»
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com