Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Дмитро Селюк: Донецькому "Металургу" не слід недооцінювати "Таврію"


Дмитро Селюк: Донецькому "Металургу" не слід недооцінювати "Таврію"

Футбольний агент Дмитро Селюк розповів про свою співпрацю з донецьким "Металургом" та "Таврією".

- Дмитре Дмитровичу, ви, мабуть, чекатимете протистояння "Таврії" і донецького "Металурга" з нетерпінням?

- Безперечно (усміхається)! Для мене ця зустріч цікава ще й тим, що й у "Таврії", у в "Металурзі" грають по троє моїх футболістів. У Донецьку - це Леонардо, Лоренцо Ебісіліо та Володимир Польовий, а за кримчан виступають Аніс Буссаїді, Рубен Гомес та Марко Не. Отож три на три (сміється). Думаю, нині донеччани сильніші за своїх опонентів. Пов’язано це переважно з тими подіями, які відбувалися останнім часом довкола "Таврії". Водночас господарів не можна недооцінювати. Буває так, що в тяжкі часи та чи інша команда збирається з силами й може дати бій.

До речі, користуючись нагодою, звернуся до вболівальників "Таврії", які, можливо, важають, що це я завдав їхньому клубу шкоди. Це не так. Не я влаштовував теперішні проблеми. Про те, що відбувається із сімферопольцями нині, передбачав і говорив ще торік у червні. Плоди трансферів, які були здійснені влітку, кримчани пожинають досі. Тоді було куплено дев’ятьох футболістів, більшість із яких виявилася невисокої якості.

Тому не треба скаржитися, мовляв, Селюк перекрив нам трансфери, адже в червні була придбана низка виконавців. Що, кожного трансферного вікна по 10–20 футболістів купляти?

Є ще одна цікавинка цього протистояння. Леонардо, який зараз у донецькому "Металурзі", повинен був бути в… "Таврії"! Він приїжджав до Сімферополя, тренувався з командою, тож навіть ми мали підписати з ним контракт. Але зважаючи на те, що я залишив клуб, а керівництво ФК було категорично проти моїх гравців, то Леонардо не взяли й він опинився в Донецьку. Оцініть метаморфозу: той, хто мав виступати за "Таврію", гратиме проти неї.

- Зі змінами в керівництві сімферопольців, зокрема призначенням нового генерального директора, мабуть, насущні проблеми відійдуть у минуле…

- Од Олександра Бойцана не треба чекати покращень у спортивній частині функціонування клубу. Він не зобов’язаний поліпшувати турнірні показники команди та покращувати її гру. Найбільша проблема всіх наших клубів це те, що всі - кому треба й не треба - лізуть удосконалювати спортивну частину діяльності. Цим повинні займатися профільні фахівці, тобто тренери. Олександр Бойцан повинен забезпечувати технічну частину роботи для команди - завідувати клубним господарством. Головне, що коли він працював на попередній адміністративній роботі, то зарекомендував себе як хороший фахівець.

- Не виключаєте можливість співпраці з "Таврією" вже за нового керівництва?

- А чому б і ні? Із засновниками клубу я продовжую співпрацю. Враховуючи те, що в команді залишається троє-четверо моїх футболістів, хочеш-не хочеш, а мусиш співпрацювати з цим клубом (сміється).

- Як гадаєте, чи не екстраполюється на футбольний колектив негатив од нових подій? Маю на увазі те, що прем’єр-міністр Криму Анатолій Могильов заявив, що передасть до правоохоронних органів матеріали з приводу фінансових проблем "Таврії"?

- На футболістів це точно не тиснутиме. А ось те, що пан Могильов це питання порушив, - добре. Давно потрібно було таке зробити (хоча першим, хто заговорив, був я). Нарешті "Таврію" це хоч трохи освіжило.

Следите за нами:

В статье: Дмитрий Селюк

Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
ukrfootball.in.ua

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (8)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Realexandro (Kharkov)
Эту "співпрацю" в этих клубах помнить будут долго. Где прошёл, там и на...следил.
Ответить
+2
-1
Flawless (Николаев)
"завалив ее посредственными игроками" Моё мнение никому не навязываю, но считаю, что в плохих футболистах Селюка упрекнуть никак нельзя. Человеческие качества сего господина обсуждать небуду, но футболисты у него в большинстве своём талантливые и вполне неплохие, учитывая их умеренную трансферную стоимость.
Ответить
+3
-2
serstarki (Симферополь)
Господин Селюк,может быть это Вам покажется странным но уничтожение Таврии инициировали Вы своими трансферами, завалив ее посредственными игроками и выжив (уничтожив) костяк команды. Тупоголовый Куницын поздно понял что его провели вокруг пальца.Впрочем плоды его "деятельности" по расхищению финансов в клубе,нанесли Таврии не меньший ущерб. Он такая же сво.. очь, как и Вы!
Ответить
+4
-2
ZaPobedu (Симферополь)
Еще надеется сотрудничать, жаль нельзя его правильно назвать
Ответить
+3
0
Книголюб (Харьков)
Какая же мразь гадкая((( legir (Азовск) 15.03.2013 19:18 Почему?
Ответить
+1
-10
Portos (Симферополь)
А Селюк сам знает почему!
Ответить
+6
-1
legir (Азовск)
Не знаю за какую команду вы болеете, но вы бы хотели чтобы этот профессионал управлял им? Чтобы не со стороны оценивать, что типа норм мужик и игроков норм привёл и потом защищал их, а смотреть как эта мразь в угоду своему больному самолюбию сначала разваливает команду, потом насилует клуб при помощи своих связей, сладенько так улыбаясь при этом и изрекая : "Я же говорил,я предупреждал, я профессионал и "лечить" вас я буду профессионально". Теперь понятно почему мразь гадкая ?
Ответить
0
0
legir (Азовск)
Какая же мразь гадкая(((
Ответить
+9
-2


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...