Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

"Свисток по-українськи". Суддівський аналіз матчів 22-го туру УПЛ


На думку експертів UA-Футбол, чотири весняних тури продемонстрували, що рівень суддівства в Україні катастрофічно низький

"Свисток по-українськи". Суддівський аналіз матчів 22-го туру УПЛ

Іван Вербицький Автор UA-Футбол

У першому після поновлення національної першості турі українські рефері відсудили так, що в експертів UA-Футболу, екс-арбітрів ФІФА Мирослава Ступара і Сергія Шебека було чимало анілитичної сировини. В підсумку і Мирослав Іванович, і Сергій Олександрович зійшлися на одному: відпрацювали їхні колеги за ремеслом у 22-му турі жахливо. Винятками стали лише кілька матчів.

«Ворскла» - «Зоря» - 0:0. Суддя – Сергій Березка (Київська область)

4-та хвилина. Після передачі від півоборонця луганчан Олександра Грицая з центру поля Джаба Ліпартія не зумів втекти сам на сам з голкіпером суперників Сергієм Долганським, бо був затриманий Євгеном Ткачуком. Арбітр дав свисток, але порушникові показав попередження, тим самим не кваліфікувавши дії оборонця «Ворскли», як фол останньої надії.

Мирослав Ступар: При винесенні дисциплінарних санкцій арбітр мав враховувати певні обставини. Якщо гравець здійснює порушення з тактичною метою, щоб перервати перспективну атаку, то це кваліфікується як неспортивна поведінка і покаранням слугує попередження. Саме так і вчинив Ткачук. Якби Березка кваліфікував цей фол, як позбавлення суперника очевидної нагоди забити гол, він мав керуватися певними обставинами: відстанню від воріт, а вона була недалекою; напрямком атаки і розташуванням оборонців, котрі були здатні прийти своєму партнерові на допомогу. Справді, по обидва боки від Ткачука бігло два партнери за командою, але й один, і інший відверто не встигали перешкодити Ліпартії. За цими трьома чинниками порушення виглядало саме як позбавлення суперника очевидної нагоди забити гол.

Проте є й четвертий критерій – можливість нападником контролювати м’яч. Грицай запустив «сферу» «парашутиком» Ліпартії на хід, але досвідчений голкіпер «Ворскли» Сергій Долганський добре «прочитав» ситуацію і при необхідності встиг би до м’яча першим. Березка попередження показав не відразу, а додатково прокручував цей момент у себе в голові, врешті інтуїтивно прийнявши вірне рішення. Підстав для вилучення в цьому епізоді було замало.

Сергій Шебек: Рішення арбітра вважаю правильним. Справді, Ліпартія, якби його не затримав Ткачук, міг виходити один на один з воротарем, і інші оборонці «Ворскли», які прямували паралельним курсом зліва і справа, перешкодити Джабі не встигали. Але проблема в тому, що грузинський легіонер «Зорі», навіть уникнувши порушення, не міг контролювати м’яч. Якби Ліпартія знаходився в метрі-двох від м’яча, Ткачук отримав би вилучення. Ален в цьому випадку не перехоплення міг вийти Долганський. Єдине зауваження – Березка прийняв рішення з великою паузою.

«Говерла» - «Іллічівець» - 1:1. Суддя – Андрій Кузьмін (Миколаїв)

Мирослав Ступар: В усіх моментах арбітр розібрався правильно, за винятком епізоду на другій доданій хвилині поєдинку, коли Кузьмін показав попередження за симуляцію маріупольцю Сергію Шевчуку. Але там була не симуляція, а ігрове зіткнення.

«Металург» Д – «Металург» З – 2:0. Суддя – Сергій Скрипак (Київська область)

Мирослав Ступар: Скрипак у своєму дебютному матчі був не зовсім послідовним. Він високо підняв планку дозволеності при боротьбі, хоча іноді це була вже не боротьба, а порушення правил. Проте як є, так є. Особливих помилок чи моментів, які можна назвати серйозними пропусками, я в діях рефері не помітив. Повторюся, в роботі арбітра відчувалося хвилювання, через яке траплялася непослідовність при фіксації порушень. Як для першого разу, це явище цілком нормальне.

«Арсенал» - «Таврія» - 1:1. Суддя – Юрій Можаровський (Львів)

81-ша хвилина. В межах штрафного майданчика в боротьбі з оборонцем сімферопольців Селіо нападник «канонірів» Володимир Гоменюк впав. Суддя призначив пенальті, чим сильно розлютив наставника «Таврії» Олега Лужного.

Мирослав Ступар: Одинадцятиметровий очевидний і то проблема тренера, що він з таким простим рішенням не погоджується. Тренери і гравці звикли звинувачувати у власних невдачах арбітрів. В цьому випадку такі докори на адресу Можаровського виглядають недоречно.

Сергій Шебек: Можаровський знаходився в ідеальній позиції, чітко бачив момент і відразу, без роздумів, вказав на одинадцятиметрову позначку. Цього моменту можна було б взагалі не розглядати, якби не упереджене висловлювання наставника «Таврії» Олега Лужного на адресу всього суддівського корпусу. Порадив би Олегові Романовичу перед тим, як говорити такі речі, охолонути і подивитися повтор моменту. Звісно, Селіо намагався зіграти в м’яч, але не зміг цього зробити і вдарив Гоменюка в коліно. Сперечатися було б доречно, якби Селіо спершу зіграв у м’яч, а потім в ногу.

«Карпати» - «Шахтар» - 1:2. Суддя – Євген Арановський (Київ)

44-та хвилина. Після подачі господарями кутового воротар донеччан Антон Каніболоцький помилився на виході, після чого м’яч потрапив до оборонця «Карпат» Миколи Жовтюка. Той, нехай і не дуже переконливо, спрямував «кулю» в напрямку воріт. М’яч, котрий пролетів вздовж лінії, вибив «гірник» В’ячеслав Шевчук. На думку рефері, «сфера» перетнула лінію воріт. Рахунок у матчі зрівнявся.

Мирослав Ступар: Арбітри провели матч зібрано і психологічно на гру налаштувалися дуже добре.Мова не лише про Арановського, а й про всю його бригаду. І момент з цим взяттям воріт в цьому контексті виглядає показовим. На перший погляд визначити, чи пересік м’яч лінію воріт, було складно, але асистент за ворітьми Андрій Кутаков був сконцентрований і, як потім виявиться, підказавши рефері в полі, щоб той зарахував гол, не помилився.

