Ніколай Костов: Робитимемо акцент на швидкісній роботі. 12-02-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
12.02.2013
вторник
20:44
Ніколай Костов: Робитимемо акцент на швидкісній роботі
Рейтинг публикации

На ранковому тренуванні у вівторок "Карпати" займалися в більшості. Як відомо, до команди приєднався 17-річний форвард Тарас Завійський. Після заняття головний тренер "зелено-білих" Ніколай Костов розповів, як саме молодому гравцю вдалося потрапити до першої команди.

"Тараса Завійського помітив не я, оскільки у мене не було можливості спостерігати за матчами юніорської команди. Натомість мої помічники мали більше інформації про молодих гравців і сказали, що на Тараса треба звернути увагу – він талановитий футболіст. Звичайно, я дав йому шанс себе проявити. Тепер багато чого буде залежати і від нього – як він адаптується в нашій команді, як себе покаже на тренуваннях. Я сподіваюся, що у нього все складеться добре. Принаймні, перші враження від його роботи позитивні".

Окрім цього болгарський спеціаліст розповів офіційному сайту чим треті збори відрізнятимуться від попередніх: "Звичайно, між другими та третіми зборами є різниця. Зокрема, вона полягає і в навантаженнях, які ми будемо давати гравцям. В останньому закордонному етапі підготовки ми робитимемо акцент на швидкісній роботі, а також на техніко-тактичних діях, якими будемо користуватися в майбутньому. Звичайно, будемо формувати основний склад у трьох товариських матчах і готуватися до початку весняної частини чемпіонату".

Нагадаємо, що в Туреччині "Карпати" тренуватимуться до 21 лютого. Після цього вони повернуться до Львова і готуватимуться до першого офіційного матчу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com