Розпочалися збори арбітрів в Анталії. 19-02-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
19.02.2013
вторник
12:53
Розпочалися збори арбітрів в Анталії
Рейтинг публикации

В очікуванні відновлення чемпіонату Прем'єр-ліги після міжсезоння, арбітри та асистенти у Туреччині приступили до роботи, яка почалась минулої суботи і триватиме до 27 лютого.

Гарний клімат Анталії дозволить офіційним особам матчу плідно попрацювати над власними фізичними кондиціями. Вони братимуть участь у двох щоденних тренуваннях. З метою оцінки швидкісної витривалості вчора вранці арбітри та асистенти проходили спеціфічний тест − максимальний тест спеціальної витривалості, відомий під назвою "тест Йо-Йо".

Отримавши хороші показники, П'єрлуїджі Колліна та Василь Мельничук висловили своє задоволення гарним рівнем фізичної підготовки усіх своїх підлеглих.

Розпочалися збори арбітрів в Анталії - изображение 1Окрім фізпідготовки, офіційні особи матчу взяли участь у лекціях, темою яких був цілий ряд положень Правил гри. Зокрема, велику увагу було приділено питанню додаткових асистентів арбітра, які почнуть працювати на матчах Прем'єр-ліги з моменту їх відновлення. Задля більшого розуміння того, що від них вимагатиметься, П'єрлуїджі Колліна продемонстрував цілу низку кліпів, створених на основі матчів Ліги чемпіонів. Українські арбітри почали набувати досвіду з використання цієї нової системи під час щоденних товариських матчів, що проводяться в Анталії.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]