Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Михайло Добкін: "Металісту" практично нічого не коштує оренда стадіону


Михайло Добкін: "Металісту" практично нічого не коштує оренда стадіону

Інтерв’ю керівника обласної федерації футболу.

"СВОЮ КАНДИДАТУРУ ЗАПРОПОНУВАВ САМ"

– Михайле Марковичу, обрання головою обласної ФФ було для вас очікуваним або несподіваним, і чи були готові до такої непростої громадської роботи?

– Це не могло бути для мене несподіванкою, оскільки написав заяву з пропозицією розглянути мою кандидатуру на цю посаду. Отож моє рішення було зваженим, обдуманим, і, ухвалюючи його, чітко розумів, навіщо це роблю і що хочу реалізувати в разі обрання на цю посаду.

– Були впевнені в перемозі?

– На цю посаду було двоє кандидатів. Окрім мене, ще претендував Володимир Миколайович Бабаєв, який очолював Харківську ОФФ 12 років. Його авторитет у грі мільйонів – дуже високий, він багато хорошого й корисного зробив для обласного футболу, тому, звичайно ж, якби підтримали його кандидатуру. думаю, що харківський футбол од цього теж не втратив. Однак, мабуть, приходить час деяких змін, і Володимир Миколайович, беручи самовідвід і знімаючи свою кандидатуру, сказав, що настав час новим людям реалізовувати нові ідеї.

– Сподіваєтеся, що "нова молода кров" оновить життя обласної федерації футболу?

– Так. Але "нова молода кров" буде дуже сильно розбавлена досвідченими фахівцями. Той же Володимир Миколайович погодився й надалі працювати в обласній федерації на посаді першого заступника голови. Це дасть нам можливість зберегти спадкоємність і все хороше, що було, поєднати з тими можливостями, які є в нової команди, щоб розвиток футболу супроводжувався відновленням старої та створенням нової інфраструктури.

– Багато хто відзначав вашу активність на посаді голови обласного відділення Національного олімпійського комітету. Чи означає це, що футболу – іншій вашій громадській діяльності – тепер приділятиметься більше уваги, порівняно з іншими видами спорту?

– Зауважу, що вже тривалий час я є першим віце-президентом Всеукраїнської федерації гольфу, але це не перешкодило мені займатися іншими видами спорту, очолюючи регіональне відділення Національного олімпійського комітету. Тому я би не протиставляв ці речі. Олімпійський рух – це одне, розвиток футболу – зовсім інше, тим паче, що футбол – наймасовіший вид спорту.

"МЕТАЛІСТУ" НЕ ЗРАДЖУЮ З 1982-го"

– Як відомо, всі дорослі захоплення йдуть із дитинства. Чи приділяли футболу увагу, час і бажання змалечку?

– Як і більшість моїх однолітків, у дитинстві був спортивним поліглотом, але найбільше, звичайно ж, ми грали у футбол, причому робили це за першої-ліпшої нагоди – на шкільних перервах, у дворі будинку, де мешкав, і не лише влітку, а й зимою. Пізніше, коли служив у армії, дуже часто за наявності вільного часу організовували футбольні матчі між солдатами, і офіцери із задоволенням долучалися. У футбол грав і після армії, коли вже працював, але останні три роки перестав. Травма коліна – якби не вона, грав би й досі.

– Відомо, що ви є затятим уболівальником "Металіста", який останнім часом демонструє чудові результати. Це теж із дитинства?

– За харківську команду почав уболівати 1982-го року, коли вона, після тривалої перерви, повернулася до вищої ліги, тож відтоді їй ніколи не зраджую. Ані коли "Металіст" "валився" при чехарді тренерів, ані коли вилетів до першої ліги, ні тим більше зараз, коли "Металіст" входить до числа найкращих футбольних клубів Європи.

– Під час підготовки чотирьох українських міст до проведення Євро-2012 у Харкові все було організовано й проведено на досить високому рівні. Чи означає це, що той темп, який був узятий, зберігатиметься? Мається на увазі підготовка й відкриття спортивних об’єктів, робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл, підтримка дитячої команди "Металіст".

– Зараз можна стверджувати, що Євро-2012 для міст-господарів був подарунком долі. Звичайно, довелося дуже багато попрацювати над тим, аби із запасного міста Харків перетворився на основний, але ті зусилля, які були на це витрачені, варті того. Адже сьогодні маємо більше, ніж мали б, якби не Євро-2012 – і в плані спортивної інфраструктури, й в плані міської, та й взагалі в плані розуміння європейських стандартів якості життя.

Говоримо, що хочемо до Європи. Але для одних Європа – це магазини й ресторани, для інших – музеї й архітектура, для когось – просто прагнення потрапити туди хоч раз. Але насправді нас приваблюють в Європі стандарти, які полегшують людині життя. Це стосується й свобод людей, і якості життя. Так ось: частину якісного європейського життя ми відчули тут під час Євро-2012, коли побачили, наскільки швидко можемо змінювати власну країну, які позитивні моменти це дає, скільки переваг ми отримуємо.

Звичайно ж, ми розвиватимемося. Темпи розвитку залежатимуть од багатьох чинників, але те, що вдосконалюватимемо спортивну інфраструктуру – це однозначно. Євро закінчилося, а ми продовжуємо будувати нові футбольні поля зі штучним покриттям і робитимемо це наступного року наростаючими темпами.

"ЯРОСЛАВСЬКОМУ ОРЕНДА СТАДІОНУ ПРАКТИЧНО НІЧОГО НЕ КОШТУЄ"

– Євро-2012 подарувало Харкову чудовий стадіон, про який, напевне, вболівальники футболу, зокрема й харківського "Металіста", могли би тільки мріяти. Власне, тут створені всі умови для того, щоби на ньому проводити матчі і національної збірної України. Як ви оцінюєте таку перспективу?

