Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

"Карпати" гратимуть на "Арені Львів", якщо буде згода в ціні оренди


"Карпати" гратимуть на "Арені Львів", якщо буде згода в ціні оренди

На сьогодні ведуться переговори між керівництвом ФК «Карпати» та стадіону «Арена Львів» стосовно ціни оренди. Про це сьогодні на прес-конференції розповів директор департаменту «Євро 2012» Олег Засадний.
«Якщо керівництво дійде згоди в оплаті оренди, то це реально, що «Карпати» гратимуть на новому стадіоні», – сказав він.
На стадіоні подій відбуватимуться спортивні та культурні події.
«Звичайно, стадіон працює, там відбуватимуться спортивні та культурні події. 23 серпня там буде концерт, в у вересні ми прийматимемо чемпіонат світу з важкої атлетики. Ми сприятимемо у промоуції стадіону», – зазначив президент Федерації футболу Львівщини Ярослав Грисьо.
Також, як додав він, основа кожного стадіону є футбол, тому Львів готовий приймати збірну і надалі.

Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
"вГолос"

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (32)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Andrij2012 (Львів)
Ще може бути що коли Дим. взяв Арену-Львів в оренду , його запрягли доробляти , опоряджувати територію навколо стадіону , асфальтувати паркінги за власний кошт , і т.д. Доробляти недоробки що не встигли до Євро . От і він псіханув відмовився . Хто ходив навколо стадіону , той знає шо там піз...ц . 3 200 000 000 гр. вгаратали , і ніхто нічого не доробляє деякі паркінги як були тупо засипані щебнем , так і залишились.
Ответить
0
0
пионэрр (Киев)
2hec (Луганск) 16.08.2012 16:13 А ты видел поле на ЛА? Ещё полгода такого "керування", и газона нет. Ты вообще отдаёшь отчёт, СКОЛЬКО в год стоит эксплуатация такого стадиона? Потому ППД прав на 1000 процентов. Он хочет эксплуатировать стадион, и получать с него. Разные умники здесь и на других сайтах злорадствуют: мол за одну гривню взял "Украину" в вечное пользование, забывая сколько средств вкладывается в её содержание. Дыминский хочет окупать затраты по эксплуатации ЛА. Вот и всё...
Ответить
+1
0
Andrij2012 (Львів)
Правду кажеш , димінський взяв її з дерев\'яними лавками , а зараз "Україна" Хоч на норм. стадіон схожа
Ответить
0
0
пионэрр (Киев)
2hec (Луганск) 16.08.2012 16:13 А ты видел поле на ЛА? Ещё полгода такого "керування", и газона нет. Ты вообще отдаёшь отчёт, СКОЛЬКО в год стоит эксплуатация такого стадиона? Потому ППД прав на 1000 процентов. Он хочет эксплуатировать стадион, и получать с него. Разные умники здесь и на других сайтах злорадствуют: мол за одну гривню взял "Украину" в вечное пользование, забывая сколько средств вкладывается в её содержание. Дыминский хочет частично окупать затраты по эксплуатации ЛА. Вот и всё...
Ответить
0
0
Bogr (Ужгород)
Только поймите меня правильно!!! Так интересно читать некоторые коментарии людей с восточной Украины!:) "Как можно играть на таком уровне и не иметь хорошего БЮДЖЕТА????"(с) Понятно что Ахметов на ВСЮ Украину один, поэтому только ОДИН клуб в Украине может играть на таком уровне и иметь хороший (за счет всей страны) БЮДЖЕТ!
Ответить
+3
0
Tiamat (Uruk)
Так як Карпати могли вилетіти, ясно шо Димінський не хотів заключати контракт аренди. Зараз почала трохи налагоджуватись гра при новому тренері от і пішли розмови про ігри на Львів-Арені. Ясно що на ній можна більше заробити, ніж на "Україні", бо на арену приходиме значно більше людей.
Ответить
0
0
Torsida_LEMBERG_1963 (Lemberg)
дивно що люди з Луганська і Донецька в курсах всіх наших справ.....
