Кварцяный: Бюджет "Волыни" сейчас на ступень выше, чем в те времена, когда я работал. 09-02-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
09.02.2013
суббота
17:25
Кварцяный: Бюджет "Волыни" сейчас на ступень выше, чем в те времена, когда я работал
Рейтинг публикации

Бывший главный тренер "Волыни" Виталий Кварцяный дал оценку ситуации в луцком клубе, связанной с отсутствием приобретений коллективом Анатолия Демьяненко, оценив и экономическую обстановку в "Волыни" в целом.

"Конечно, мне как человеку, который проработал в луцком клубе много лет, его судьба не безразлична. Однако драматизировать ситуацию не стал бы. Ещё есть время до закрытия окна переходов, а менеджмент сегодня имеет такой высокий уровень, что позволяет заявить всех нужных игроков и за день до завершения трансферного периода. Обязательно некоторые исполнители разрывают контракты или в последний момент переходят в аренду. Поэтому если лучане не купят, то на арендных или свободных началах обязательно усилятся.

Были времена, когда различные властные структуры не давали дышать. Сейчас, насколько мне известно, счета "Волыни" никто не закрывает, поэтому её бюджет сейчас на ступень выше, чем в те времена, когда я работал. Когда появлялись финансы, мы старались и выходили в Высшую лигу, когда же заканчивались, становилось сложно мотивировать игроков. Можно иметь небольшой бюджет, но стабильный. Иметь неплохой результат и хороших перспективных игроков. Если бы у нас хотя бы на год-два наметилась стабильность, обязательно были бы в пятёрке. Спасало то, что всегда в коллективе играли перспективные футболисты.

Относительно нынешней "Волыни", то вижу, что они выполняют всю запланированную работу, проводят тренировки. У них нет финансовых проблем, долгов по зарплате тоже. Так же как и с экипировкой, питанием, проживанием. Будут ли выделяться средства на трансферы? Этого не знаю", - сказал Кварцяный.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Украинский футбол
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (5)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
viktor.28r (луцк)
ну і до чого ці цитати? завжди було волинь-це кварц,кварц-це волинь,а зараз порівняння нема
Ответить
0
-2
ПетроФ (Луцьк)
man.tochka.net пропонує підбірку найгучніших цитат Віталія Кварцяного, виступ на прес-конференціях якого завжди проходять на підвищеному емоційному градусі. 10. Зараз слухаєш по радіо: жінки кажуть, що мужиків немає - один наркоман, інший алкоголік, третій кудись в тундру поїхав, пиво п\'ють. Немає зараз мужиків. А де я їх повинен узяти? 9. Я йому сказав: «Ти що взагалі робиш? Ходиш під час передачі, а грати залишилося лічені хвилини!» Так тепер ходи собі за полем, якщо не розумієш, що потрібно завжди шукати останній шанс, останній крок, останній міліметр землі, щоб її виграти, використовувати, проткнути, вирватися, вмерти! Так ні, він ходить. Тому і заміна. 8. Наші гравці зовсім не виконали установку на гру. Це трагедія з мізками футболістів, це велика проблема. Нічого не розуміють. XXI століття убив розум, мислення, логіку, кмітливість людей. Вони в мене сьогодні стільки крові попили, це просто жах, це просто катастрофа. Всі, як один. Що 33-річні, що 17-ти, що 15-ти - перелякані, бо у них в голові, напевно, тільки комп\'ютери, і ця проблема буде мучити нас всіх дуже довго. 7. Пічкур дуже важка людина. Не п\'є, не курить ... Інші хоча б пиво п\'ють. А він ніколи не розслабляється. 6. Є у нас воротар - Ісса Ндоє. Це взагалі шедевр! Феномен! Кращий у світі! Ні в «Манчестер Юнайтед», ні в «Мілані», ні в інших суперклубах такого воротаря немає. Побачите його в грі, згадайте мої слова. Він може спіймати м\'яч однією рукою і жбурнути його на 85 метрів. 5. Не треба купувати гравців за 10 мільйонів доларів. Можна купити хорошого виконавця всього за пару вагонів картоплі. Заощадимо грошей, дамо більше преміальних хлопцям. 4. Ну що поробиш, такий вже в мене характер. Кричиш футболістові: «Петя, Петя!» - Він не чує. А тільки рявкнешь: «Урод, я тебе приб\'ю!» - Чує відразу ж і починає заводитися на полі. 3. Нападник сьогодні на курорті був. Зараз буду різати його на шматки і в посилці відсилати на батьківщину. Їх тільки кувалдою потрібно виховувати. Одного, другого, третього. 2. У нашій команді є гравці, які грають за збірні якихось республік. Що вони там роблять, не розумію. За тарілку супу куплені і за тарілку супу і склянку чаю грають. Ще не пізно, потрібно півкоманди розігнати, а на їх місце набрати нових футболістів. Нехай сидять вдома і оселедець або банани продають. 1. Я скасував харчування, і сьогодні гравці були трохи злішими. У футбол грають голодні, злі і кмітливі. Все - харчування за свої гроші. Нехай їдять, що хочуть, хоч гумові чоботи. Будуть голодні і розумні, бо починають думати, де взяти шматок хліба. Якщо зарплату не будемо платити і премію, то взагалі увійдемо в Прем\'єр-лігу. Форму «Пума» заберемо, пересядемо на ЛАЗ жорсткий і іржавий. Будуть голодні, злі і почнуть думати, не зовсім, правда, але вже крок зроблено, і ми на правильному шляху. А увійдуть до Прем\'єр-ліги – все повернемо: і гроші, і премії, і нагодуємо, як верблюдів. Правда, верблюдів багато годують до того, ну а ми після нагодуємо.
Ответить
+2
-1
газонакосильщик (Харьков)
Кварца в сборную !
Ответить
+3
-4
Волощук Андрей (Луцк)
Нда, не хватає Кварца, Дем*яненко за мільйони дерев понакупляв а Кварцу б вагон картоплі і в Африку з*їздити- мінімум 10 норм футболістів
Ответить
+3
-2
Андрюха Липовецький (Липовець)
А ефект нульовий нажаль...
Ответить
+3
-1

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]