Рибалка: В "Динамо" в мене було мало шансів проявити себе. 05-03-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
05.03.2013
вторник
22:20
Рибалка: В "Динамо" в мене було мало шансів проявити себе
Рейтинг публикации

Півзахисник київського "Динамо" Сергій Рибалка, який на правах оренди виступає в ліберецькому "Словані", розповів, як виник варіант з переїздом до Чехії.

!Мені зателефонував мій агент і запропонував пограти в Лібереці до літа. Я погодився без вагань. Дізнався, що в "Словані" є хороша команда, хороший тренер, тому вирішив спробувати свої сили в Чехії".

"Про Ліберец запитував у гравців "Динамо", які грали тут. Зокрема, мій друг Сергій Люлька багато розповів про команду, місто. Він порадив мені прийняти пропозицію, оскільки в Чехії хороша конкуренція, хороші умови для росту. Чеську мову я поки що не освоїв. Добре, що в команді є Радослав Ковач, який володіє російською, оскільки грав за московський "Спартак". Він дуже допомагає мені в адаптації.

Я хотів би грати в основі "Динамо", але в Києві у мене було дуже мало шансів проявити себе. Тому я хочу пограти тут деякий час і повернутись в "Динамо" влітку", - цитує Рибалку офіційний сайт Гамбрінус Ліги.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Про Динамо Київ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com