Дмитро Селюк: Донецькому "Металургу" не слід недооцінювати "Таврію". 15-03-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
15.03.2013
пятница
18:47
Дмитро Селюк: Донецькому "Металургу" не слід недооцінювати "Таврію"
Рейтинг публикации

Футбольний агент Дмитро Селюк розповів про свою співпрацю з донецьким "Металургом" та "Таврією".

- Дмитре Дмитровичу, ви, мабуть, чекатимете протистояння "Таврії" і донецького "Металурга" з нетерпінням?

- Безперечно (усміхається)! Для мене ця зустріч цікава ще й тим, що й у "Таврії", у в "Металурзі" грають по троє моїх футболістів. У Донецьку - це Леонардо, Лоренцо Ебісіліо та Володимир Польовий, а за кримчан виступають Аніс Буссаїді, Рубен Гомес та Марко Не. Отож три на три (сміється). Думаю, нині донеччани сильніші за своїх опонентів. Пов’язано це переважно з тими подіями, які відбувалися останнім часом довкола "Таврії". Водночас господарів не можна недооцінювати. Буває так, що в тяжкі часи та чи інша команда збирається з силами й може дати бій.

До речі, користуючись нагодою, звернуся до вболівальників "Таврії", які, можливо, важають, що це я завдав їхньому клубу шкоди. Це не так. Не я влаштовував теперішні проблеми. Про те, що відбувається із сімферопольцями нині, передбачав і говорив ще торік у червні. Плоди трансферів, які були здійснені влітку, кримчани пожинають досі. Тоді було куплено дев’ятьох футболістів, більшість із яких виявилася невисокої якості.

Тому не треба скаржитися, мовляв, Селюк перекрив нам трансфери, адже в червні була придбана низка виконавців. Що, кожного трансферного вікна по 10–20 футболістів купляти?

Є ще одна цікавинка цього протистояння. Леонардо, який зараз у донецькому "Металурзі", повинен був бути в… "Таврії"! Він приїжджав до Сімферополя, тренувався з командою, тож навіть ми мали підписати з ним контракт. Але зважаючи на те, що я залишив клуб, а керівництво ФК було категорично проти моїх гравців, то Леонардо не взяли й він опинився в Донецьку. Оцініть метаморфозу: той, хто мав виступати за "Таврію", гратиме проти неї.

- Зі змінами в керівництві сімферопольців, зокрема призначенням нового генерального директора, мабуть, насущні проблеми відійдуть у минуле…

- Од Олександра Бойцана не треба чекати покращень у спортивній частині функціонування клубу. Він не зобов’язаний поліпшувати турнірні показники команди та покращувати її гру. Найбільша проблема всіх наших клубів це те, що всі - кому треба й не треба - лізуть удосконалювати спортивну частину діяльності. Цим повинні займатися профільні фахівці, тобто тренери. Олександр Бойцан повинен забезпечувати технічну частину роботи для команди - завідувати клубним господарством. Головне, що коли він працював на попередній адміністративній роботі, то зарекомендував себе як хороший фахівець.

- Не виключаєте можливість співпраці з "Таврією" вже за нового керівництва?

- А чому б і ні? Із засновниками клубу я продовжую співпрацю. Враховуючи те, що в команді залишається троє-четверо моїх футболістів, хочеш-не хочеш, а мусиш співпрацювати з цим клубом (сміється).

- Як гадаєте, чи не екстраполюється на футбольний колектив негатив од нових подій? Маю на увазі те, що прем’єр-міністр Криму Анатолій Могильов заявив, що передасть до правоохоронних органів матеріали з приводу фінансових проблем "Таврії"?

- На футболістів це точно не тиснутиме. А ось те, що пан Могильов це питання порушив, - добре. Давно потрібно було таке зробити (хоча першим, хто заговорив, був я). Нарешті "Таврію" це хоч трохи освіжило.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ukrfootball.in.ua

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]