"Кривбас" зіграв у нічию з сербським "Доньї Срем". 02-02-2013 Премьер-лига - UA-футбол
02.02.2013
20:33
"Кривбас" зіграв у нічию з сербським "Доньї Срем"

Кривбасівці провели перший контрольний поєдинок на другому тренувальному зборі.

Суперником криворіжців був клуб "Доньї Срем" (Печінці, Сербія) - дебютант вищого дивізіону Сербії, команда, яка на зимову паузу пішла, перебуваючи на 10-й сходинці турнірної таблиці.

Загалом гра вийшла доволі рівною з невеликою кількістю гольових моментів. Обидві команди поперемінно володіли ініціативою. В першому таймі деяка перевага була за сербами, в другому таймі краще виглядав "Кривбас"
.
Рахунок було відкрито в середині першого тайму, коли після розіграшу кутового гравець сербського клубу завдав прицільного удару по воротам "Кривбасу". Євген Боровик зреагував на цей удар, але врятувати команду не зміг - 0:1.

Через кілька хвилин "Доньї Срем" подвоїли перевагу в рахунку, влучно пробивши зі штрафного - 0:2. Але кривбасівці проявили характер й ще до перерви скоротили відставання в рахунку. Даріян Матіч завдав сильного удару з середньої відстані, з яким голкіпер суперника не зміг впоратись - 1:2.

Після перерви "Кривбас" заграв активніше, й невдовзі рахунок було зрівняно. Павло Пашаєв зробив точний пас до штрафного майданчика суперника, й Олексій Антонов вдало скористався передачею партнера, зробивши рахунок нічийним - 2:2.

Команди продовжували атакувати, розігрували комбінації, але забитих м’ячів в цій контрольній грі більше не було. Підсумковий результат - нічия 2:2.

"Кривбас": Боровик (Штанько, 46; Антоненко, 81), Лобжанідзе, Гітченко (Пашаєв, 46), Шершун (Гітченко, 71), Баліч (Сердюк, 46), Бабатунде, Матіч (Валєєв, 46), Прийомов (Максимов, 57), Бартулович (Мірошніченко, 65), Антонов (Іващенко, 63), Самодін (Єслінек, 46).

Наступний контрольний поєдинок "Кривбас" проведе 5 лютого, коли зустрінеться з білоруським клубом "Славія" (Мозир).