Євген Шахов перебереться до країни тюльпанів?. 22-03-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
22.03.2012
четверг
22:34
Євген Шахов перебереться до країни тюльпанів?
Рейтинг публикации

Українських легіонерів у європейських країнах (якщо не брати до уваги чемпіонати Білорусі, Молдови) — обмаль. Причина небажання європейців купляти українців — тема іншого матеріалу, а у цій замітці ми розповімо про можливий переїзд нашого співвітчизника у далеко не останній в Європі чемпіонат.

Чутки про зацікавленість «Вітесса», який нині посідає сьоме місце у голландському чемпіонаті, у персоні півзахисника нашої «молодіжки» та дніпропетровського «Дніпра» Євгена Шахова, з’явилися наприкінці минулого року, але тоді здавалося, що далі порожніх балачок справа не піде. Як виявилося — пішла! За інформацією, яка надійшла в «УФ» з достовірних джерел, не так давно «Вітесс» надіслав офіційний трансферний запит дніпропетровському «Дніпру». Якщо простішими словами — голландці зробили нашому клубу реальну пропозицію з продажу півзахисника Євгена Шахова. Звісно, щодо підтвердження цього факту журналіст «УФ» зателефонував генеральному директору ФК «Дніпро» Андрію Стеценку. Втім, заздалегідь продумані питання щодо цього переходу виявилися непотрібними — так вийшло, що діалог містив у собі лише одне запитання й одну відповідь. Традиційно небагатослівний Андрій Вікторович із упевненістю у голосі заявив, що жодного запиту від клубу «Вітесс» «Дніпро» не отримував. Зрозуміло, що через це й коментувати нема чого. В принципі, реакція як для босів вітчизняних клубів цілком нормальна — на наших теренах звітність передусім перед уболівальниками про процеси у клубі вважається чимось дикунським. Однак і забирати право на мовчання в очільників ФК ніхто не збирається.

Наостанок кореспондент «УФ» вирішив звернутися безпосередньо до головного «фігуранта» справи — Євгена Шахова. Але спроби додзвонитися до півзахисника виявилися марними — не підняв слухавку футболіст «Дніпра».

То що, очікуємо наступних новин?

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Всеволод Давидов, газета «Український футбол»
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com