Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Пушкуца: Якщо розглядати Коельо як заміну Тайсону, то не вважаю її рівноцінною


Пушкуца: Якщо розглядати Коельо як заміну Тайсону, то не вважаю її рівноцінною


Екс-гравець "Металіста" Віталій Пушкуца висловив свою думку щодо повернення Коельо.

"Усе ж, аби розуміти причини повернення Жажі до "Металіста", варто перебувати десь поблизу керівництва клубу. Поки що мені не зрозуміло, в якому напрямку рухатиметься харківський клуб, які цілі ставитиме. Важливо дізнатися, на яких умовах підписувався цей футболіст. Чи прописані в трудовому договорі певні умови, які вберегли би команду від тих витівок, що їх бразилець демонстрував минулого разу.

Якщо розглядати цей трансфер як заміну Тайсону, то не вважаю її рівноцінною. Жажа — абсолютно інший за манерою футболіст, який виконує інші функції. Хоча й виступає майже на такій же позиції. Єдине, що точно має піти на користь "Металісту", — його дальні та штрафні удари.

Якщо Мирон Маркевич усе ж дав згоду на цей трансфер, то, напевне, слідкував за його виступами, чого я не робив. Хоча, здається, без скандалів не обходилося ніде. Він і першого разу залишив команду через відсутність дисципліни. Якщо учинив так одного разу, то може зробити й удруге. Уже тоді кредит довіри вичерпався. Тому відповідальність за трансфер лежатиме на головному тренерові. Чи зможе Мирон Богданович знайти спільну мову з бразильцем? Якщо так, то існує ймовірність, що Жажа гратиме в основному складі, якщо ж ні…", - сказав Пушкуца.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (6)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Сытый (Харьков)
Умник )))))) Я тоже так могу...
Ответить
0
0
L.D.D. (Харьков)
Кто вообще рассматривает Жажу как замену Тайсону? Естественно, два разных футболиста, наделенные разными талантами, если так можно выразиться.
Ответить
+2
0
negoro (kharkov)
Пушкуца был хорошим нападающим, но сразу видно что он никогда не тренировал всерьёз и совсем не в курсе дел "Металлиста".
Ответить
+2
0
Piton66 (Харьков)
Дуже глибока думка: "Якщо буде грати, то буде у складі. А якщо не буде грати, то ... не буде у складі." Та таких "экспертов" можно тысячами интервьюировать. А они будут такой "анализ" выдавать по любому поводу.
Ответить
+3
-2
anderSAM (Симферополь)
ох уж эти эксперты
Ответить
+3
-2
Kievchess (Киев)
Неочём
Ответить
+3
-2


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...