Максим Бондарев: "Таврія" - "Металург". Отримаємо висновки федерації, розглянемо питання". 14-03-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
14.03.2012
среда
21:28
Максим Бондарев: "Таврія" - "Металург". Отримаємо висновки федерації, розглянемо питання"
Рейтинг публикации

4 березня не відбувся матч 21-го туру Епіцентр Чемпіонату України між командами «Таврія» та «Металург». Футбольна громадськість продовжує цікавитися, коли буде винесене рішення по цьому питанню. За коментарями прес-служба звернулася до виконавчого директора ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ, голови Дисциплінарного комітету ПЛ Максима БОНДАРЕВА:

− Після того, як матч «Таврія» - «Металург» не відбувся у зв’язку з незадовільним станом футбольного поля, керівництво кримського клубу попросило Комітет з питань стадіонів та безпеки проведення змагань ФФУ створити комісію, яка мала б визначити чи є причиною непроведення форс-мажорні обставини, чи це пов’язано з прорахунками клубу-господаря при підготовці поля. Напередодні засідання Дисциплінарного комітету ПЛ, тобто 14 березня, Прем’єр-лігою отримано зроблений комісією Акт перевірки готовності стадіону до весняної частини Чемпіонату України. Однак цей документ не дає чіткої відповіді на питання щодо причин незадовільного стану поля. Відтак, тепер вже Прем’єр-ліга звернулася до федерації з проханням роз’яснити, чому газон не відповідав вимогам. Коли отримаємо висновки комісії по суті, тоді ДК ПЛ розгляне це питання.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ПЛ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com