Сергій Шебек: З тих камер, з яких нам показували повтор під час трансляції, визначити з абсолютною точністю, чи пересік м’яч лінію, неможливо. Через те довіримося рішенню додаткового арбітра.

70-та хвилина. Оборонець «Шахтаря» Ярослав Ракицький вибивав м’яч від власних воріт й вийшло, що несвідомо зробив передачу на хід Луїсу Адріано. Бразильський нападник гостей на швидкості втік від Миколи Жовтюка, а той, аби не дати Адріано нанести удару по воротах, перед входом в штрафний майданчик збив Луїса. Рефері призначив штрафний і вилучив Жовтюка з поля за фол останньої надії.

Мирослав Ступар: Рішення Арановського справедливе.

Сергій Шебек: Жовтюк відверто зніс Адріано з ніг. Це – фол останньої надії і сумнівів у правильності суддівського рішення бути не може. Цей момент один в один нагадує порушення Ярослава Ракицького в осінньому матчі «Арсенал» - «Шахтар».

74-та хвилина. Хавбек донеччан Фернандіньо виконав передачу на Тасона, котрий міг виходити з воротарем суперників сам на сам, але не зробив цього, бо асистент арбітра підняв прапорець, зафіксувавши офсайд.

Сергій Шебек: Дуже цікавий, дискусійний момент. Ноги нападника і захисника точно були на одній лінії. Більше схиляюся до думки, що Тайсон завалився на півкорпусу вперед в порівнянні з останнім оборонцем «Карпат». Хоча, якби асистент не підняв прапорця і трактував епізод на користь атаки, його теж не можна було б звинувачувати.

81-ша хвилина. Гравець гостей Едуардо, отримавши м’яч в середині поля від Алекса Тейшейри, прагнув виконати передачу в дотик на Генріха Мхітаряна, однак на шляху м’яча виникла рука Муртаза Даушвілі. Суддя показав грузинському легіонерові «Карпат» друге попередження. Тим самим, заключні десять хвилин господарі догравали вдев’ятьох.

Мирослав Ступар: В цьому епізоді рефері теж діяв згідно правил. Даушвілі справді зіграв рукою, але це не була контратака чи гостра передача партнерові Едуардо. Вважаю, що арбітр в цій ситуації мав керуватися не лише правилами, а й духом гри. Арановський діяв за формальними ознаками, не жив грою і не відчував її напруги. Своїми діями, хоч вони й дублювали текст правил, суддя лише роздмухав вогонь. Як на футбольному полі, так і на трибунах.

Відразу після цього моменту, відреагувавши на події на трибунах, Арановський вдався до превінтивних заходів. Його жест чітко вказував на те, щоб зупинити, а не призупинити гру. Може ця погроза мала ефект. Але до такого кроку арбітр мав дійти ще на 75-й хвилині, коли в бік футболістів «Шахтаря» полетіли сніжки. Ось тоді матч вартувало призупинити. Надалі до розв’язання подій підключилися б делегат матчу і керівництво стадіону. Переконаний, що після відповідного повідомлення диктора пристрасті стихли б. На ділі ж вийшло, що після двох показаних вилучень Арановський «поплив». Рішення завершити гру на 83-й хвилині було необдуманим і врешті Арановський прислухався до слів тренера «Карпат» Ніколая Костова.

Разом з тим, підстави, щоб завершити поєдинок достроково, були, адже вболівальники вели себе неадекватно і честі львівським прихильникам футболу це не робить. Мені соромно за львів’ян. Вони підвели власну команду і «Карпати», переконаний, понесуть серйозне покарання. Така поведінка не є проявом любові до команди. В таких випадках треба прислухатися не лише до серця, а й до розуму, «мати трішки микитки в голові», як говорив один з провідних в минулому українських арбітрів Микола Балакін.

Сергій Шебек: Даушвілі свідомо переривав передачу від Едуардо рукою. Відповідно, за формальною ознакою арбітр, показавши грузинові друге попередження, вчинив правильно. Але мене цікавить інше питання: за умови, що львів’яни вже грали в меншості, чи дорікнув би хтось Арановському, не вилуч він Даушвілі? Сумніваюся. Думаю, претензій не було б навіть у гравців «Шахтаря». Не було б цього вилучення, може, вдалося б уникнути такого серйозного вибуху пристрастей на трибунах.

90+3-тя хвилина. Хавбек «Карпат» Ігор Худоб’як в боротьбі за м’яч неподалік від штрафного майданчика суперників збив Фернандіньо. Арбітр показав карпатівському капітанові попередження.

Мирослав Ступар: Якби Арановський не був формалістом, то не було б другого попередження для Даушвілі, не було б видуманої жовтої картки для Худоб’яка і не отримав би другого попередження Алекс Тейшейра. Арбітр керувався правилами, але не відчував гри. Не можна сказати, що Арановський матч зіпсував, але враження від нього погіршив суттєво.

Сергій Шебек: Худоб’як зіграв у м’яч, і, можливо, трохи зачепив ноги Фернандіньо. М’яко зачепив. Арбітр мав обмежитися призначенням штрафного удару, а про жовту картку тут не може бути й мови.

«Чорноморець» - «Динамо» - 0:2. Суддя – Анатолій Абдула (Харків)

13-та хвилина. Гравець «Чорноморця» Лео Де Матос зупинив м’яч після навісу Тайє Тайво зліва з допомогою рук. Рефері порушення в діях одесита не вгледів.

Сергій Шебек: Такі порушення треба фіксувати. Матос поставив блок двома руками. Можливо, Абдула зі своєї позиції не бачив, куди влучив м’яч і наскільки свідомо діяв футболіст «Чорноморця». Арбітрові в полі мав допомогти асистент. Для цього не вартувало розмахувати прапорцем – достатньо повідомити про гру рукою по радіозв’язку.

16-та хвилина. Після довгої передачі у виконанні одесита Кирила Ковальчука в напрямку нападника Лучіана Бурдужана оборонець гостей Євген Хачеріді в боротьбі поклав суперникові руки на спину, але відразу їх прибрав. Втім, румун впав, імітуючи порушення. Хачеріді це не сподобалося. Підійшовши до лежачого суперника, Євген непомітно для суддів копнув лежачого суперника по м’якому місцю. Жоден з представників Феміди інциденту не помітив.