– Я – "за" обома руками, хоча вже маємо досвід матчів збірної України. Рішення ухвалюватиме, звичайно ж, Федерація футболу України, але харківський стадіон повністю готовий забезпечити комфортні умови підготовки й проведення матчів найвищого рівня – чи то товариських, чи в рамках відбіркового циклу до чемпіонату світу. Тому не бачу жодних проблем, аби частину матчів збірна України проводила й в Харкові.

– Чи означає це, що на новій посаді – керівника обласної федерації футболу – лобіюватимете інтереси Харкова в цьому сенсі?

– Тут важлива не посада. Для мене обласна федерація футболу – це передусім можливість створити кращі умови для заняття футболом дітям аматорам ветеранам, розвивати жіночий, пляжний футбол, міні-футбол, умови для створення гри у футбол людей з обмеженими фізичними можливостями. Ось перелік тих завдань, які для мене пріоритетні. А гра збірної України в Харкові – це, звичайно ж, престиж нашого міста, це історія нашого стадіону, тому що всі матчі збірної відкладаються в пам’яті, тож, повертаючись на десять, двадцять, п’ятдесят років тому, згадуючи ту чи іншу гру, того чи іншого футболіста, звичайно ж, згадуєш стадіон і підтримку, скільки було глядачів і яка була атмосфера. Думаю, тут навіть більше, ніж якісь лобістські кроки з мого боку як губернатора Харківської області.

– "Металіст" нинішнього рівня подарував місту Олександр Ярославський. Як на сьогодні в обласної адміністрації складаються стосунки з цим меценатом, власником клубу? Адже все-таки стадіон – це структура Харківської ОДА.

– Стосунки в мене, як у керівника області, з усіма – абсолютно рівні, робочі, я б охарактеризував як ділові. Тому будь-які питання, які цікавлять футбольний клуб "Металіст", вирішуються в робочому порядку.

– Домашня арена "Металіста" – це обласний спортивний комплекс, який перебуває на балансі Харківської ОДА. Чи могли би озвучити цифри – яка собівартість утримання стадіону на проведення одного матчу чемпіонату України, матчу Ліги Європи? Мається на увазі оренда, витрати на комунальні послуги, електроенергію тощо. Чи йде ваша організація, в зв’язку з тим, що футбольний клуб працює на позитивний імідж регіону, на знижки щодо сплати оренди стадіону, в яку суму в середньому обходиться оренда ОСК для харківського клубу на місяць/рік?

– Обласний спортивний комплекс "Металіст" й справді перебуває на балансі Харківської обласної ради. Це комунальна власність територіальної громади. Перед чемпіонатом Європи сесія Харківської обласної ради передала в оперативне управління Харківської ОДА цей стадіон. Ми ж, у свою чергу, передали його в управління футбольному клубу "Металіст". Чемпіонат завершився, й ми поки що не відміняли договір, який діє досі. Стадіоном керує футбольний клуб "Металіст" і обласне комунальне підприємство КП ОСК "Металіст". Виходячи з цього, зауважу, що "Металісту" практично нічого не коштує оренда цього стадіону. Усі засоби від продажу квитків, від розміщення торгових точок, від реклами, що є на стадіоні, – все це працює для того, щоб понизити фінансове навантаження на ФК щодо оренди або щодо управління цим підприємством. Тому харківський клуб сьогодні перебуває в унікальних умовах, порівняно з іншими футбольними клубами, коли йому практично нічого не варто, в плані оренди, тренуватися й грати на ОСК "Металіст".

"СТОРОЖЕНКО – АВТОРИТЕТ? Я ЦЕ НЕ КОМЕНТУЮ"

– Свого часу одним із заступників Олександра Ярославського, потім президентом футбольного клубу "Харків" був, а нині є президентом прем’єр-ліги Віталій Данілов. Які у вас стосунки з цим функціонером, чи доводилося вам раніше спілкуватися з ним, чим вам запам’ятався?

– У мене з усіма людьми в місті Харкові нормальні, ділові стосунки. Не хочу нікому давати жодної характеристики й оцінок. Вважаю це, щонайменше, некоректно.

Данілов – футбольний функціонер, і якщо його переобирають не один раз керувати прем’єр-лігою, значить, він заслуговує на довіру як фахівець. Я у футболі – функціонер-початківець, тому давати нікому жодних оцінок не хочу.

– Невже? А в історії із судовими позовами російського бізнесмена Костянтина Григоришина проти братів Григорія та Ігоря Суркісів щодо київського "Динамо" 2005 року неодноразово говорилося про те, що інтереси в судових інстанціях столичного клубу як народний депутат представляли саме ви. Не могли би відкрити завісу таємниці: в чому тоді була суть конфлікту, чим усе завершилося? Наскільки претензії Григоришина відносно своєї частини акцій у ФК "Динамо" були обґрунтованими?

– Судячи з питань, які цікавить шановане видання, футбол для вас – це більше, ніж гра, футбол – це політика. Зазначу, що жодних завіс відкривати не буду, тому що володію тією інформацією, яка відома багатьом іншим людям. Із братами Суркісами хотіли звести рахунки їхні політичні опоненти. Для цього вони використовували будь-які можливості. Не гребували для задоволення особистих амбіцій і спробами втоптати в бруд і ім’я загальновідомого футбольного клубу. Тому те, що було, було брудною й неохайною політикою. Я, як народний депутат, свідомо допомагав Ігорю Михайловичу та Григорію Михайловичу відстояти своє законне право на володіння цим футбольним клубом.

