Футболісти і фани "Карпат" вшанували "Кобзаря". 11-03-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
11.03.2013
понедельник
17:32
Футболісти і фани "Карпат" вшанували "Кобзаря"
Рейтинг публикации

Ідея проведення спільної акції, де взяли б участь фани "Карпат", футболісти та діти з сиротинця виникла приблизно відразу після Різдва. В пошуку свята довго часу не довелось провести. Чим не нагода спільно відзначити "День Кобзаря"? Адже для всіх українців це найперший учитель, а "Кобзар" як друга "Біблія".

Гравці "Карпат", почувши про ідею проведення свята, одразу погодились долучитись до акції, поцікавившись, що потребують дітки. За інформацією директора будинка-сиротинця в с. Старий Милятин діти потребували одягу на весну. Узгодивши всі організаційні питання з футболістами, працівниками сиротинця і особисто з тренером "Карпат" Ніколаєм Костовим було прийнято вшанувати "Кобзаря".

Футболісти надали кошти на придбання одягу діткам в розмірі 15200 гривень. В будинку перебуває 31 дитина віком від 3 до 17 років. Для кожної з них були закуплені весняні курточки, футболки з символікою "Карпат, джинси, шкарпетки, трусики, солодощі та фрукти. На закупівлю вище вказаного одягу та продуктів було використано 9650 гривень.

Особлива подяка гравцям за надані кошти і ПП Свистун Жанні Олегівні за шалені знижки при закупівлі одягу. А також футбольному клубу "Карпати" та гуртівні дитячого одягу "Колобочок" за надані знижки.

Сьогодні, близько 10 фанів "зелено-білих", а також 5 футболістів "Карпат" - І.Худобяк, М.Кополовець, І.Ощипко, М.Богатінов, І.Мілошевіч - вирушили в сиротинець в с.Старий Милятин Буського району. Під час сценки, фани "Карпат" зачитали декілька віршів Т.Г.Шевченка та виконали пісні під гітару (окрема подяка Тані Вишеславцевій). Після чого свято продовжила малеча, неодноразово викликаючи у футболістів та інших присутніх, оплески та усмішки. Ми стали свідками і театралізованих сценок, і танців, і пісень у виконанні дітей.

Епогеєм свята стало вручення індивідуально кожній дитині подарунків з рук футболістів. Опісля футболісти "зелено-білих" мали змогу ознайомитись з умовами перебування діток в будинку.

В цей вечір була зроблена ще одна корисна справа спільними зусиллями.

Окрім цього, директору будинку були передані кошти на поїздку в аквапарк. Залишок невикористаних коштів склав 5100 гривень, які будуть використані для проведення наступних акцій спрямованих на допомогу цьому сиротинцю. Вже в найближчий тиждень-другий, діти матимуть змогу приїхати до Львова , щоб відвідати цирк.

Долучайтесь до добрих справ. Долучайтесь до соціального проекту "Допоможи Дітям". Не будьмо байдужими. Ви можете помогти не тільки матеріально, а своїми ідеями і знаннями, в якості волонтерів.

Футболісти і фани "Карпат" вшанували "Кобзаря" - изображение 1
Футболісти і фани "Карпат" вшанували "Кобзаря" - изображение 2
Футболісти і фани "Карпат" вшанували "Кобзаря" - изображение 3
Футболісти і фани "Карпат" вшанували "Кобзаря" - изображение 4

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Галичина спортивна

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]