Анатолій Могильов: Фірташ запевнив, що він повністю забезпечить фінансування "Таврії". 12-02-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
12.02.2013
вторник
17:11
Анатолій Могильов: Фірташ запевнив, що він повністю забезпечить фінансування "Таврії"
Рейтинг публикации

Основний спонсор сімферопольської "Таврії" бізнесмен Дмитро Фірташ готовий продовжити фінансування клубу.

Про це повідомив на прес-конференції у Сімферополі голова уряду АРК, почесний президент спортивного клубу "Таврія" Анатолій Могильов у вівторок.

"Дмитро Фірташ мене запевнив у тому, що фінансових проблем немає, і він повністю забезпечить фінансування команди", - сказав кримський прем'єр.

Могильов зазначив, що Фірташ здивований труднощами, що виникли в "Таврії". "Минулого тижня я розмовляв із Дмитром Фірташем з цього питання, і він із подивом дізнався про фінансові проблеми "Таврії", - сказав почесний президент клубу.

Могильов поінформував, що "Таврія" почне внутрішнє розслідування ситуації з фінансуванням. На думку головного тренера Олега Лужного, воно "почало розчинятися" дорогою від структур Фірташа до клубу, додав прем'єр. "Тому, я думаю, вони там будуть проводити внутрішнє розслідування, і я б не хотів доручати це ще і правоохоронним органам", - сказав Могильов. Однак якщо збої триватимуть, доведеться втрутитися, не виключив він.

Як повідомляли ЗМІ, проблеми у "Таврії" виникли на початку року, оскільки головний спонсор команди Фірташ припинив фінансувати клуб. У підсумку футболісти не поїхали на тренувальні збори в ОАЕ та Іспанію, лише недавно почавши тренування на своїй базі.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ukrinform.ua

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]