Мирослав Ступар: Це спільна помилка бригади арбітрів, адже помічники Абдули на допомогу йому не прийшли. Хачеріді повів себе по-хамськи і цей вчинок поза увагою залишати не можна. Зрештою, Адбула, знаючи характер Хачеріді, мав тримати Євгена в полі зору постійно, до самого завершення епізоду. Тим паче, що арбітр мав бачити, як Хачеріді пішов у напрямку Бурдужана і почав щось з’ясовувати. З іншого боку, арбітр в полі, оскільки гра продовжувалася, переключив свою увагу на іншу частину поля й, відповідно, за інцидентом поряд з штрафним майданчиком «Динамо» мали слідкувати лайнсмен і додатковий асистент. Гадаю, на передматчевій установці Абдула мав домовитися зі своїми помічниками, хто з них додивляється схожі ситуації до кінця. Може Анатолій саме так і вчинив, але помилки уникнути одинаково не вдалося. Хоча загалом, за винятком цього моменту, судді зі своєю роботою впоралися. Решта пропусків назвав би незначними.

Сергій Шебек: Між Хачеріді і Бурдужаном точилася суто футбольна боротьба за позицію, футболісти намагалися один одного «відтерти» і Бурдужан за інерцією впав. Після свистка Хачеріді м’яко штурхнув суперника ногою, підкреслюю, не вдарив, а саме штурхнув лежачого гравця. Голоне питання – яку картку мав отримати оборонець «Динамо», якби хтось з арбітрів помітив його вчинок? Оскільки тут не було типового для удару ногою замаху, відводу ноги, цей копанець вартувало покарати попередженням. Звісно, хтось з суддів вчинок Хачеріді помітити мав. Нехай не Абдула, котрий слідкував за м’ячем, але хтось з його помічників точно. Тепер, очевидно, Хачеріді дискваліфікують пост-фактум. Не думаю, що так суворо, як обронця «Карпат» Ігоря Пластуна. Ось той, коли бив після свистка одесита Кирила Ковальчука, відводив ногу.

30-та хвилина. Після передачі від капітана «Динамо» Олега Гусєва Денис Гармаш міг увійти в штрафний майданчик, але не зробив цього, бо на самій 16-метровій лінії впав після підкату від Маркуса Берґера. Арбітр не вважав, що одесит порушив правила.

Сергій Шебек: Берґер як біг, так і зіграв Гармашу лівою ногою в коліно. Це – штрафний удар.

45-та хвилина. Судячи з повтору, Лусіан Бурдужан в боротьбі за м’яч в середині поля випередив Євгена Хачеріді з допомогою руки. Суддя порушення не зафіксував.

Сергій Шебек: Явна гра рукою Бурдужана. І знову арбітра в полі можу виправдати тим, що він не бачив деталей епізоду з-за спин гравців. Але чому Адбулі не допоміг асистент?

«Волинь» - «Дніпро» - 1:1. Суддя – Сергій Бойко

8-ма хвилина. Гравець «Дніпра» Матеус виконував передачу зліва на Євгена Селезньова, однак той впав і м’ячем заволодіти не зумів. Після матчу Євген доводив, що його падіння сталося через відверту затримку від Валентина Ілієва.

Мирослав Ступар: Арбітр Бойко, очевидно в силу своєї профнездатності, часто перебуває в центрі нашої уваги. Хоча піар навколо особистості цього арбітра надто великий. Вважаю, що у цьому матчі арбітр не просто помилявся, а був непослідовним у своїх рішеннях. Підстави, щоб призначати пенальті за порушення на Селезньові, були беззаперечними. Цей момент Бойко однозначно бачив, оскільки видимості йому ніхто з гравців не перекривав. Ілієв не просто штовхнув суперника в спину, а банально схопив Селезньова за барки і завалив.

Сергій Шебек: Це навіть не дискусійний, а очевидний момент, в якому арбітр був зобов’язаний призначати пенальті. Ілієв відверто розвернув Селезньова за шию. Тут вартувало не лише вказувати на одинадцятиметрову позначку, а й попереджувати оборонця «Волині». Але, припустимо, Бойко цього моменту не побачив. В такому випадку йому був зобов’язаний допомагати арбітр за ворітьми Сергій Даньковський. Цього не сталося. І як ту не процитувати Ігоря Гамулу, котрий в ефірі популярної програми задався питанням: «Навіщо суддів за ворітьми взагалі ввели?»

20-та хвилина. Хавбек лучан Ерік Бікфалві передачею врозріз виводив сам на сам з воротарем суперників Яном Лаштувкою Душана Савіча. Той вдарити не зумів, бо впав, демонструючи, що проти нього сфолив оборонець суперників Дуґлас. Рефері вважав так само, призначив пенальті і вилучив дніпровського бразильця з поля.

Мирослав Ступар: В цьому моменті варто вести мову про несправедливий пенальті, а тим паче про червону картку. Бойко від цього моменту був, начебто, не дуже далеко, але диввся його в спину Дуґласу. Якщо б арбітр бачив епізод в профіль, тобто, замість бігти за нападником вийшов на діагональ, шансів розібратися в ситуації було б більше. Справді, невеличкий поштовх у спину від Дуґласа був, але це був не той контакт, після якого гравець падає так демонстративно, як це зробив Савіч. Це – очевидна помилка арбітра.

Сергій Шебек: З тієї позиції, з якої епізод бачив Бойко, розібратися в ситуації було складно. Арбітр бачив спини Савіча і Дуґласа, перед ним вийшло нашарування з двох гравців. Савіч справді впав настільки красиво, що арбітр зі своєї позиції не міг трактувати момент по-іншому, ніж як порушення. Якби суддя міг опинитися в районі кута штрафного майданчика, він бачив би епізод в розріз. Однак Бойко, котрий начебто й багато бігає, носиться як ракета, до оптимальної точки огляду не встиг. Можливо, судді не вистачило розуміння ситуації, позиційного чуття, щоб побачити момент з оптимальної точки. Ні додатковий арбітр за ворітьми, ні суддя на лінії допомогти Бойкові теж не могли, бо з-за воріт проглядалося таке ж нашарування з двох гравців, але спереду. А лайнсмену видимість перекривали двоє інших футболістів.

Пенальті тут не було, і я не згоден з деякими експертами, котрі стверджували, що Дуґлас штовхав Савіча в спину. Якщо розглянемо епізод покроково, то побачимо, що Савіч почав падати ще в момент, коли ліва рука оборонця «Дніпра» разом з плечем була відведена в сторону. В цьому епізоді нападник «Волині» мав отримати попередження за симуляцію.

