Про що свідчать зміни у керівництві "Таврії"?. 29-03-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
29.03.2012
четверг
13:21
Про що свідчать зміни у керівництві "Таврії"?
Рейтинг публикации

Про що свідчать зміни в найвищому керівництві сімферопольського клубу?

Коментар віце-президента СК "Таврія" Дмитра Селюка

Я вважаю, що прихід Анатолія Могильова на пост почесного президента "Таврії" - це великий крок уперед у розвитку сімферопольського клубу. Навіть попри те, хто буде у ньому далі працювати. Цей крок засвідчує, що "Таврія" буде розвиватися, з Куніциним чи без, так само, як і зі мною або ж без мене.

Куніцин був почесним президентом, став генеральним директором, - це, певною мірою, пониження, але з іншого боку, - на цій посаді і без юридичного права підпису - це, як мінімум, дивно. Щиро кажучи, я й досі не можу розібратися у його посадах. Так само, як і не можу второпати, у чому тепер полягають його обов'язки.

Вважаєте, що після такого перепризначення Сергій Куніцин став займати посаду нижчу, ніж у мене? Мене це абсолютно не цікавить, так само, як і те, яку посаду в клубі приписують мені. Головне, що я виконую свою роботу. А Куніцин, будемо сподіватися, під керівництвом Могильова працюватиме конструктивно. Я відповідаю за спортивне життя клубу, а щодо інфраструктури, стадіону, тренувальних полів тощо - це парафія Куніцина.

Коментар прес-аташе СК "Таврія" Бориса Левіна

- Загалом ситуацію в "Таврії" грунтовно описано в заяві на нашому офіційному сайті. За великим рахунком, мені немає чого додати. А зодо того, понизили Сергія Куніцина на посаді чи підвищили, то все, що я могу сказати, - не зосереджуйтеся на дрібницях. Важлива не юридична казуїстика, а реальний стан справ: пан Куніцин свого часу врятував СК "Таврія" від розвалу, тож він і надалі має бажання допомогати клубові. А яка при цьрму в нього буде посада - не важливо".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Газета "Український футбол"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com