Поточняк: "Карпати" нижче 7-го місця не повинні опускатися. 07-03-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
07.03.2013
четверг
22:23
Поточняк: "Карпати" нижче 7-го місця не повинні опускатися
Рейтинг публикации

Один з кращих захисників "Карпат" за всю історію Ростислав Поточняк розповів в інтерв’ю про гру "Карпат", переїзд на "Арену-Львів" і про те, кого він може відзначити з сучасних українських захисників.

Про гру "Карпат": "Приємно, що команда віддалилася від небезпечної зони. Хоча будемо відверті - це не місце "Карпат". Проте новий наставник команди Ніколай Костов вселив надію вболівальникам. Уже здавалося, що "Карпати" відзначатимуть 50-річчя у першій лізі. Не будемо лукавити - така загроза виглядала дуже реальною. Сподіваюсь, що команда і надалі прогресуватиме. За болгарського наставника з’явилася динаміка, бажання та й результат. Живемо надією, що той поступовий рух триватиме, будемо боротися за середину, а з часом і за вищі місця. Щоправда, важко фінансово сперечатися з провідними українськими клубами. Тепер зробили комерцію з футболу, і від цього нікуди не подітися. Футболісти дивляться тільки на розмір контракту".

"Я вважаю, що "Карпати" нижче 7-го місця не повинні опускатися. Ми мусимо перебувати у п’ятірці чи біля неї. А головне - лякати лідерів потужною грою, щоб вони знали, що тут завжди можна втратити очки. "Карпати" спроможні підпирати наші чотири провідні клуби. Навіть за рахунок власних вихованців. Треба віддати належне Петру Димінському, який зробив для дітей чимало полів. Тепер залежатиме від того, чи якісно працюватимуть тренери шкіл. І що важливо - треба зберегти тих дітей. Давати їм можливість перебувати на полі за будь-якого результату. Як кажуть, запасні гравці потрібні тренеру тільки восени, щоб гріли лавку, і в нього дупа не змерзла. А футболіст має грати на футбольному полі, хоч якийсь час проводити на ньому".

Про переїзд на "Арену-Львів": "Я не бачу перспективи стадіону на кільцевій. Добиратися туди важко. Та й відвідування матчів "Карпат" зараз не є хорошим. Зрозуміло, що новий стадіон є комфортнішим, але я б матчі проводив на "Україні". Бо для мене, людини, яка тут виросла і пам’ятає, як будували стадіон, - це Мекка львівського футболу".

Про українських захисників: "Хачеріді - непоганий захисник, але його поведінка на полі не завжди зрозуміла. Деколи здається, що йому нецікаво, якщо не полізе в якусь сутичку. Ракицький вміє і підключитися, і пас дати, і по воротах вдарити, але трохи грубуватий. У Чигринського щось є, але дати йому оцінку важко, бо зараз більше хворіє, ніж грає. Стосовно "Шахтаря" загалом, то в чемпіонаті він звик переважно грати в атаці. Захисники, як правило, відпочивають і не мають навантаження, тому не відбувається прогресу. І мені незрозумілі ситуації, коли чотири захисники проти двох нападників роблять офсайд. Хіба не варто розібрати форвардів. Адже з офсайдом можна помилитися. І не тільки оборонець, але й суддя, бо він жива людина. Вважаю, що поза грою треба робити тільки тоді, коли є чисельна перевага нападників, і варто спробувати їх впіймати в офсайдну пастку".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Галичина спортивна

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com