70-та хвилина. Півоборонець «Волині» Ванче Шиков отримав пряму червону картку за підкат ззаду проти Джаби Канкави.

Мирослав Ступар: Рішення арбітра вважаю абсолютно правильним.

Сергій Шебек: Справедливе вилучення за грубий стрибок в ноги ззаду. Єдине – це рішення Бойко мав приймати раніше. Коли маєш показувати червону картку, не треба застосовувати принципу переваги.

«Кривбас» - «Металіст» - 1:1. Суддя – Юрій Мосейчук (Чернівці)

19-та хвилина. Після довгої передачі з середини поля півоборонець «Кривбасу» Валерій Федорчук прагнув заволодіти м’ячем у межах штрафного майданчика суперників, але впав після того, як з-за спини вистрибнув оборонець харків’ян Сергій Пшеничних. Арбітр пенальті не призначив.

Мирослав Ступар: Пшеничних повів себе у верховій боротьбі не чисто. В центрі поля арбітри такі ситуації, як правило, трактують як порушення. В штрафному ж майданчику здебільшого, зокрема й у провідних європейських чемпіонатах, такі моменти за фол не вважають. Це епізод з розряду 50 на 50. В таких випадках арбітр повинен керуватися лінією, яку він витримує з початку гри. Мосейчук саме таку планку трактування порушень, як показали подальші події, й обрав.

Сергій Шебек: На мій погляд, в цьому епізоді треба було призначати пенальті. Федорчук хотів прийняти м’яч, а Пшеничних, котрий вистрибував за спиною Валерія, теж не мав наміру порушувати правил. Втім, Сергій спершу підштовхнув футболіста «Кривбасу», а потім зіграв у м’яч. Порушення не було б, якби послідовність дій була протилежною. Пшеничних штовхнув Федорчука у шию перед тим, як вибити м’яч. Це – одинадцятиметровий удар. В цьому епізоді поряд з Мосейчуком відзначив би бездіяльність арбітра за ворітьми Юрія Вакса.

90+6-та хвилина. Після навісу від хавбека слобожанців Марлоса зліва Марко Девіч скинув головою м’яч під удар Вілліану. Бразилець пробив, але «куля» до воріт не долетіла, оскільки на її шляху виникли руки центрбека господарів Андрія Гітченка. Рефері, який знаходився поруч, на позначку вказати не наважився.

Мирослав Ступар: Жодних підстав такого невдалого для Мосейчука закінчення матчу, начебто, не було. Гітченко зіграв як воротар і, звісно, арбітр мав призначати пенальті. Мені здається, що Мосейчуку завадило те, що він знаходився надто близько до моменту й міг в динаміці не розгледіти деталей епізоду. З телекартинки видно, що Юрій спершу підняв руку і збирався зафіксувати порушення, але, не дочекавшись підказки арбітра за ворітьми Юрія Вакса, промовчав. Фінал матчу Мосейчук собі зіпсував.

Сергій Шебек: Це просто неподобство. Гітченко зіграв як воротар. Мосейчука ніхто не перекривав, видимість перед ним була ідеальною, відстань від епіцентру подій – оптимальна. Оборонець грав якраз правою, ближньою до судді рукою. Що могло завадити Мосейчуку не помітити такого відвертого порушення – не усвідомлю. Може, йому як Лібстеру в Луцьку, потрапила в око сніжинка? Чи пилинка, оскільки снігу в Кривому розі не було. І знову ж виникає запитання: що в цій ситуації робив за ворітьми Вакс? Вкотре перепитую: для чого до воріт приставляти третю стійку? Спостерігаючи за цим моментом, згадав епізод з матчу Ліги Європи «Дніпро» - «Базель», коли гравця швейцарців в аналогічній ситуації вилучили з поля, хоча за його спиною було ще двоє партнерів за командою.

Мирослав Ступар: Перші матчі 22-го туру дали надію на те, що бодай один тур обійдеться без суттєвих суддівських помилок. Однак у неділю, коли відбувалися основні поєдинки, ляпів знову вистачало. Ці помилки, очевидно, є наслідком низької кваліфікації українських арбітрів і неякісної підготовки на зимових зборах. Арбітри, як і гравці, повинні входити в сезон, маючи за плечима потрібний багаж матчів. Решта – психологія, на яку наші судді, на перевеликий жаль, теж не звертають уваги.

Сергій Шебек: З чотирьох весняних турів чемпіонату України лише один обійшовся без гучних суддівських помилок. Решта – суцільні скандали. То за умови, що Комітет арбітрів ФФУ рапортував, що судді підготувалися до поновлення змагань оптимально. Я цього не помітив. І взагалі треба констатувати, що за останні роки рівень суддівства в Україні знизився до непристойності. Причини такого явища – різке омолодження суддівського корпусу і відсутність покарань за помилки. За останній місяць ми неодноразово бачили, що після відвертих ляпів в статусі арбітра в полі як покарання судді отримують роботу асистентами за ворітьми.