– Тривалий час ви співпрацювали з братами Суркісами. Наскільки у вас склалося враження про них як про людей, які справді займаються футболом професіонально, сприяють розвитку футболу не лише в окремо взятому клубі, а в цілому в країні? Яка справді їхня роль у проведенні Євро-2012 в Україні?

– Роль Григорія Михайловича Суркіса в тому, що Україна отримала право на проведення Євро-2012, величезна й визначальна. На той момент завдяки його наполегливості, його патріотичній позиції та любові до українського футболу сталося, здавалося б, неможливе. Керуючи ФФУ, Григорій Суркіс зробив дуже багато для розвитку вітчизняного футболу. Ставлюся до нього з глибокою повагою. Хоча питання задано про співпрацю з ним... У мене ніколи не було з ним співпраці: не було загального бізнесу, якоїсь спільної власності. Ми свого часу були разом в одній парламентській фракції. Уся наша співпраця полягала в тому, що я, як мер, а він, як президент ФФУ робили все для того, щоби Харків отримав право на проведення матчів Євро-2012. У нас це вийшло, зокрема й завдяки його підтримці, а головне – вірі в наші сили.

– Чи означає це, що Суркіс безпосередньо допомагав Харкову отримати право приймати Євро-2012?

– Так само, як і Одесі, Дніпропетровську, Львову, Києву і Донецьку. Ми скористалися своїм шансом, а хтось – ні. Після цього проти Суркіса розгорнули брудну кампанію, звинувачуючи його в нібито особистій зацікавленості в тому, що Харків хоче "отримати" Євро-2012. Але замість цього тим, хто займався такою кампанією, треба було не балачки розводити, а робити конкретні справи: будувати стадіони, дороги, сучасні повітряні ворота.

– Так чи інакше, вам на новій посаді доведеться спілкуватися з тими людьми, які багато років працюють у футболі й мають у ньому авторитет. Для Харківської області – це така особа, як Сергій Стороженко. Що ви можете сказати про цю людину?

– Я не згоден із подібною характеристикою цієї людини у вашому запитанні, тож говорити про нього не хочу.

– Сьогодні до Верховної Ради прийшли люди, які мають пряме відношення до футболу: Сергій Куніцин – із "Таврія", Ігор Палиця – з "Волині", Володимир Бойко – з "Іллічівця", Борис Колесников – із "Шахтаря", Євген Геллер – із "Зорі", Костянтин Жеваго – з "Ворскли", Нестор Шуфрич – із "Говерли" та інші. Чи знаєте ви цих людей через призму футболу? Наскільки вам хотілося би співпрацювати з ними в плані розвитку футболу, зокрема в Харківській області?

– Три чверті прізвищ людей, які звучать у питанні, й раніше були у Верховній Раді та в активній політиці. Тому для мене ніхто не є там новачком або невідомою мені людиною. Із футбольних же питань я не стикався з ними ніколи, за винятком тих випадків, коли як уболівальник "Металіста" зустрічався з ними на стадіонах.

Для мене футбол – це вид спорту, а не політика. Йому я вирішив присвятити частину свого вільного часу в плані організації його на аматорському рівні і на рівні дитячо-юнацького футболу. Тому мені байдуже, який політик куди увійшов, хто є президентом якого клубу. Мене це взагалі не цікавить.

Якщо на ниві футболу вони допоможуть нам розвивати ті напрями, за які відповідаю, буду радий. У мене у футболі немає ні політичних, ні інших пристрастей. Ось ми про Данилова згадали. Він – член "Батьківщини", але для мене він професіональний футбольний функціонер. Так через те, що ми в різних партіях, мені з ним не вітатися? Я ніколи не змішуватиму футбол із політичною діяльністю. Це все одно, що не давати розвиватися тим футболістам, які підтримують інші політичні партії, окрім тієї, до якої входжу я. Це безглуздо.

"У ДОГОВІРНИЙ МАТЧ "МЕТАЛІСТА" – НЕ ВІРЮ"

– Будучи депутатом Верховної Ради, ви неодноразово входили в тимчасові слідчі комісії з питань боротьби з корупцією серед високопоставлених осіб. Сьогодні дуже актуальним питанням для українського футболу є система договірних матчів. Як вважаєте, наскільки цей факт є присутнім в українському футболі і як ви ставитеся до того скандалу, який виник через нібито договірний матч "Металіста" з "Карпатами"?

– Договірні матчі просто вбивають сенс спорту. Які спортивні принципи, конкуренція, тренерські ідеї або майстерність футболістів можуть змагатися з нечесним суддівством чи закулісними іграми? Щодо арбітражу, наприклад, то навіть якщо в команді буде один Горяїнов і десять Мессі, ми все одно програємо команді першої ліги, якщо суддя буде "заряджений" на підтримку саме першолігового клубу. Тому з цим треба боротися. Але ми не унікальна країна в цьому плані. Час од часу виникають корупційні скандали у Франції, Італії, Греції та інших європейських країнах. Тому тут, напевне, треба об’єднувати зусилля всім для того, щоби виробляти певні правила покарання тих, хто буде спійманий на нечесній грі.

І карати треба не арбітрів. Судді самі не ходять і не просять, щоб їм дали гроші за "правильне суддівство". Вони просто іноді не можуть встояти перед тими пропозиціями, які їм робляться.

