Ніколай Костов: Зимова підготовка - це на весь рік. 25-02-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
25.02.2013
понедельник
17:58
Ніколай Костов: Зимова підготовка - це на весь рік
Рейтинг публикации

Головний тренер "Карпат" Ніколай Костов по завершенні товариської гри з ФК "Тернопіль" відповів на питання Інформаційного центру клубу.

– Тренере, наскільки важко було сьогодні налаштувати команду на гру? Все ж суперник представляє лише Другу лігу, тобто значно нижчий за класом.

– Я вважаю, що всі гравці досить серйозно віднеслися до матчу. Звичайно, ми їх налаштовували на гру. До того ж це наш перший матч в Україні після повернення зі зборів в Туреччини. Також нам вперше довелося грати за подібних погодних умов – все ж у Львові значно холодніше, ніж було в Антальї.

– Як вам нинішній суперник?

– Це команда Другої ліги, зрозуміло, що вона слабша, ніж ми. Але я вважаю, що вони досить грамотно діяли при обороні власних воріт. Не бракувало їм і самовідданості та бажання зіграти гідно. Але й ми сьогодні багато атакували і в нас були дуже непогані відрізки гри. Тому "Тернополю" було важко.

– На останньому зборі "Карпати" не виграли жодного матчу. З огляду на це, наскільки важливо було сьогодні виграти в психологічному плані, аби перемога повернула вашим гравцям впевненість у власних силах?

– Я не розумію чому така серйозна увага надається результатам товариських матчів, коли команда готується до сезону. Я вже три а може й чотири рази говорив, що результати спарингів важливі лише для настрою гравців у тренувальному процесі і більше ні для чого іншого. Ще раз наголошую, що тільки результати офіційних матчів дадуть відповідь на питання, наскільки добре ми підготувалися до сезону. Зимова підготовка – це фундамент не лише на весняну частину поточного чемпіонату, а й на весь рік, аж до наступної зими. Я вважаю, що наші хлопці непогано підготовлені і очікую відповідно хороших результатів у офіційних іграх. Я вірю в свою команду, я вірю в своїх гравців.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]