Не кажу, що рефері треба суворо карати після кожної похибки. Але арбітр має відчувати, що за помилку він може відповісти і що на наступний матч треба виходити більш сконцентрованішим та підготованішим. Безнаказаність породжує вседозволеність. Ще раз підкреслю, що покоління арбітрів, котре судило матчі чемпіонату України в 2000-х роках, було набагато сильнішим, ніж нинішнє. Рефері може допустити серйозну помилку раз на 20 матчів. Лише тоді його роботу можна вважати нормальною. Але коли окремі судді грубо помиляються через матч…При Вихрові, Татуляні і Дерду, котрі були попередніми керівниками суддівської колегії, такого хаосу не було.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (162)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
mihalogia (Донецк)
Интересно послушать очередную ахинею из уст куратора судейского корпуса господина Коллины. Я теперь точно знаю, почему у него на теле ни одного волосика и весь он такой блестящий и скользкий. Даже брови с ресницами сбрил. Это для того, чтобы ловко ускользать из самых неудобных ситуаций, что он и блестяще и делает на протяжении последних лет. Вопрос в другом: сколько времени он ещё будет дурачить целую страну? С нас уже и так вся Европа смеётся. Да что там Европа, весь мир недоумевает!!! Бардак!!!!!!
Ответить
0
0
MU 0710 (Харьков)
http://old.ua-football.com/video/foreign/515e6664.... Все вы тут трындите..!!! Вот за какие РУКИ в штрафной ставят пенали!!!И далеко ходить не надо!!! Арбитр полный презерватив, если не сказать хуже..!Смотрите, слепые с.у.к.и.!!!
Ответить
0
0
Ерещенко Роман (Харьков)
Я не знаю почему плачут фаны днепра ОНИ играли 10 на 9 25 минут это значительно круче чем 11 на 10 . Очевидная ошибка судьи на 100% лишь одна пенальти в ворота Кривого Рога затрудняюсь сказать какую можно написать в рапорте адекватную причину,разве что не контактен или честно признаться что заряжен.
Ответить
0
0
Spokoyno (Киев)
Дивися на окремі дописи та думаєш, що деякі «праведники» скоро с криком «Су.. йде» з вікон випурхувати будуть. Вибачаюсь але це вже мА...Зм ! Если в речке нет воды - речку выпили ... Если в речке есть вода - значить ... на (писал) туда :-)
Ответить
+1
0
Дед Федот (Харьков)
Колину нужно гнать на уй!Он мямлит бред и ничего посуществу!Это-глаза и уши ГрЫши сурка!На горе-судеек накладывать штрафы-как накладывают на клубы!Чем ФФУ занимается?Нужно начинать что-то делать с судейством!
Ответить
+3
-2
sasho1962 (Kirovoqrad)
Не понял фразы "глаза и уши Гриши сурка".В остальном - согласен на 100%.
Ответить
0
-1
mehall13 (Одесса)
Для фанатов Динамо Киев http://www.junik.lv/~dynkiev/euro%20cup/fut_39-199...
Ответить
+1
-2
sasho1962 (Kirovoqrad)
Так Динамо,фактически,выиграло это дело,со следуещего года участвовало в ЛЧ.Суркис не только остался в футболе,но и был избран Председателем ФФУ,а позже - членом исполкома УЕФА.
Ответить
+1
0
Ponedelnik (Stockholm)
Арсенал - Таврия пенальти не было. Нападающий Арсенала делает резкий шаг вправо в попытке закрыть мяч корпусом ( 16 секунда на видео), подставился сам. Судья мог проморгать, но эти "эксперты" что тут анализируют ИДУТ В Ж.О.П.У. Ссыкуны мля походу бздят правду сказать. Ну и на Х.Е.Р. такие анализы.
Ответить
+1
0
sasho1962 (Kirovoqrad)
ПСЖ-Барса.Судейство.То,о чем я говорил.А мы всё - судейский заговор!Пока не будет разрешены видиоповторы,вся эта лабуда будет продолжаться!И кому от этого хорошо - только непрофессиональному судейству и функционерам от футбола.
Ответить
0
0
Kiryuha (Киев)
[quote datetime="02.04.2013 12:59" author="mehall13 (Одесса)"] Для кого выгодно чтобы Металист и Днепр терял очки??? Шахтеру? Конечно нет. А для кого выгодно ? ответ какой???????? [/quote]Кто стоит во главе ФФУ и КДК? Откуда пришли эти люди? Кому выгодно, чтобы они руководили? "ответ какой????????"
Ответить
+2
-2
EVB (Харьков)
А как вам судейство ПСЖ-Барса? Накладка у игрока ПСЖ - желтяк Маскерано. Ибра забивает из явного офсайда - судья засчитывает. Это уже художественная гименастика с фигурным катанием, когда все решают судьи, а не футбол.
Ответить
+5
0
sasha72 (Орджоникидзе)
Согласен- тут бывает судьи душат или ошибаются, то в одну то в другую сторону , ну то таке. Но , начинать чемпионат и иметь минимум 18 очков отрыва, от других команд , я имею ввиду Шахтер и его фарм клубы: Метадон, Илличевец, Заря- это слишком!Интересно, кто нибудь посчитает- сколько эти команды за все время отобрали очков у Шахтера!Если президент Илличевца Бойко ходит в клубом ватнике Шахтера.
Ответить
+2
-2
moderator
tank75 (Одесса) 02.04.2013 15:11 Александр_Сергеевич (Харьков) 02.04.2013 17:57 RomanShakhta (Горловка) 02.04.2013 16:26 Заблоковані.
Ответить
+1
-1
Kela (Одесса)
Сергій Шебек: Після свистка Хачеріді м’яко штурхнув суперника ногою, підкреслюю, не вдарив, а саме штурхнув лежачого гравця.(с) -------------- Ахахахаха.... Вот это выдал экспЭрт...
Ответить
+6
-2
Spokoyno (Киев)
Так нажаль тих «справжніх одеситів» все менше. Жванецький на Москву, інші і до Брайтона доїхали. Залишились «одні ...». Раніш навіть наїдуть але як це ... Аж сам засмієшсь, а зараз все знають, всіх пошлють.
Ответить
+2
-1
EVB (Харьков)
По поводу игры руками и пенальти. Пересматриваю сейчас очередной раз по Футболу матч ЛЧ Милан-Барса. Первый гол Милана - игрок Милана останавливает двумя (!) руками мяч и сбрасывает его Боатенгу - судья молчит. В конце грубый снос Педро в штрафной Милана - судья молчит. При этом ваксов и мосейчуков в судейской форме не наблюдалось. Такое впечатление, что правила футбола незаметно изменились(((((
Ответить
+3
0
Spokoyno (Киев)
Може хоч там була «звичайна але зверхлояльність» до господарів. Та й з Мессі вони не дуже церемонились. Як співав Висоцький, у мене є вихід або два...
Ответить
0
0
Aleksej 78 (Житомир)
В матчах Днепра, Металлиста и Динамо, все "ошибки" в пользу последних. Сурок опять взялся за шубные дела.
