Лига Пари-Матч (Украинская Премьер-Лига)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
14.03.2012
среда
21:28
Максим Бондарев: "Таврія" - "Металург". Отримаємо висновки федерації, розглянемо питання"
Рейтинг публикации

4 березня не відбувся матч 21-го туру Епіцентр Чемпіонату України між командами «Таврія» та «Металург». Футбольна громадськість продовжує цікавитися, коли буде винесене рішення по цьому питанню. За коментарями прес-служба звернулася до виконавчого директора ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ, голови Дисциплінарного комітету ПЛ Максима БОНДАРЕВА:

− Після того, як матч «Таврія» - «Металург» не відбувся у зв’язку з незадовільним станом футбольного поля, керівництво кримського клубу попросило Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ створити комісію, яка мала б визначити чи є причиною непроведення форс-мажорні обставини, чи це пов’язано з прорахунками клубу-господаря при підготовці поля. Напередодні засідання Дисциплінарного комітету ПЛ, тобто 14 березня, Прем’єр-лігою отримано зроблений комісією Акт перевірки готовності стадіону до весняної частини Чемпіонату України. Однак цей документ не дає чіткої відповіді на питання щодо причин незадовільного стану поля. Відтак, тепер вже Прем’єр-ліга звернулася до федерації з проханням роз’яснити, чому газон не відповідав вимогам. Коли отримаємо висновки комісії по суті, тоді ДК ПЛ розгляне це питання.

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ПЛ
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com