Карати потрібно й власників клубу, й тих футбольних функціонерів, які виходять із такими пропозиціями. Щодо нібито договірного матчу "Карпат" із "Металістом", то я не вірю, що це могло бути. Харків’яни того сезону й так були на голову вищі, ніж "Карпати". Ця перемога була не визначальною, не вирішальною для нас. Вона була дуже емоційною, тому що це завжди був наш принциповий суперник, як і "Дніпро". Не вірю. Я дуже щиро сподіваюся, що рішення, яке прийме Лозаннський арбітражний суд, буде на користь невинності харківського "Металіста".

"ХОЧЕТЕ ПОДАТКОВИХ ПІЛЬГ? ТОДІ ЦЕ НЕ МЕЦЕНАТСТВО"

– Яка доля стадіонів "Динамо" та "ХТЗ", де грали "Геліос" та резервні команди "Металіста"?

– Стадіон "Динамо" має бути переданий до комунальної власності міста Харкова. Що стосується стадіону "ХТЗ" – усьому свій час. Якщо порахувати витрати на будівництво 100 полів зі штучним покриттям, які закриють проблеми левової частки районів і міст Харківської області, чи фінансування капітального ремонту стадіону "ХТЗ", який буде класним, сучасним, але буде один, то, звичайно ж, я віддам перевагу сотні футбольним полям в області. У місті є, де грати. Прийде час, буде відремонтована й ця споруда. Усе банально просто – все залежить від економічних можливостей. Є бажання відремонтувати великі спортивні об’єкти, які знаходяться в місті Харкові, відтак усьому свій час. Надто багато засобів було витрачено областю й містом на реконструкцію стадіону "Металіст". Тому треба взяти певний перепочинок. Ми повернемося до стадіону "ХТЗ", і пройде час, пишатимемося цією футбольною ареною.

– На сьогодні будь-яка справа не обходиться без меценатства. Як вважаєте, меценати повинні отримувати пільги в оподаткуванні?

– Я вважаю, що – ні. Меценатство – це не щось в обмін на щось. Це стан душі й бажання людини частину своїх власних коштів витратити на що-небудь для інших. А якщо бізнесмен за це отримуватиме податкові преференції, то це вже не меценатство. Це вже певний вид діяльності. Тому я противник цього. Краще Верховній Раді ухвалювати такі закони, які дозволять бізнесу почуватися комфортніше в нашій країні й платити більше податків, а не ховатися від них, не платити зарплату в конвертах. Тоді з’являться гроші в бюджетах, які можна буде спрямувати й на ті речі, куди їх витрачають меценати.

– Вашим першим заступником обраний Геннадій Адольфович Кернес. Які обов’язки будуть на нього покладені, як будуть розділені повноваження?

– Геннадій Кернес – перший заступник голови Харківської обласної федерації футболу, тому частина обов’язків із розвитку обласного футболу, звичайно, буде покладена й на нього.