Ответить
+6
-3
Дед Федот (Харьков)
Лёша иди мусор вынеси!
Ответить
0
-2
Rova (Донецк)
Правильно: -Это ложь, что "Суркис всех купил", он купил только Коллину!
Ответить
+5
-2
Алкид (Херсон)
Вот вам товарищи и ПОПУЛИЗМ в исполнении СУРКА и АХМЕТА!!!!!! Кричат во всю глотку о желании иметь сильный ЧУ, а на деле всяческими правдами и НЕПРАВДАМИ стараются держатся на плаву и попадать регулярно в ЛЧ где крутятся ОГРОМНЫЕ ДЕНЬГИ!!!!!!
Ответить
+6
-2
Igorjan (Донецк)
Не надо сюда Шахтер приплетать. Шахтер с первого тура по 4-5 мячей в каждом матче забивал. Генрих творил чудеса!!!
Ответить
+4
-2
zko64 (шепетовка)
хлопці коментуйте http://sport.obozrevatel.com/footbal...
Ответить
0
-2
Rova (Донецк)
Это ложь, что "Суркис всех купил", он купил только Коллину!
Ответить
+7
-2
Александр_Сергеевич (Харьков)
Мирослав Ступар:Мені здається, що Мосейчуку завадило те, що він знаходився надто близько до моменту й міг в динаміці не розгледіти деталей епізоду. ГДЕ ЖИВЕТ ЭТО ЧМ...О!?
Ответить
+3
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
*ці*
Ответить
0
-1
asm_MX (Xарьков)
[quote datetime="02.04.2013 13:30" author="GRAND (Кривой Рог)"] Послухайте-ка, обиженные Днепр и Металлист, а вы играть лучше не пробовали? Судьи им на ДК, понимаешь, работают, Суркис, понимаешь, все купил... Да что Волынь, что тот Кривбасс обязаны просто без шансов выносить, не взирая на судей! Ну если, конечно, на 2-е место претендовать, а не погулять вышли. Счет 1-1 с учетом судейских ошибок, так что, если судейские ошибки убрать, то получается тупо 1-0, это и есть все ваше преимущество над Волынью и Кривбассом? Это и есть серебро чемпионата? [/quote] Гранд, ты походу не тот канал смотрел. И не утешай себя мыслями об 1-0
Ответить
+2
-3
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="02.04.2013 17:37" author="kolia26 (ЛЬВІВ)"] *оприділитись [/quote] І цю люди мене вчать української...
Ответить
+3
0
kolia26 (ЛЬВІВ)
Коли немає що по темі сказати,починаються "з"їзди" на граматичні помилки.У нас тут диктант? Не пиши мені більше,думав деякі люди помилялись на рахунок твоєї скромної персони.Нажаль,був не правий(
Ответить
+2
-4
Тоже Харьковчанин (Харьков)
И что же я сказал " не по теме"? А что касается "помилок"..я б промолчал, если б Ваши земляки перодически не рассказывали мне о необходимости " вивчати рідну мову"
+2
-4
гадюкін (Тернопіль)
[quote datetime="02.04.2013 13:35" author="GRAND (Кривой Рог)"] Не Арановский, а все судьи помогают Шахтеру. Плюс федерация, грязное бабло, грязный пиар, симуляции, провокации, подлости, низости и самые отъявленные мерзости - все это тоже помогает Шахтеру. Потому что подлости, низости и самые отъявленные мерзости представляют собой суть Шахтера, его глубинную сущность и наполнение, внутренний мир. Гнилость и скотство - вот синонимы современного ФК Шахтер! [/quote] не знаю, может быть и так... может ты в том коллективе плаваешь и лучше знаешь... ну, я про глубинную сущность и наполнение... но... в этом сезоне шахтеру судьи помогли только в одном матче... возможно, не исключаю, если бы требовалось, помогали бы чаще... но это все возможно... а пинкфлоид судьи тянут с ПЕРВОГО тура и постоянно... не смотрел все матчи ментов, но только из того что я видел, судьи тупо подарили голубеньким минимум 12 очей... и НИ РАЗУ, ни в одном матче пинкфлоида, не было хотя бы одной судейской ошибки сработавшей в минус огпэушной команды... просто многие болелы только сейчас, под конец сезона, наконец-то начали прозревать ... и то, если бы судьишки не "модернизировались" (подсуживать пинкфлоиду уже мало, надо уже для достижения результата и урабатывать прямых конкурентов), вся эта вакханалия пролазила бы потише...
Ответить
+3
-3
kolia26 (ЛЬВІВ)
*оприділитись
Ответить
0
-2
kolia26 (ЛЬВІВ)
Цікаво,а якби не було того злощасного епізоду на 96 хвилині,щоб тоді співали?І чому Суркіс все купив,а не Коломойський н-д?Або боси Металіста,у яких у федерації достатньо земляків працює.Або всі одночасно купили? Чомусь гра,а точніше її відсутність,вищезгаданих команд навесні відійшла на другий план. Хто купив,що Металіст і Дніпро,взагалі не схожі на себе в осінній частині чемпіонату?Про Динамо навіть не говорю,бо там ще 10 років тому хтось купив.Ще до сих пір не можуть опреділитись хто.
Ответить
+3
-5
Spokoyno (Киев)
[quote datetime="02.04.2013 17:07" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] [quote datetime="02.04.2013 16:48" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] оскорбляя клуб и его болельщиков(бездоказательно,я не про троллей),неуместно себя причеслять к адекватам. [/quote] ..где и кого я оскорбил? [/quote] А Ви змініть у своїх дописах Динамо на Металіст та Київ на Харьків… І мабуть самі подивуєтесь, що Вас не прикрили.
Ответить
0
-3
MadGod (Одесса)
Сорри, что влажу в ваш диалог, вопросов всего несколько: - Где Вы в моих постах увидели «СУ все КУ!»? - Заслуживает ли Хач удаления за пинок Бурдужана? - Был ли пенальти на Селезневе? - Был ли пенальти в конце матча МХ?
Ответить
+5
-1
Spokoyno (Киев)
- А це вже і писати не треба. - НІ! НІ! Вибачте за повтор. Згоден з коментатором на ТК Футбол там «тільки картка». Але три гравці ЧО судячи з Вашого «мовчазної згоди» - «заслужили» але чомусь суддя був «занадто лояльним до господарів». Може хто його купив чи придавив. - на 70%. Футболка не була «деформована». Там і в другому випадку контакт був але на мою думку більше ніж 30% на пенальті не тягнуло. Було б декілька таких зіткнень, то як кажуть «по сукупності», можливо? - «Вопрос конечно интересный!»... Спочатку треба було пенальті призначати у ворота МХ та і 6 хвилин... трохи дивує. По останім 20 секундам питань нема. На шляху м’яча за рукою тулуба не було. Могло бути питання лише по картці?
+1
-3
sasho1962 (Kirovoqrad)
