Безусу в 14-річному віці помилково діагностували рак крові. 09-02-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
09.02.2013
суббота
11:12
Безусу в 14-річному віці помилково діагностували рак крові
Рейтинг публикации

У новобранця Київського "Динамо", 22-річного атакувального півзахисника Романа Безуса у 14 років була підозра на рак крові. Про це розповів батько футболіста 53-річний Анатолій Безус.

"З Романом щодня бігали по кілька кілометрів. Одного разу обертаюся, а він за мною весь білий біжить і дихає важко. Видно, що у нього просто вже немає сил. Я зразу не зрозумів, що і сталося. Думаю, як це так, мені 45 років і гарно себе почуваю, а він молодий хлопець.

Потім почав помічати, що у нього і на тренуванні почалися проблеми з витривалістю. А одного разу після навантажень він просто втратив свідомість в автобусі. Тоді зрозумів, сина треба везти у лікарню на огляд", - розповів Анатолій Григорович.

У Полтавському обласному онкологічному диспансері сказали, у Романа підозри на рак крові.

"У нього виявили дуже низький гемоглобін. Лікарі, як дізналися, що він футболом займається, то кричали: "Який футбол! Йому треба постійно у ліжку лежати". А потім взагалі дружині сказали: "Йому два тижні залишилося. Так, що готуйтеся". Вона у сльози, вся сім'я у паніці. Та я чітко сказав: "Усе буде добре. Вірте мені", - поділився батько футболіста.

Чоловік відвіз сина у Київський інститут крові. Там сказали, що полтавські лікарі поставили помилковий діагноз.

"Сказали, що з кров'ю у нього все в порядку і треба шукати причину в іншому. І ми таки її знайшли. Коли Рому вилікували, то він зразу ж заявив: "Хочу тест Купера пробігти". Це біг на витривалість. Сину 22 роки, він дуже сильно над собою працює і в першу чергу над витривалістю, завжди повністю викладається, - завершив Безус.

Нагадаємо, сам гравець розказав, що пов'язує своє майбутнє з київським "Динамо" и збірною Україною.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Газета

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]