Ярмоленко: Подолати ешелонований та кількісно-насичений захист "Волині" було дуже нелегко. 12-03-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
12.03.2013
вторник
20:30
Ярмоленко: Подолати ешелонований та кількісно-насичений захист "Волині" було дуже нелегко
Рейтинг публикации

Герой матчу проти "Волині" розбирає епізод із першим узяттям воріт та дає загальну оцінку матчу.

- Андрію, ви, мабуть, здогадуєтеся, про що найперше хочу запитати. На ваш погляд, чи був перший м’яч забитий із порушенням правил стосовно офсайду? Ви, певне, вже переглядали цей епізод…
- Звісно, щойно дістався домівки, одразу й подивився. Складний епізод насправді: насамперед, слід розібратися, від кого до мене потрапив м’яч? Якщо від Аруни, то, ймовірно, поза грою й мало місце бути.


- Чи помітили у вирі подій, що близькі до неправильного положення?- Ні, в динаміці на таке іноді не звертаєш увагу. За будь-яких обставин я все одно не мав права зупинятися та сигналізувати про офсайд, у якому так чи інакше не впевнений.

- Гаразд. Тепер щодо безпосередніх подій на полі. Як можете охарактеризувати поєдинок?
- У першу чергу, як непростий. "Волинь" добре оборонялася, подолати її ешелонований та кількісно-насичений захист було дуже нелегко. Плюс, на нас, безперечно, психологічно тиснули й попередні результати: календарний рік розпочали без перемог, а тому, природно, мали будь-що здобувати троє очок. Звучить тривіально, але право на помилку ми вже давно втратили.


- Існує думка, що суворі погодні умови є плюсом для орієнтованих на силову боротьбу колективів…- Умови для всіх однакові, але в дечому погоджуюся. Хоча я б акцентував увагу на тому, що простіше тій команді, для якої пріоритетом є захист власних воріт. Очевидно, волинян повністю влаштовувала безголева нічия, а тому…

- Андрію, востаннє виводили команду на поле у статусі капітана, здається, ще на молодіжному рівні?
- Треба пригадати… Так, у юнацьких командах, ще в ті часи, коли в Чернігові виступав. Після того з пов’язкою жодну команду на поле не виводив як максимум, отримував її впродовж поєдинку.


- Як почувалися в незвичній ролі? Чи були готові за необхідності вступити в дискусію з арбітром?- Якщо відверто, то якогось особливого тягара відповідальності не відчував, адже пов’язка на руці справа все-таки другорядна, бо слід незалежно від статусу працювати на максимумі. Можливо, десь підсвідомо розумів, яка на мені відповідальність, але не більше того.

- Кажуть, що доганяти когось завжди складніше, ніж утікати. Можете це підтвердити в контексті перегонів за другу сходинку?
- Та ми ж не про біатлон мову ведемо (сміється). Хоча якщо так міркувати, то, звісно, складніше. Ясна річ, що оптимально би мати бодай якийсь гандикап перед переслідувачами.


- Як так сталося, що в подібній критичній ситуації "Динамо" не налаштувалося належним чином на "Кривбас"? Принаймні так казав Блохін…- Знаю, що тренер вважає саме так. На мій погляд, наша фатальна
помилка полягала в тому, що ми розслабилися після першого гола, почали діяти відверто розхлябано, за що й поплатилися.

- Цей досвід врахували в луцькому матчі?
- Так, після першого гола Блохін одразу підійшов до бровки та почав пояснювати, що в жодному випадку не слід віддавати ініціативу суперникові, а необхідно забити ще. Нам це вдалося…

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: газета "Український футбол"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]