Іван Шіц: "Говерла" не братиме участь у чемпіонаті СНД. 12-02-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
12.02.2013
вторник
19:58
Іван Шіц: "Говерла" не братиме участь у чемпіонаті СНД
Рейтинг публикации

Ужгородська "Говерла" отримала офіційне запрошення взяти участь в обговоренні майбутнього об’єднаного чемпіонату Росії та України з футболу.
На електронну адресу клубу прийшов лист, де керівництво клубу запросили взяти участь в засіданні разом з іншими російськими та українськими командами, яке відбудеться 18 лютого в Москві, в приміщенні "Газпрому". Під листом стоїть підпис куратора цієї ідеї Валерія Газаєва.

Цю інформацію підтвердив генеральний директор "Говерли" Іван Шіц.

Проте, за його словами, ніхто на засідання від клубу не поїде. "Офіційна позиція "Говерли" – не брати участь в цьому політичному проекті, - заявив він. – Що це за чемпіонат буде? Російський? Для чого він нам? Під чиєю егідою він пройде? У нас є своя держава і своя першість".

І додав: "Український чемпіонат сильніший за російський, тому для чого нам вони? Через це наша країна втратить тільки представництво в євро кубках Тому брати участь в проекті не будемо. До речі, цієї позиції дотримуються ще кілька клубів Прем’єр-Ліги. Просто не розумію, керівництво ФФУ та ПЛ, які досі нічого не сказали з цього приводу".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: karpatnews.in.ua

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]