Ротань: Впевнений, що втрати будуть ще у всіх без винятку. 31-03-2013 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
31.03.2013
воскресенье
11:12
Ротань: Впевнений, що втрати будуть ще у всіх без винятку
Рейтинг публикации

Провідний гравець збірної України та "Дніпра" Руслан Ротань погодився відповісти на запитання прес-служби ПЛ.

− Руслане, спочатку про національну збірну. Що змінилось з приходом нового тренера, а також як позначились дві перемоги на настрої твоїх партнерів?
− Нічого дивного немає у тому, що з приходом іншого наставника збірна заграла інакше. Михайло Фоменко має достатньо досвіду, щоб спиратись на нього, самому вірити в успіх і переконати нас у перспективі поставлених завдань. Звичайно, дві перемоги багато що змінили. Навіть нічия у Польщі залишала нам примарні шанси на потрапляння у двійку. Тепер, можна сказати, Україна повернулась у розподіл путівок на Чемпіонат Світу.

− Наскільки важко перелаштовуватись зі справ клубу на збірну і навпаки?
− Не легко − це точно. Це ж різні команди, різна тактика, різні вимоги. У кожного тренера свої проблеми, вирішенням яких він і займається. Тим, кого викликають до збірних, слід бути готовим до цього. На те ми і професіонали, щоб не скаржитись, а досягати потрібного результату.

− Повернувшись у розташування "Дніпра", що дізнався про роботу партнерів за цей період?
− Загалом, нічого нового Хуанде Рамос не вигадував. Тренування відбувались у звичному режимі. Знаю, що трохи більше уваги приділялось фізичній готовності.

− Вже певний час минув після поразки від "Кривбаса". Вже визначили відсоток командних прорахунків у тій грі?
− Якщо говорити чесно, то десь 50 на 50. Безперечно, ми не зуміли продемонструвати все найкраще, що вміємо. Але свою роль внесли і судді. Такий підхід з їхнього боку несе у собі загрозу всьому українському футболу. Це потрібно розуміти, і саме Прем’єр-ліга мусить стояти на охороні справедливості.

− Чи не підірве часом попередня втрата віри у власні сили?
− Та ні, ніякої катастрофи не сталось. Опускати голови через поразку не маємо права. Але я впевнений, що втрати будуть ще у всіх без винятку. Зрештою все від нас залежить, і ми будемо боротися всіма доступними на футбольному полі засобами. Причому проти будь-яких факторів − маємо бути готові до всього.

− Зараз багато прогнозів висловлюється щодо фаворита у боротьбі за ще одну путівку до Ліги Чемпіонів УЄФА. Яка твоя думка з цього приводу?
− Гадаю, не варто прогнозувати та загадувати. Різниця між другим та четвертим місцем лише в одне очко, тому переміщення у цій локальній трійці після окремо взятого туру не такі важливі. Будь-які передбачення до початку серії матчів між безпосередніми конкурентами зараз просто слова. Підкріпити їх можна буде пізніше справами.

− Таким чином, більше "Дніпру" не можна втрачати очки з тими, хто йде нижче. Наприклад, у неділю у Луцьку…
− Безперечно, ми налаштовуємось на три бали проти "Волині". Права на ще одну помилку немає, а у тому, що до всіх треба ставитись з максимальною повагою, переконались не лише з "Кривбасом", але і в Ужгороді, де "Говерла" чинила гідний опір. Та й "Арсенал" не здався без бою.

− Є якісь спогади про "Волинь", які підходять до будь-якої зустрічі з цим суперником?
− Спільне у цих іграх − важка боротьба, перш за все, у фізичному плані. У гостях у Луцьку, тим більше, нікому легко не буває. Хочеш − не хочеш, а потрібно враховувати, що більшість гравців "Волині" досить габаритні, і від цього йде характерна гра колективу. Знаю, що у клубі нашого чергового суперника існують певні проблеми, які завжди негативно впливають. Однак вони не в силах змінити кваліфікацію гравців та Анатолія Дем’яненка, які заслуговують на повагу.

− Роман Зозуля пропускатиме матч через дискваліфікацію…
− Знаємо і про це, і про те, що ще півкоманди "висить" на жовтих картках, після яких також доведеться пропускати гру чи дві. Враховуємо це, працюємо над собою. Роман − безперечна втрата, враховуючи його нинішню форму та якість гри, зокрема, у футболці збірної України. Але футбол передбачає кадрові перестановки з різних причин. Гадаю, заміна в атаці буде вдалою.

"Волынь" - "Днепр". Анонс матча

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Официальний сайт Премьер-лиги

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]