Із часом, сподіваюся, його кандидатура буде підтримана на посаду керівника міської федерації футболу. Робимо це осмислено й усвідомлено, тому що хочу, щоб у всіх, хто так чи інакше відповідає за розвиток футболу в нашому регіоні, було чітке розуміння, що відповідальність за кінцевий результат узяли на себе перші особи області й міста. Вимоги до всіх будуть особливі. І залишаться в нашій команді тільки ті, хто зможе витримувати той темп, яким йдемо до наміченої мети.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (84)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
negoro (kharkov)
Беня записался в ПРавильные?
Ответить
0
0
Корнер ДД (Dnipropetrovsk)
Добкин и Кернес всего лишь куклы. А кто кукловоды? Думайте, думайте.ПРавильно, ПРидумали.
Ответить
0
0
Metall_Tiffozi (Kharkov)
[quote datetime="08.12.2012 17:07" author="Серьёзный (Харьков)"] Короче. Всё это заурядные бандитские разборки, не имеющие никакого отражения на картине, шо мы видим, приходя на стадион. [/quote] Не ходи на стадион, не мучай себя... Лучше по ТВ смотри другие, чисто украинские команды
Ответить
0
0
Lelik-DNEPR (Днепропетровск)
Где про скорые помощи, бл*ть?
Ответить
+1
0
nin-mir (Запорожье)
Валите Добкина оле-оле, а Кернеса в пи-ду оле-оле.....
Ответить
0
0
Сергей 65 (Ильичевск)
Если так и дальше будут "любить" Металлист городские и областные власти, не удивлюсь,что Ярославский окажется у нас в Ильичевске.Место и земля для таких людей найдется!
Ответить
+1
0
tulja (Lvov)
До Ярославського ставився і ставлюся з ВЕЛИКОЮ ПОВАГОЮ!він маючи великі гроші ніколи непялив з себе небожителя і завжди спілкувався і спілкується з людьми на рівних!то що ТЕМНОТА наострила свої зуби це факт!ну щож Харківяни!ви ПЕРША столиця нашої держави!покажіть що ви не переферія і це не ваша СУДЬБА!
Ответить
+2
-1
satellite (Харьков)
ПРАВДИВЫЙ ТЫ НАШ........
Ответить
+2
0
Серьёзный (Харьков)
Короче. Всё это заурядные бандитские разборки, не имеющие никакого отражения на картине, шо мы видим, приходя на стадион. Будет у них сходняк и всё порешат по понятиям. Ещё короче - не наше это дело, шановнэ панство.
Ответить
+2
-4
Серьёзный (Харьков)
"Мой Вам совет - учитесь читать между строк" zippovich (Харьков)+08.12.2012 05:55 *** Промежду строк можна прочитать шозавгодно! Причём не только то, чяво там нет, но и, в первую очередь, то, шо индуцировано собственным воспалённым воображением читающего.
Ответить
+1
-6
IvaneZZZ (Киев)
Миша не вы...бывайся, я тебе честно говорю.
Ответить
+2
0
valera_vvv (Харьков-Киев)
Отремонтировать стадион ХТЗ или построить сотню полей по области? Данунах, лучше слетаю в тёплые края, погрею больное колено на солнышке - вот и будет польза для всего украинского футбола! Серьёзный ничего страшного не увидел, но ничего умного не сказал, хотя ему без общественного порицания жизнь не мила, поэтому, собрав свои минусы, полез обратно в нору...
Ответить
+4
-1
Andrewep1 (Odessa)
Что-то стадион, как-то по дебильному работает!
Ответить
+1
-2
Shkiper-Metal (Харьков)
От шакалы!
Ответить
+2
0
Бодрый (Донецк)
Вывод : бизнес Ярославского хотят "половинить" Кернес с Добкиным
Ответить
+2
0
Nighes (Харьков)
[quote datetime="08.12.2012 12:10" author="Сытый (Харьков)"] Эти два артиста из знаменитого "клипа" решили прибрать к рукам уже и харьковский футбол,который поднялся благодаря Ярославскому.Решили отхватить сладкий кусок,никуя при этом не сделав для Металлиста. Ярославскому нужно просто выкупить стадион и все ,чтобы эти демоны никакого отношения к Металлисту больше не имели. [/quote] а лучше построить свой собственный как у шахтера
Ответить
+3
-2
Сытый (Харьков)
Да,это идеальный вариант.Построить собственный красавец тысяч на 50-70.А Добкин с Кернесом пусть у Ярославского выкупают футбольное покрытие за 3 млн долларов,ресторан и подтрибунные помещения и возвращают все деньги,потраченные на реставрацию стадиона.Камеру паук забрать,табло поменять на старые,новые демонтировать и увезти в неизвестном направлении.Пусть на Металлисте открывают рынок и крутят там свои "наперстки" на здоровье.А мы перейдем на новый стадион.
Ответить
+3
-1
ALEX12 (Харьков)
С такими запросами - на Каштанова..))
+1
0
Сытый (Харьков)
Эти два артиста из знаменитого "клипа" решили прибрать к рукам уже и харьковский футбол,который поднялся благодаря Ярославскому.Решили отхватить сладкий кусок,никуя при этом не сделав для Металлиста. Ярославскому нужно просто выкупить стадион и все ,чтобы эти демоны никакого отношения к Металлисту больше не имели.
Ответить
+5
-1
Сытый (Харьков)
[quote datetime="08.12.2012 09:54" author="zloy_Roman (Харьков)"] Миша, не выё****йся. И почему у тебя такое лицо грустное? Тебе же никто денег не даст. [/quote] Не так.Миша,у тебя скучное лицо,тебе никто денег не даст.
Ответить
+4
-1
maiky1973 (Житомир)
Харків’янам треба об’єднуватися проти цих істот. Вони заздрять Ярославському і тому хочуть відібрати у нього стадіон і клуб. Це покидьки якім байдужий футбол. На словах Добкін каже, що розвиватиме масовий футбол, а по справі воно ще нічого не зробивши, кинулися знищувати професіональний клуб. Співчуваю харків’янам
Ответить
+5
-1
negoro (kharkov)
