Жовтюк: Не тільки на нічию награли, могли і виграти, але знову пропускаємо дитячі голи. 31-03-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
31.03.2013
воскресенье
08:12
Жовтюк: Не тільки на нічию награли, могли і виграти, але знову пропускаємо дитячі голи
Рейтинг публикации

Гравець "Карпат" Микола Жовтюк досить несподівано вийшов у стартовому складі, але своєю роботою довів, що тренер не помилився з цим рішенням. Він неодноразово переривав гострі атаки "Шахтаря", а в кінці першого тайму забив гол. Правда, до кінця матчу Микола не дограв.

– Миколо, ти сподівався на те, що Тренер поставить тебе в основу?
– Не знав точно. Бо награвався і я, і Гаращенков. В останній момент Тренер довірив місце мені. Казав, щоб я не хвилювався, що я маю шанс і він на мене розраховує.

– Багато суперечок викликав твій гол...
– Я підключився на кутовий. Коли пішла подача, то думав, що Каніболоцький перехопить м’яча, але він пролетів повз, а я ледь зреагував і підставив ногу. Я побачив, що м’яч перетнув лінію воріт, тому, звісно ж, почав радіти. А суддя не одразу зреагував, йому, очевидно, підказав помічник за воротами.

– Що скажеш про своє вилучення?
– Я фолив. Адріано біг паралельним курсом, зміщався на фланг. Він зіграв "на прокидці". Я вже бачив м’яча перед собою, але не влучив по ньому.

– Чекав на червону картку?
– Я думав, що відсотків на 80 буде червона. Мабуть, не варто було його чіпати, може партнери підстрахували б. Буде мені наука.

– З суддею не сперечався?
– Не переконаєш його вже, якщо в руках червона картка.

– Звідки додивлявся матч?
– Наверху з роздягальні, разом зі Штілічем.

– Все ж "Карпати" не поступалися "Шахтарю", згоден?
– Так. Вважаю, що ми не тільки на нічию награли, могли і виграти, але знову пропускаємо дитячі голи. Знали, що "Шахтар" забиває багато з флангів. Нам на цьому акцентували увагу тренери. Отакі передачі, як від Шевчука, дуже важко дістати. Будемо старатися надалі...

Нагадаємо, що гра закінчилася поразкою "Карпат" з рахунком 1:2.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати" (Львів)

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]