Ответить
+2
0
gayduk7 (львів)
[quote datetime="16.08.2012 16:54" author="hec (Луганск)"] Да, я владею ситуацией. [/quote] тоді просвіти нас про хід переговорів, по якому питанню не можуть дійти згоди, яку суму просить дир. стадіону? Тільки, якщо можна, фактами, а не думками. А від себе добавлю - не вірю, що дирекція стадіонів настільки недалека, щоб не розуміти, що на стадіоні повинні бути в першу чергу футбольні матчі, а потім все решта. Так як і ППД розуміє, що порівнювати два стадіони немає сенсу. І якщо переговори продовжуються, то твоя фраза, що "його вже давно ніхто нічого не просить" м"ягко кажучи, некоректна. І якщо переговори ведуться, значить є принаймі ДВІ зацікавлені сторони. А якщо дійсно запросили фантастичну нічим не обгрунтовану суму, тоді треба не про поганого ППД писати, а про когось і Ваших країв.
Ответить
+6
0
roma7777 (Львів)
От цікаво мені, яка різниця - hec (Луганск),KRIK01 (Донецк)де будуть грати наші Карпати і звідки така обізнаність в усіх справах Дима?.Ви , шановні,за своєю кухнею дивіться, а в нашу нема чого лізти.
Ответить
+1
0
Basiak (Kiev)
у вересні ми прийматимемо чемпіонат світу з важкої атлетики.. ----------------- и полетели ядра, заблестели копья, полетели ядра, оттянись на полную.. п.с. Бедная поляна.. (с).
Ответить
0
0
gayduk7 (львів)
[quote datetime="16.08.2012 16:13" author="hec (Луганск)"] Его никто не заставляет содержать стадион. Его об этом уже даже никто не просит. Есть потребность проводить матчи Карпат на ЛА - плати. Не хочешь, обиделся, денег нет...? Играй на Украине. Никто никого не принуждает, каждый сам делает выводы. [/quote] судячи із твоїх коментів, ти володієш ситуацією навколо Арени Львів. Чи це просто "потрендіти на форумі"?
Ответить
+2
0
hec (Луганск)
Да, я владею ситуацией.
Ответить
0
0
atomek (Львов)
Блииин, договоритесь, пожалуйста.... Так хочется смотреть футбол на этом стадионе а не на гадюшнике "Украине"
Ответить
0
0
gayduk7 (львів)
[quote datetime="16.08.2012 15:07" author="hec (Луганск)"] Дыминский думал, что к нему на коленях приползут упрашивать, чтоб он на ЛА играл. Но не тут то было. И как оказалось такое спортивное сооружение и без Карпат не простаивает и собирает аншлаги. Вчерашний матч тому пример. А там еще и концерты, и свидетели Иеговы, и борцовско-боксерские поединки и говерла разочек... Так что абсолютно все равно: будут Карпаты на ЛА, не будут Карпаты на ЛА... Даешь все матчи сборной во Львове, чтоб Дыминский от жабы задушился. [/quote] що значить "думал-не думал"? Коли прийнялось рішення про євро у Львові Дим хотів стадіон побудувати. Йому відома всім гоп-компанія сказала ні, бо небуде що деребанити. Тепер хочуть арену, яка чомусь обійшлася втридорого, відбити на Карпатах. Як би ти поступив? А на рахунок того, що стадіон проживе без футболу - просто смішно чути. Це в першу чергу ФУТБОЛЬНИЙ стадіон, а все решта для підтримки штанів. Тими "заходами" попсують газон і на тому буде кінець великого футбольного проекту. До речі, заради цікавості пару разів після Євро заїжджав на стад - а там тиша і спокій, все закрито, нікого немає.
Ответить
+11
0
hec (Луганск)
А что за гоп-компания? Не просветите?
Ответить
0
0
D&M (Луцьк)
Колесніков і якщо не помиляюсь Альтаіс холдінг
0
0
Свободу не спинити (Львів)
Повністю з тобою згідний. Я сам хотів написати що Дим хотів будувати стадіон. Навіть пізніше була інформація що разом з Кіндзерським, але ім не дали. То що тепер він має утримувати стадіон?
Ответить
+7
0
hec (Луганск)
