Мер Львова: Я переконаний, що "Карпати" будуть виступати на "Арена Львів". 19-02-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
19.02.2013
вторник
16:02
Мер Львова: Я переконаний, що "Карпати" будуть виступати на "Арена Львів"
Рейтинг публикации

Перемовини щодо виступів футбольного клубу "Карпати" на новому стадіоні "Арена Львів" вже на фінальній стадії. Про це розповів сьогодні, 19 лютого, міський голова Львова Андрій Садовий, повідомила прес-служба Львівської міської ради.

"Я розумію, що у Львові багато живе людей, які мають консервативне мислення. Але, коли ти дивишся футбол на стадіоні "Україна" і коли дивишся футбол на "Арена Львів" - є різниця. Це надсучасний стадіон, я переконаний, що кращий у Європі.

Статистика показує, що коли команда грає на новому стадіоні, кількість вболівальників зростає на 30%. Тому це додаткові кошти, які можна отримати.

Я думаю, що є певний психологічний фактор, але, маючи такий красень-стадіон, переконаний, що "Карпати" будуть на ньому виступати.

Вже на фінальній стадіїдомовленості з Нацагенцією, яка є розпорядником стадіону, тому що є питання, яка сума коштів з проданих квитків залишатиметься на стадіоні, яка буде переходити футбольному клубу. Це вже економічні нюанси. Але люди дорослі, тверезомислячі, тому я переконаний, що консенсусу вони дійдуть", - розповів міський голова Львова Андрій Садовий.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: galinfo.com.ua

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]