Несмачний: Євро-2020 нам не потрібне. 05-02-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
05.02.2013
вторник
22:23
Несмачний: Євро-2020 нам не потрібне
Рейтинг публикации

Виконком УЕФА підтримав ідею свого президента Мішеля Платіні провести Евро-2020 аж у 13 країнах континенту. Українаські міста також мають намір бути одними із господарів футбольних баталій.

Але не всі в захваті від імовірної участі України у цьому турнірі. Свій комментар про можливість проведення Євро-2020 в українських містах дав колишній футболіст "Динамо" і збірної України Андрій Несмачний.

- Чи можна впевнено говорити, що після 10 лютого виконком ФФУ вирішить подати заявку на боротьбу за проведення Євро-2020?

- Я б не хотів, щоб ми знову пережили це жахіття. Євро-2012 було святом для іноземців. Ми зробили показуху для гостей, а самі терпіли дискомфорт. Згадайте, скільки заторів було на наших вулицях, неможливо було припаркувати машину, і взагалі, не хотілося виходити з дому. Однак чиновники наші знову обстоюють проведення Євро у нас, бо їм це вигідно.

- Який зиск з цього заходу могла б мати наша країна?

- Зиску жодного. Хіба Євро-2012 змінив нашу країну? Ні! Від'їдьте за десять кілометрів від Києва, Львова, Донецька чи Харкова і побачте, як живуть наші люди, які ями на тамтешніх дорогах. Євро нам не потрібне, але воно, мабуть, таки відбудеться.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Галичина спортивна

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]