Добкин - марионетка Кернеса, как и некоторые весомые фигуры харьковского политикума. Стоит вспомнить расхожую фразу "навести резкость и разобраться", кинутую мэром, которую затем те с удовольствием употребляли где-ни-попадя. Стая этих шакалов никогда не угомонится, пока не заполучит своего - им надо "опустить" Ярославского, а футбол никому из них не нужен. Сам по себе Кернес никогда бы на олигарха не тявкнул, не будь прямой команды "фас". Кто дал эту команду? Это может быть и Беня, а может кто-нибудь ещё. Ищите кому это нужно. P.S.: Да, кстати, а сколько платит ФК "Динамо" Киев за аренду "Олимпийского"?
Ответить
+5
-2
Донбасс (Донецк)
ни копейки со слов суркиса !
Ответить
+3
-1
zloy_Roman (Харьков)
Миша, не выё****йся. И почему у тебя такое лицо грустное? Тебе же никто денег не даст.
Ответить
+7
-1
Парус2 (Днепропетровск)
че коменты не пропускают, и где можно ознакомиться с запрещенными словами, ау? я такую речь накалякал, эх
Ответить
+1
-4
Металист-Днепр 0-6 ( подвал и бункер)
Пускай Миша лучше лавочки для метро покупает........остаться без дерби не хочу..
Ответить
+10
-1
Metall_Tiffozi (Kharkov)
[quote datetime="07.12.2012 23:19" author="Серьёзный (Харьков)"] Опять я недогонявши - и шо такого супротив "Металлиста" сказал пан Добкин? Я ничяво этакого не обнаружил, хоть и с 2-мя лупами наперевес вчитывалси. Комментарии усе огрызчиво-гневные, а вот способ соединения их с текстом интервью постигнуть так и не удалось. [/quote] Михаил Маркович, это таки вы? Почитайте без луп, просто глазами - тогда должно дойти. Проверенный способ
Ответить
+9
-1
Харьков1925 (Харьков)
Интересно другое , готовы ли мы поддержать родной клуб ??? Реально видно , что "дружбаны" хотят поиметь с "Металла" ! Боюсь , как бы они Ярику реальные палки в колеса не вставляли ... петушары ...
Ответить
+5
-1
zippovich (Харьков)
[quote datetime="08.12.2012 00:05" author="Серьёзный (Харьков)"] А ПО СУТИ то дела не углядел я ни малейших причин для в/у воплей и стенаний [/quote] Мой Вам совет - учитесь читать между строк. Из интервью все прекрасно видно, кто куда одеяло тянет. При этом совсем не обязательно все это выкладывать прямым текстом и разжевывать.
Ответить
+8
-1
z111965 (Kharkiv) (Харків)
Українському виданню не треба брехати та надавати українською відповіді українофоба Добкіна: він, як неодноразово заявляв, розмовляє "тока на язикє сваіх ізбєратєлєй"; він також регулярно влаштовує масові українофобські шабаші. І це попри 60% українців в місті та більше 70% українців в області; бачили б, як його з Кернесом тіпає, коли Президент Янукович їх змусив стояти при піднятті Державного прапора останні 2 роки на 23-є серпня; бачили б, як його з Кернесом тіпало в футболках збірної України на параді-відкритті фан-зони та початку ЄВРО-2012 в Харкові, коли вони обидва приховували приналежність до України під піджаками (мабуть, щоб не "дискредитувати себе" в очах своїх співплемінників), на відміну від польської делегації в польських футболках. Добкін не є губернатором губернії, бо губернатори - в Росії (і в царській теж) та США..., а є призначеним Президентом України головою Харківської обласної державної адміністрації з конкретно виписаними повноваженнями. Добкін фізично не може згадувати ігри 50-річної давнини, гравців, стадіон, глядачів, атмосферу, бо він тоді ще не народився. Роль Г.Суркіса в отриманні ЄВРО - величезна, але не визначальна. Визначальна - Президента В.Ющенка. Також роль В.Ющенка визначальна в залишенні Динамо К за сім\'єю Суркісів. К.Григоришин - політичний супротивник Г.Суркіса? - Ха-ха-ха. Визначальним для Харкова стало взяття на себе особисто Ярославським зобов\'язань з будівництва трьох терміналів аеропорту для ЄВРО, а також бази, готеля, стадіону. За відомчою приналежністю стадіону Динамо ревно стеже 4-метровий Ф.Е.Дзержинський навпроти головного входу )))) Цей стадіон теж відремонтовано на гроші Ярославського, віддано йому в оренду на 3 роки. Син Добкіна займається футболом в Металісті, не за віком виводив на поле К.Роналду на матч з голандцями під час ЄВРО-2012... Багато моментів... але, сподіваюся, Ярославському вистачить сил відстояти НАШ МЕТАЛІСТ! Металісту без нього - гаплик! "Багато званих, та мало обраних!" (с) Доведено історією Металіста.
Ответить
+17
-1
D_e_N (Харьков)
Серьёзный (Харьков) "уважаемый", потрудитесь излагать свои "мысли" на нормальном языке! мне, простолюдину, непонятно!
Ответить
+12
-1
центральный сектор (Александрия)
Я бы его дважды кастрировал, растянул бы удовольствие.
Ответить
+6
-1
Сытый (Харьков)
Все хорошо,Миша,только рот у тебя злой,зубы скалишь )))
Ответить
+6
-2
deymon (Харьков)
Мишааааааа тебе никто денег не даст... Давай по новой... Брехун и ещё раз брехун
Ответить
+10
-1
sistema (Харьков)
Да он их и не просит
Ответить
+1
-3
Князь Серебрянный (Харьков)
Когда подтягивается Серьёзный (Харьков) мне всегда вспоминается известная история: "Это Гансик" - шептались читатели блога - "Да Гансик зашел сейчас начнется флуд!" "Точно сейчас такой флуд поднимет" Гансик спокойно сел, прочитал пару постов, допил кофе и ушел. "Похоже это был не Гансик", "Нет, точно Гансик", "Нет, не он, тк не нафлудил ничего","Да говорю это он" И начался большой флуд!
Ответить
+7
-1
Серьёзный (Харьков)
Опять я недогонявши - и шо такого супротив "Металлиста" сказал пан Добкин? Я ничяво этакого не обнаружил, хоть и с 2-мя лупами наперевес вчитывалси. Комментарии усе огрызчиво-гневные, а вот способ соединения их с текстом интервью постигнуть так и не удалось.
Ответить
+2
-18
Mikes (Харьков)
Да интервью можно и не читать. Зачем время тратить? Просто когда на футбольном сайте появляется "такое лицо" или тем паче "таракан в кепке" сдержаться от "огрызчиво-гневных" комментов ну о-о-очень трудно!