Его никто не заставляет содержать стадион. Его об этом уже даже никто не просит. Есть потребность проводить матчи Карпат на ЛА - плати. Не хочешь, обиделся, денег нет...? Играй на Украине. Никто никого не принуждает, каждый сам делает выводы.
0
0
metallist_v (Харьков)
полностью согласен !!!
Ответить
0
0
Vagovyk(Lviv) (Львів)
Нарахунок всіх матчів - було б непогано!
Ответить
0
0
FCKarpatyLviv (Lviv)
[quote datetime="16.08.2012 15:07" author="hec (Луганск)"] Дыминский думал, что к нему на коленях приползут упрашивать, чтоб он на ЛА играл. Но не тут то было. И как оказалось такое спортивное сооружение и без Карпат не простаивает и собирает аншлаги. Вчерашний матч тому пример. А там еще и концерты, и свидетели Иеговы, и борцовско-боксерские поединки и говерла разочек... Так что абсолютно все равно: будут Карпаты на ЛА, не будут Карпаты на ЛА... Даешь все матчи сборной во Львове, чтоб Дыминский от жабы задушился. [/quote] збірна тут зіграє хтозна-коли,баптисти не будуть збиратись кожного тиждня, зараз буде концерт і все....Говерла один раз і все
Ответить
+5
0
hec (Луганск)
Занятость ЛА - не забота Карпат, как оказалось.
Ответить
+1
0
hec (Луганск)
Дыминский думал, что к нему на коленях приползут упрашивать, чтоб он на ЛА играл. Но не тут то было. И как оказалось такое спортивное сооружение и без Карпат не простаивает и собирает аншлаги. Вчерашний матч тому пример. А там еще и концерты, и свидетели Иеговы, и борцовско-боксерские поединки и говерла разочек... Так что абсолютно все равно: будут Карпаты на ЛА, не будут Карпаты на ЛА... Даешь все матчи сборной во Львове, чтоб Дыминский от жабы задушился.
Ответить
0
0
FCKarpatyLviv (Lviv)
[quote datetime="16.08.2012 14:54" author="nerov (ЗОРИНСК)"] А как же фортовасть! [/quote] виправдання для слабаків....зараз в Карпатах дуже змінилось в середині,та і Костов думаю хоче,щоб грали на АЛ...ну і звичайно фотка Кенії там неспроста
Ответить
+2
0
nerov (ЗОРИНСК)
А как же фортовасть!
Ответить
0
0
FCKarpatyLviv (Lviv)
просто керівництво Арени Львів захотіло всі гроші собі захапати і за оренду і частину від продажу квитків і фаст-фуди
Ответить
+6
0
тутти-10 (Сумська область)
"Карпати" гратимуть на "Арені Львів", якщо буде згода в ціні оренди ----------------------------- Ну хто б мав сумніви? Розмови про нефартовість, то все так. Просто Дим звик усе за дарма. Як він сердешний за "Україну" гривню платить? Це ж такі збитки? І досі ціну не збив.
Ответить
+4
0
in_kognito (Donetsk)
Дыминский не любит платить! Карпаты будут там играть только бесплатно, в крайнем случае за очень символическую цену и это будет дешевле "Украины"!
Ответить
0
0
AndrjuhALu (Донецк)
давно пора
Ответить
+1
0
Shveps (Poltava)
"Карпати" гратимуть на "Арені Львів", якщо буде згода в ціні оренди _ я не пойму ,я ту статью читаю причем тут Вильягра? :) Глюк походу какой то )
Ответить
0
0
Часникодав (Костопіль)
в тому то і справа, що в ціні не можуть зійтись вже давно. Починалось з 20 млн. гривень в рік.... так це половина бюджету клубу((
Ответить
+4
0
KRIK01 (Донецк)
Как можно играть на таком уровне и не иметь хорошего БЮДЖЕТА???? Если так рассуждать то лучше сразу отказаться от ПЛ. Современный футбол это не любительский уровень, если команда хочет расти ей нужны постоянно искать классных исполнителей! А на счет АРЕНЫ, здесь вообще ВОПРОС не должен стоять!!!! Вчерашний матч подтвердил! Если на старенькую УКРАИНУ (без комфорта)приходит ну 10т. То на АРЕНЕ был бы АНШЛАГ!!!! И считать деньги здесь ни к чему.
Ответить
0
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...