Хоть не мне вопросы.Хачик-желтая за неспортивное поведение(грубости и жестокости не было),таких ситуаций тысячи.Пенальти было в обооих случаях.
+3
-7
tank75 (Одесса)
Желтую за пинок соперника???!!! Что ты куришь? КДК ему в четверг выдаст желтую на несколько матчей!
+3
-1
sasho1962 (Kirovoqrad)
Слыш,пацан,ты мне не хами!Я тут никому не грублю и ты веди себя соответственно!Ты думаешь по-другому:флаг тебе в руки.Не меряй по себе других.Что касается пинка,я видел,за свои 43 сознательных года,в футболе и похлеще.Чуть не драки команда на команду - 3-4 горчичника и вперед:дальше играть.
+3
-5
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Я разве Вас спрашивал?
Ответить
+1
-2
Spokoyno (Киев)
[quote datetime="02.04.2013 16:57" author="таврия19752009 (симферополь)"] Похоже Редактор будет опаравдывать фана Динамо Вербитского.Мда надо если так дальше пойдет к Булаху перебиратся((( [/quote] Витяг з « http://www.ua-football.com/ukrainian/high/515... «Іван Вербицький: … Наразі ж українські судді керуються стереотипним мисленням і підсвистують тим же киянам за інерцією, навіть за умови, що епоха Суркіса минула.» Може пора деяким дописувачам хоч іноді у дзеркало подивитися… А не читати «вибране»… для себе самозакоханого?
Ответить
+3
-3
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="02.04.2013 16:48" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] оскорбляя клуб и его болельщиков(бездоказательно,я не про троллей),неуместно себя причеслять к адекватам. [/quote] ..где и кого я оскорбил?
Ответить
+1
-1
sasho1962 (Kirovoqrad)
"...это стиль клуба ри руководства и до фанов","в других местах с этим явлением стараются бороться,в Киеве же сие воспринимается как должное"-ваши слова?Тактичность и уважение,к другим участникам обсуждения,так и прет.Научитесь корректно изьясняться,тогда респект и уважуха.
Ответить
+1
-1
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Повторяю вопрос. Каким образом мои слова демонстрируют " нетактичность и неуважение к другим участникам обсуждения" ? Вас глубоко оскорбило то, что к примеру, Хачериди я назвал хамом ? Так это не ко мне вопрос, а к нему .Займитесь его воспитанием лично, Вам скажут спасибо, если добьетесь успеха... Хамство я называю хамством, и это не оскорбление, а констатация факта. То же касается и всего остального, мною сказанного.
+2
-1
sasho1962 (Kirovoqrad)
Разговор не о чем.Если у вас оскорбление клуба и его фанов-констатация факта(Хачериди только повод,я его тоже хамлом назвал)-тогда о чем с вами говорить.Здесь,на форуме,полно троллей всех команд и вы,похожи на одного из них,так как не отвечаете за свои слова.
+1
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
ЕЩе раз. Чем и кого я ОСКОРБИЛ ?
0
-2
sasho1962 (Kirovoqrad)
Расшифруйте ваши цытаты,которые я привел.Если я неправильно понял - извенюсь.
+1
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Вы так и не ответили мне - чем и кого я оскорбил и что, собственно , я должен " расшифровать " или "опровергнуть" ? Или нужно обьяснять, почему я считаю хамским поведением : "факи" болельщикам, мат в сторону судей на поле, игроков соперника и журналистов вне его? О так называемых " нарушениях режима" не говорю. ЧТо касается "фанов" ( я уж не буду касатся того, что "фан", в отличие от болельщика - прошу различать!- это по определению личность неадекватная, вне зависимости оттого, "фанатеет " он от футбольного клуба, рок-или попзвезды или еще чего.)..так вот - необходимо вспомнить все " подвиги" ? Они и так всем известны. И главное..уж извините, когда я вижу вальяжно раскинувшегося Суркиса с сигаретой во рту (кстати, как там насчет запрета курения на стадионе для ВСЕХ категорий зрителей? ) - мне не очень верится, что со всеми этими явлениями кто-то будет бороться. Точнее - что с ними есть кому бороться. Достаточно ясно ?
0
-1
sasho1962 (Kirovoqrad)
Достаточно ясно!Не извеняюсь!По вашему определению - я ,конечно,не фанат.Но,во всех футбольных клубах,особенно ведущих,есть эти проявления(правда,про фанов Шахтера не слышу,хоть на форумах их достаточно).Подумайти и все вспомните.И неадекватные игроки,и вальяжные президенты,и неадекватные болельщики,и тренеры-подстрекатели.Вспомните Говерлу и удаление игрока,за удар головой своего.А это аутсайдер.Так что - не вешайте всех собак на Динамо.Ваше восприятие тоже неадекватно - поздравляю со званием "фанат".
+1
0
ralex (Odessa)
Совсем забыл. Зарёкся не читать "статей" Вербицкого. Клянусь - последний раз!
Ответить
+3
-6
sasho1962 (Kirovoqrad)
Человек не может пересилить свои пристрастия(не обязательно заангажированость).Для журналиста это существенный недостаток,я бы таких не привлекал к обзорам - слишком видна причастность,сопереживание к происходящему.
Ответить
+3
-2
tank75 (Одесса)
та чего ты? ))) Я вот читаю, чтобы посмеяться с того, кто платит ему зарплату))) А Вербицкий вообще молодец. Разводит л.о.х.ов на зарплату и, причем, немалую))
Ответить
+2
-2
таврия19752009 (симферополь)
Похоже Редактор будет опаравдывать фана Динамо Вербитского.Мда надо если так дальше пойдет к Булаху перебиратся(((
Ответить
+5
-6
ralex (Odessa)
Нет ошибок только у судей в идеальном сферическом обществе в вакууме. Поскольку такого нет пока и в помине, - ошибки были, есть и будут. Вопрос лишь в том чем они вызваны. Если три судьи не видят то что видят ВСЕ на стадионе и по телевизору, то это говорит лишь об их каком то личном интересе.
Ответить
+4
0
таврия19752009 (симферополь)
Константин Довгань -ЭТО опять обьективно от Вербитского????????????????????
Ответить
+3
-2
Spokoyno (Киев)
[quote datetime="02.04.2013 16:28" author="RomanShakhta (Горловка)"] Динамо, только убогое динамо с ее вот такими болельщиками [/quote] Изрек "СВЕТОЧ МЫСЛИ"
Ответить
+1
0
Spokoyno (Киев)