Ответить
+8
-1
Серьёзный (Харьков)
Прости, дарагой, но я приучен завсегда реагировать на суть дела, а не на морду лица. А ПО СУТИ то дела не углядел я ни малейших причин для в/у воплей и стенаний, всклубившихся ужо на 3 стр. Ох и не жалеить наш чялавек ни чернил, ни лепестричества. Нехорошо это!
+1
-10
hunter_kiev (Київ)
а ти ще пошукай інтервю Кернеса, приблизно тижневої давності, - відразу все зрозуміло стане. Чувак незадоволений, що оренда стадіону обходиться Металісту дешево і не приносить ніяких доходів вбюджет Харкова. він вважає, що правильніше буде забрати стадіон з балансу області, на баланс місті і т.д. Ярославський вже навіть інтервю давав щодо цього викиду дивної інформації
Ответить
+6
-1
Серьёзный (Харьков)
Читав їх обох. Причому інтерв\'ю Кернеса (бо він головний) навіть з 3-мя лупами. Пан Кернес не лише не зазіхає на стадіон, але прямо повідомив, що був би щасливий, якби Ярославський його викупив. У ситуації, що склалася, винен сам Ярославський - хотів як дешевше, а виходить як дорожче. Скупий платить двічі. Дешеву юшку погано їсти.
+2
-6
B-58 (Харьков)
...
Ответить
0
-1
Князь Серебрянный (Харьков)
Delle Gucce (Біла Церква) 07.12.2012 23:05 Если есть возможность едь и не думай :) Не поддавайся сентиментальной чуши. Не о себе так о детях подумай. У меня племянница уезжала и тоже "ох родина, ох друзья", а я ей говорил "побеседуем через 5 лет".
Ответить
+4
-2
Орелька68 (Орелька)
Еще один кнур попуканый вылез. Ату ево, ату.
Ответить
+5
0
Князь Серебрянный (Харьков)
Delle Gucce (Біла Церква) 07.12.2012 22:23 Уважаемый дело в том, что никто их не выбирал. И в более цивилизованных странах выборы зачастую это фарс, а в нашей стране и подавно. На 1/6 суши очень хорошо усвоили легендарный постулат Сталина: "«Не важно, кто как голосует, важно КТО считает!» :) Харьковский "крепыш" это как раз тот самый вариант :)
Ответить
+10
-1
Delle Gucce (Біла Церква)
Согласен дружище на 100%. Просто обидно до слёз за страну(((....вот почему уежаю в Канаду...а так не хочеться(((( Люблю я её - Украину(((
Ответить
+7
-2
shaman66 (Харьков)
Оооо. Ееееебааа... ть.
Ответить
+2
0
Донбасс (Донецк)
"Болельщик Металлиста с 1982 года"............Теперь точно знаю что 40.004 настоящих болельщиков Металлу не собрать ,40.003 так точнее...
Ответить
+4
0
Князь Серебрянный (Харьков)
Ребята все будет нормально! Все действующие лица этого "концерат" люди неоднозначные, но сравнивать "вес" Ярославского и "сладкой парочки" просто смешно. Хозяин Металлиста личность неоднозначная, но это личность общеукраинского масштаба, а наших "карликов" это очень бесит, ибо их удел быть "царьками" моей многостртадальной области :))) Это как у Хазанова: "Мать была инструктор Сидоренко, дочь стала инструктор Сидоренко и внучка будет инструктором не выше" :) Вот кстити характерный пример, не так давно в нашем городе с визитом был Натаниэль Ротшильд из всем известного клана, так вот хоть он и еврей в 356 колене, но с Ярославским он встретился, а с Кернесом нет :) Все будет добре :)
Ответить
+15
-1
сливовоабрикосовый (Харьков)
я это тоже понимаю, что харьковский политикум - это не совсем уровень для Ярославского. просто не хотелось, что бы эти вбросы были симптомами чего-то серьезного.
Ответить
+5
0
Mikes (Харьков)
Надеюсь, что этим двум шакалам сладкая косточка по имени Ярик окажется не по зубам!
Ответить
+25
0
B-58 (Харьков)
..
Ответить
0
-2
shesaa (Луганск)
перешел ярославский дорожку...а харькову мои соболезнования.
Ответить
+6
0
Delle Gucce (Біла Церква)
Михайло Добкін: "Металісту" практично нічого не коштує оренда стадіону.... Сказал бы откровенно - я с этого ничего не имею.
Ответить
+14
0
Unlimited_2 (Харьков)
Брехливое, самовлюбленное, алчное создание. Фактически собственноручно на пару с кернесом уничтожил (довел до ручки) стадионы Серп и Молот, Динамо, Пионер, ХТЗ, бассейн и велотрек Динамо и т.д. и т.п. "Функционер-початкивець" - лучше бы сидел у себя в Лесопарке и не высовывался. Деятель хренов.
Ответить
+15
0
Delle Gucce (Біла Церква)
Я всегда поражался с нашего народа...как можна выбрать Черновецкого...а Харьков это отдельная история - все видели перлы Добкина и,... и выбрали его "суфлёра"!!! Нет беда не в Киеве и не в Харькове - беда в украинском народе(((
Ответить
+18
0
Metalist_avanti (Харьков)
[quote datetime="07.12.2012 21:49" author="B-58 (Харьков)"] Да не кто не давал команды.Просто Металлист начал показывать результат.Вот слюни и потекли.Добкин ещё забыл сказать про Фельдмана.Кажется Металлисту остался последний год.В том году и арбитров против Металла заряжали все равно 3 пришел.В этом решили с другой стороны зайти.Ярославскому надо было баллотироваться.Сейчас легче было бы. [/quote] Знаешь, послушав как Беня с Гепой по телефону базарит не думаю что это иннициатива самого Гепы. В общем если Металлу кирдык настанет то будем знать благодаря кому.
Ответить
+7
-1
Харьковчанин (Первая Столица)
Миша, тебе никто (за стадион) денег не даст!
Ответить
+9
0
Metalist_avanti (Харьков)
[quote] просто старой власти скоро капец вот они и выёживаются чтоб и рейтинга и бабла(если договоряться по тихому) поднять [/quote] наивно так считать к сожалению
Ответить
+5
0
spartak.sumy (Сумы)
