Політило: Реальна мета "Чорноморця" - пробитися до Ліги Європи. 14-03-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
14.03.2013
четверг
21:24
Політило: Реальна мета "Чорноморця"  - пробитися до Ліги Європи
Рейтинг публикации

Один із лідерів "Чорноморця", Сергій Політило розповів про поєдинок із "Карпатами" та складний прийдешній календар.

- Сергію, як один із ветеранів "Чорноморця", певне, зможете дати вичерпну відповідь на таке питання: нинішній період, що ознаменувався серією з восьми перемог у дев’яти матчах, найкращий за роки ваших виступів у клубі?

- Мабуть, і справді - найкращий. Були й хороші часи за інших наставників, але тоді переважно виходив на заміни, простими словами: не виконував тієї вагомої ролі, яка нині довірена мені в колективі. Зараз, безперечно, переживаємо хороші часи, демонструємо солідний футбол, водночас на досягнутому, природно, не зупинятимемося.

- У суботу "Чорноморець" здолав "Карпати", представники яких в один голос опісля матчу заявляли, що вашій команді відверто пощастило. Розділяєте подібну, гадаю, не надто приємну для вас думку?

- Можливо, десь нам Фортуна й усміхнулася… Насправді "Карпати" мені особисто дуже сподобалися - сильна, технічна команда.

- Здалося, що "Чорноморець" із "Карпатами" багато в чому схожі. Маю на увазі, передовсім, ту манеру ведення гри, яку сповідують Григорчук та Костов…

- Погоджуюся з вами: щодо стилю, то він, за великим рахунком, аналогічний. І в нас, і в "Карпатах" акцент робиться на технічному, комбінаційному футболі, грі в пас.

- На післяматчевій прес-конференції Роман Григорчук не жартома, а всерйоз казав, що йому було би дуже приємно обігнати "Динамо" та посісти четверту сходинку…

- А чому б і ні? Намагатимемося… Реальна мета полягає в тому, щоби пробитися до Ліги Європи.

- Попереду у вас вельми складний календар: спочатку візит до Донецька, потім в Одесі прийматимете "Динамо". У першому колі аналогічні поєдинки завершилися для вас сумарними та невеселими 1:7. Нинішній "Чорноморець" сильніший за той, серпневий?

- Однозначно! Гадаю, найголовніша відмінність у тому, що нині ми відчуваємо впевненість. Подібного, на жаль, тоді не було. Плюс над окремими недоліками працювали взимку, налагодили певні прогалини, які призводили до необов’язкових утрат очок восени.

- Пригадую, в одеському матчі із "Шахтарем" "Чорноморець" занадто, перепрошую за слово, нахабно поліз на донеччан, за що й поплатився підсумковими 1:5. Отой урок урахуєте?

- Звичайно. Тоді ми "привезли" собі перший гол, потім нібито зуміли переломити хід гри, але зрівняти рахунок, на жаль, не вдалося. Тим паче, пропустили вдруге, і команда, як кажуть, "попливла".

- "Автобус" у стилі лондонського "Челсі" торішнього зразка на "Донбас-Арені" ставитимете?

- Ще не знаю, яку тактику на гру обере Роман Йосипович, але все одно впевнений, що "автобус" - то не наша стихія. Філософія тренерського штабу така, що ми зобов’язані диктувати свої умови, грати у свій футбол, а не підлаштовуватися під опонента. Звісно, повністю абстрагуватися від імені суперника не вдасться, але й розчинятися в його грі не слід.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Український футбол

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]