Олександр Лівшиць: Із суддями не працюємо. 25-03-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
25.03.2013
понедельник
15:49
Олександр Лівшиць: Із суддями не працюємо
Рейтинг публикации

Інтерв’ю керівника "Кривбасу".

- Олександре Іллічу… Що це у вас із голосом? Може, я занадто рано потурбував?

- Усе нормально: то я так уранці розмовляю. Як сказав колись Володимир Висоцький: "Ранок. Голос ще не працює - не прокинувся".

- Дивуюся вашій витримці та чемності: за півгодини до цієї розмови переглянув відео прийому, організованого ФК "Кривбас" зі своїми ж уболівальниками, де ви спокійно відповідали на брутальність - як у запитаннях, так і в тоні, з яким їх ставили.

- Насправді інколи й я можу не стриматися… Передісторія тієї зустрічі, проведеної 16 березня, така: напередодні матчу з луганською "Зорею" звернувся до наших прихильників із проханням - добре вболівати на всіх домашніх поєдинках команди. Як це - добре? Співати, підтримувати нас, але не застосовувати петард, не ображати арбітрів, не ламати стільців; фани виконали це прохання, тому, у відповідь, як подяку їм, влаштували здибанку, де будь-хто міг висловитися - про все, що в нього на душі. Не приховуючи емоцій.

- Про емоції: ваш підопічний Олег Таран кілька днів тому також не стримався, сказавши, що й у страшному сні не міг уявити повернення в "Кривбас". У вас там і справді так незатишно? А ще він проговорився, що працює в Кривому Розі лише через дружні стосунки з вами…

- Із Олегом Анатолійовичем знайомий від початку 1990-х, коли наше місто хворіло футболом. Насамперед тому, що я завжди був поруч із головним ФК Криворізького басейну. Веду до того, що добре його розумію (хоча, на мою думку, йому не треба було казати тих слів…): нині переживаємо не найкращі часи. Помічається це, зокрема, в тому, що в нас тут усі шукають крайнього. Усі хочуть комфорту - на стадіоні, на його трибунах і в туалетах, але ніхто не хоче платити за це… А головне - про це я вже казав у якомусь інтерв’ю, може й вам (нам, нам. - В. Б.), - довкола клубу створено вкрай неприємний імідж, якого не знати, коли позбудемося… Ось перед грою в Дніпропетровську окремі панове висловлювалися, мовляв, їдемо туди отримати 0:3. Тепер уявіть людину, якій доводиться працювати на такому тлі? Тарану, фахівцеві, який очолив "Кривбас" за два дні до старту чемпіонату!

- Попри це, ви дечого досягли. У вас якась неймовірна весна виходить - нічия з "Динамо", розгром "Зорі" й фантастика в Дніпропетровську! Коли запитуємо футбольних людей - і сторонніх фахівців, і ваших футболістів - усі обмежуються загальними фразами: мовляв, у нас виконавці хороші плюс добре підготувалися.

- Виокремлю п’ять причин: а) хороший внутрішньокомандний мікроклімат; б) повний курс підготовки, пройдений узимку; в) реалізація гравцями вимог тренера; г) допомога Всевишнього; д) удача. Про останній чинник: у недільній зустрічі нам дуже посприяло вилучення у суперника, бо якби Роман Зозуля залишився на полі, не знати, як би все закінчилося. Так, обидві його жовті картки неоднозначні, може, принаймні одну з них, показувати не варто було. Проте… Уже очікую, що хтось скаже, що ми стимулюємо рефері, хоча це, звісно, не так (сміється)!.. Безумовно, виступаємо сьогодні непогано: в плані якості гри і щодо набирання очок. І, до слова, такі поєдинки, як із "Дніп­ром", роблять сильнішими не лише нас, а й суперника й увесь футбол України.

- Одначе, скільки це триватиме? Минулого сезону ви йшли на зимовий відпочинок претендентом на Європу - і чим воно обернулося; поточний чемпіонат так само непогано розпочали… Й завжди потім йдуть провали.

- Про торішню першість не говоритиму - вже тоді стільки негативу на нас вихлюпнули, досі складно згадувати. Що стосується сезону-2012/2013, то тут, справді, добре стартували: 0:0 з Дніпропетровськом, а ще - втрачені на останніх секундах очки в Донецьку, причому, якби не арбітр, поїхали би додому з нічиєю… Утім, зрозумійте: по-перше, команда за 20 секунд не будується; по-друге, нашим вдалим результатам часто сприяє низка факторів, де талан - не на задньому плані. Візьмемо сучасний "Чорноморець": не хочу ображати одеситів, але їхня п’ята сходинка - то, деякою мірою, збіг обставин, бо зазвичай вони перемагають мінімально, з не завжди виразною грою. Тобто нам також колись могло щастити - до пори, до часу, а потім усе поверталося до того, на що ми насправді здатні… По-третє: реально не можу (навіть для себе) пояснити причини таких наших гойдалок.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Володимир Баняс, ukrfootball.in.ua

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]