[quote datetime="07.12.2012 21:32" author="Metalist_avanti (Харьков)"] да уж , два ..... неспроста эти ..... пасть на Ярика открывают, неужели кто то дал команду фас? [/quote] просто старой власти скоро капец вот они и выёживаются чтоб и рейтинга и бабла(если договоряться по тихому) поднять
Ответить
+4
0
сливовоабрикосовый (Харьков)
[quote datetime="07.12.2012 21:21" author="Karnada (Первомайск)"] Это тот кадр которого предвыборный ролик в инете выложен?) [/quote] да здесь интересны 2 "кадра", и все из того ролика. этот был за столом, а второй "светил" в малиновом шарфике. даже Беня этот клип "заценил". а вообще, че то эти вбросы настораживают. может просто рейтинговые, а?
Ответить
0
0
Metalist_avanti (Харьков)
да уж , два ..... неспроста эти ..... пасть на Ярика открывают, неужели кто то дал команду фас?
Ответить
+3
0
B-58 (Харьков)
Да не кто не давал команды.Просто Металлист начал показывать результат.Вот слюни и потекли.Добкин ещё забыл сказать про Фельдмана.Кажется Металлисту остался последний год.В том году и арбитров против Металла заряжали все равно 3 пришел.В этом решили с другой стороны зайти.Ярославскому надо было баллотироваться.Сейчас легче было бы.
Ответить
+4
0
Червонец (Харьков)
Вопчем, шойто мине муторно, как в минувшее летнее межсезонье((((... Помимо всякой логики. Можно логически и аргументированно доказывать, что то влияет на это, а это не влияет на то, но ... муторно, одним словом...
Ответить
+2
0
ViktorUSA (Chicago)
Якось текст по дебільному написаний ))
Ответить
+4
0
Karnada (Первомайск)
Это тот кадр которого предвыборный ролик в инете выложен?)
Ответить
+6
0
Червонец (Харьков)
Он самый, крокодил порепаный.
Ответить
+4
0
severodonchanin (Северодонецк)
А где про скорые помощи???
Ответить
+5
0
Бармалей младший (Ужгород)
Вообщем, харьковчане держитесь !
Ответить
+11
0
Ал. (Купянск)
И Бабаева потеряли. Его футбольные люди уважали.
Ответить
+8
0
Ал. (Купянск)
Похоже, что эти ребята заберут всё у Ярославского.(
Ответить
+4
-2
очень серьёзный (Харьков)
[quote datetime="07.12.2012 20:55" author="тутти-10 (Сумська область)"] Михайло Добкін: "Металісту" практично нічого не коштує оренда стадіону ----------------------------------------------... А Ярославський незадоволений. Може орендний тєкст нємного па-дебільному напісаний!? [/quote] Витрати по стадіону повністю на ФК Металіст. Тому і не коштує нічого аренда.
Ответить
+14
0
spartak.sumy (Сумы)
[quote datetime="07.12.2012 21:04" author="Футбол - моя жизнь (Харьков)"] Ещё один футбольный знаток вылез... [/quote] это футбольный фурункул скорей
Ответить
+20
0
Футбол - моя жизнь (Харьков)
Ещё один футбольный знаток вылез...
Ответить
+16
0
Realexandro (Kharkov)
1. Оччччень понравилась фраза: "...Євро-2012 подарувало Харкову чудовий стадіон...". 2. Кернес - первый заместитель ... К футболу он имеет такое же отношение, как Добкин к балету . Ну, вот, как бы ПОМЯГЧЕ спросить : ну что ты в футболе-то забыл? Хочется бабла побольше ( и ВСЁ РАВНО из какой области или структуры). Жаль, симфонический оркестр доходов не приносит, а то б он и там был главным дирижёром...
Ответить
+27
0
spartak.sumy (Сумы)
[quote datetime="07.12.2012 20:51" author="Червонец (Харьков)"] Народ!!! Металлу - кирдык. Если Добкин (марионетка Кернеса) стал главой ФФ Харьковской области, а Кернес - его замом, то НИЧЕГО не будет стоить вернуть стадион в собственность города... А дальше... Харьковчане знают, короче(((... [/quote] ну и что?.....ну переедет Ярославский с командой и со всем всем баблом просто переедут в другой город......что ему стоит купить пару соток земли (под стадионом новым) например во Львове?????????
Ответить
+3
-14
Червонец (Харьков)
Ну, я весьма сомневаюсь, что он захочет переезжать куда-то из Харькова (из-под Харькова, реально) или начинать где-то с нуля, кроме Харькова. Человек такой...
Ответить
+11
0
тутти-10 (Сумська область)
Михайло Добкін: "Металісту" практично нічого не коштує оренда стадіону ----------------------------------------------... А Ярославський незадоволений. Може орендний тєкст нємного па-дебільному напісаний!?
Ответить
+21
-1
Червонец (Харьков)
Народ!!! Металлу - кирдык. Если Добкин (марионетка Кернеса) стал главой ФФ Харьковской области, а Кернес - его замом, то НИЧЕГО не будет стоить вернуть стадион в собственность города... А дальше... Харьковчане знают, короче(((...
Ответить
+17
-3
очень серьёзный (Харьков)
Стадіон у власності Харьківськоі\' обл,де містер Добкін є губернатором. І харківська федерація не має до нього ніякогоьвідношення.Якби вони хотіли забрати стадіон,то для цього і\'м не потрібно ставати начальниками у федераціі\' футболу Харківщини,для цього хватить повноважень губернатора та мера. Один проводить рішення про передачу стадіону місту,інший з радістю бере.Не думаю,щобвони можуть так просто з\'і\'сти Ярославського.
Ответить
+1
0
Червонец (Харьков)
Очень просто: обложить со всех сторон. А посты в федерации - как вишенка на торте: мол, и здесь мы тебя достанем. Трудно будет, короче...
+6
0
Червонец (Харьков)
Я просто в спешке пропустил промежуточные звенья. Лень расписывать, но думаю, понятно: Ярославского пытаются взять в калещи: со стороны местных властей и со стороны федерации...
+8
0
yanyan (Запорожье)
Запорожский Металлург платит 1 гривну в год за аренду стадиона. И ничего все молчат.
Ответить
+10
-1
DK_MKH_lviv (Рідне місто Львів)
................................................. цензура вирізала коментар
Ответить
+15
-1


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...