Роман Григорчук: "Недоналаштувалися або ж переналаштувалися". 21-03-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
21.03.2012
среда
21:59
Роман Григорчук: "Недоналаштувалися або ж переналаштувалися"
Рейтинг публикации

Наставник «Чорноморця» Роман Григорчук пояснює безвольну гру своєї команди в Донецьку.

— Романе Йосиповичу, після гри з «Шахтарем» на прес-конференції ви — вважаю, на емоціях — наговорили трохи зайвого…

— …Одразу перебиваю вас, бо можу запевнити: «говорити зайве» — то не моя парафія. Не маю такої звички. Тобто все, сказане мною в Донецьку, здатен наразі повторити.

— Але ж ви тоді заявили, що футболу в грі не було!

— Стоп! Я сказав, що «футболу не було» у виконанні моєї команди, натомість «Шахтар», як завжди, відіграв на дуже високому рівні, показуючи змістовні колективні дії.

— Тим не менше, напередодні весняної частини сезону в кількох інтерв’ю — в т.ч., для «УФ» — ви запевняли всіх, що (цитую): «Хлопці зростають», «Команда розуміє мої вимоги», «Гравці усвідомлюють, в який футбол мають грати»…

— …Й усе це — щира правда! Ми й справді перші два весняні матчі провели на високому рівні: показували якісний, добротний, комбінаційний футбол. Усе йшло, відповідно плану й моїх вимог. То лише гра з донеччанами виявилася провальною. З когорти: «Викинь і забудь».

— То що ж сталося?

— Одне з двох: мої підопічні або недоналаштувалися, або переналаштувалися. Який із цих варіантів правильний — з’ясовуватимемо найближчим часом. Для цього насамперед треба переговорити з усіма футболістами наодинці. Наразі обговорюємо ситуація у вузькому колі тренерського штабу.

— Зі сказаного вами випливає, що наразі ви ще не проводили з підопічними «виховної бесіди». Мабуть, це сталося тому, що в неділю дали гравцям день на відпочинок.

— А ось і ні! Футболісти відпочивають сьогодні (розмова відбулась у понеділок. — В.Б.), а в неділю ми мали повноцінне тренування.

— Романе Йосиповичу, більшість українських тренерів, із якими мені довелося спілкуватися, запевняли, що «розбір польотів» (у всіх можливих варіантах) зазвичай відбувається безпосередньо по завершенні гри…

— Насправді ніякої закономірності тут не існує: кожен тренер має власну систему роботи, яку вважає оптимальною особисто для себе. На моє переконання, з гравцями треба розмовляти на холодну голову, тобто з плином часу, коли емоції вже трохи вляглися… Якщо конкретно про трикляту гру з «Шахтарем», то розмовлятиму про неї з підопічними на тижні.

— Чи будуть якість «оргвисновки», штрафи, догани тощо?

— Якщо й будуть, то у пресу все це не проникне. Я переконаний: усе, що відбувається в команді, має в ній і залишатися, а виносити сміття на люди — хай інші цим займаються. Бо якщо кожне рішення — особливого «карального» плану — ставатиме надбанням громадськості, психологічний клімат у колективі легко зруйнується.

Тому, панове журналісти, не ображайтеся: ніяких «цікавинок», «родзинок», «перчинок» од мене не дочекаєтеся!

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Володимир Баняс, газета "Український футбол", www.ukrfootball.in.ua
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com