Заява прес-служби ФК "Арсенал" (Київ). 30-03-2012 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
30.03.2012
пятница
01:11
Заява прес-служби ФК "Арсенал" (Київ)
Рейтинг публикации

Керівництво ФК «Арсенал» (Київ) звернулося до президента ФФУ Григорія Суркіса та куратора суддівського корпусу П’єрлуїджи Колліни з листом, текст якого ми наводимо повністю.

«Вельмишановні панове!

До керівництва ФК «Арсенал» (Київ) звернулася група фан-клубу, яка стверджує, що в середовищі фанів вже протягом кількох днів поширюються чутки про начебто договірний характер, що може мати матч 25-го туру Епіцентр-Чемпіонату України з футболу «Олександрія» — «Арсенал» (Київ).

Крім того, за їх твердженням, підозріло незвичними є ставки на футбольному тоталізаторі, про існування якого добре відомо усім любителям футболу країни.

Реагуючи на цю інформацію, керівництво ФК «Арсенал» (Київ) має повідомити наступне:

1. Футбольний клуб «Арсенал» (Київ) буде у неділю, 1 квітня, грати з «Олександрією» так, як грає завжди, — чесно та по-спортивному безкомпромісно.

2. Ми просимо вас взяти під особистий та особливий контроль характер спортивної боротьби у цьому матчі. Вважаємо це вкрай важливим, щоб усунути навіть найменші чутки про неприйнятні речі напередодні проведення у нашій країні Євро-2012.

Ще раз підкреслюємо: ані у чесності нашого суперника у 25-му турі, ані у компетентності та професіоналізмі суддівської бригади ми сумнівів не маємо! Але ситуація вимагає ретельного контролю за матчем, що відбудеться, задля того, щоби зберегти цю віру непохитною також і у наших вболівальників».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Официальный сайт ФК "Арсенал"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com