[quote datetime="02.04.2013 16:12" author="Valera (Харьков)"] http://atn.ua/sport/koncovka-matcha-krivbass-metal... [/quote] А де спилка на непризначений пенальті у ворота ХМ? Та й 6 хвилин у нас не практикується… Можна припустити, що «начудивши» перший момент суддя зажмурив їх на останній
Ответить
+2
-2
Valera (Харьков)
http://atn.ua/sport/koncovka-matcha-krivbass-metal...
Ответить
+1
-1
Spokoyno (Киев)
Чому не хто не каже про червону для - Лео Де Матос за зупинку руками атаки у безпосередньої близькості до воріт: - Берґера за зніс Гармаша (ну влучив Б лівою ногою в коліно Г). - за стрибок у ноги Гусеву… Чи проти Динамо так Правилами грати дозволено. НІ краще просто волати, що «СУ все КУ!».
Ответить
+2
-6
tank75 (Одесса)
Вербицкий, а вот и оно - дерево (цитата из изветсного фильма!). Я же тебе писал, что найдутся те, которые не смотрели матч, а почитав твои мемуары, сделают такой вывод)))
Ответить
+6
-2
city-hero (Одесса)
[quote datetime="02.04.2013 15:11" author="tank75 (Одесса)"] о, провокатор и тут постит)) Ответь-ка на несколько вопросов, неуважаемый. Ты ставишь знак равенства между не назначенным штрафным за игру рукой Матоса и не показанной красной карточкой Хачериди??? Ну, тебе это свойственно))) Читаю твои пасквели для того, чтобы посмеяться))) Ты вообще в Одессе бывал? После твоей "поездке" на трамвае перед матчем сборной от гостинницы, в которой ты жил, до Дерибасовской я сомневаюсь, что ты приезжал в Одессу)) Трамвая с таким маршрутом нет просто!!! Первоначально, в обзоре о матче ЧО-ДК ты написал, что после драки перед матчем, милиция освободила фан-сектор гостей. Сейчас этот бред убран уже)) Но, написать такое может только человек, смотревший матч по ТВ и увидевший, что один из угловых секторов пуст. А если бы ты реально был на стадионе, то видел бы, как милиция и стюарды пересаживали обычных болельщиков с этого сектора, т.к. киевское быдло забрасывало их петардами и дымовыми шашками!!! Что-то это не прозвучало в твоем отчете о матче, неуважаемый. Зато, на этом сайте неоднократно стоналось о супер-атаке КЛУБНОГО автобуса ЧО, который он дал ДК))) Автобус был арендованным!! Разберитесь перед написанием. Твой подбор судейских ошибок в этой статье сделан вообще великолепно! Если кто-то не смотрел матч, то точно сделает вывод, что Абдула убивал хранда. А чего ж ты не обмолвился о срывах Видой двух атак Бурдужана? В этих моментах судейка вообще умудрился ставить штрафные в сторону ворот хозяев! Но, видеотрансляция говорит о том, что фолил Вида! Комментатор российского "Футбола" просто одуревал от решений Абдулы)) А срыв атаки - это желтая карточка. Вот и получается, что ДК должно было на 38 минуте оставаться вдевятером!!! А почему не обмолвился о том, что ЧО был посажен на свисток в первом тайме?! Судя по твоим статьям на тему футбола, то тебе не понятен, видимо, такой судейский ход)) Теперь о "вселенських змовах". А то, что были убиты два конкурента ДК, а само ДК третий матч подряд побеждает благодаря помощи арбитров - это не про "змову" говорит??? Напрягаешь свой мозг, пытаясь вспомнить о помощи арбитров? :)) Напомню тебе - голы в ворота Волыни и Ворсклы были забиты с нарушением правил, в матче с ЧО не было ни одного из двух удалений. Более того, в матче с ЧО, ни одному игроку ДК не было показано ни одной желтой карточки!!! Абдула то знал, что сразу четверо висят на дисквалификации перед матчем с ШД. Жде очередного "банального непрофесіоналізму арбітрів" в пользу столичного гранда и в оставшихся девяти турах)) А "ошибки" такие будут! [/quote] зачем столько букв, они никогда не поверят, что динамо тянут за уши если бы динамо судили, как всех,они боролись за 10-ю строчку
Ответить
+6
-2
гадюкін (Тернопіль)
так прикол в том, что это совсем не прикол... если бы динамо в этом сезоне с первого тура судили как всех, они там ( в районе 10того) и плавали бы...
Ответить
+7
-4
Spokoyno (Киев)
[quote datetime="02.04.2013 15:01" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] Що стосовно манії величі- то це Ви, шановний, зверніть увагу на себе. [/quote] Хіба я кожного разу вилажу на будь-яку замітку про Металіст та волаю яке воно …, а я з ДК краще всіх??? НЕ БУЛО ТАКОГО і НЕ БУДЕ. Якщо Ви все ж таки «спуститись до ознайомлення дописів інших» то зможете побачити що ні разу не назвав ДК кращим. Та й Металіст, з Шахтарем, Дніпром … «поносити» не намагаюсь. В той же час якщо ознайомитись з Вашими дописами на лінійках ДК (на інші не лажу) це самі зрозумієте на що схоже. Як би Ви оцінили подібні опуси на ХМ. Не сумніваюсь, оцінили би як купу л…а.
Ответить
+1
0
moderator
shtrunc (Донецк) 02.04.2013 14:23 Попередження.
Ответить
+2
-1
DNEPRS (ДНЕПРОПЕТРОВСК)
и как тут играть.. еще эти огороды.. стеценки.. селекция.. сборная.. травмы.. Сеньер Рамос самое сильное звено и так подвиги совершает
Ответить
+2
0
Spokoyno (Киев)
[quote datetime="02.04.2013 14:38" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] [quote datetime="02.04.2013 14:29" author="Spokoyno (Киев)"] Мабуть Ви знаєте негативну реакцію Блохіна [/quote] Не знаем. Впрочем, в Динамо ожидать осуждения хамства - наивно..это стиль клуба ри руководства и до фанов [/quote] Взагалі то я спілкувався з одеситом. Але, є така ма…а «чути тільки себе». Ну ще манія переслідування, власної ВЕЛИЧІ… Вибір Є, головне зробити правильний…
Ответить
+1
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Що стосовно манії величі- то це Ви, шановний, зверніть увагу на себе.
Ответить
+1
-2
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="02.04.2013 14:29" author="Spokoyno (Киев)"] Мабуть Ви знаєте негативну реакцію Блохіна [/quote] Не знаем. Впрочем, в Динамо ожидать осуждения хамства - наивно..это стиль клуба ри руководства и до фанов
Ответить
+2
-3
sasho1962 (Kirovoqrad)
Вы конечно же пай-мальчик?Козлы только в Динамо?
Ответить
+3
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Из возраста "мальчика" я увы, давно вышел. Козлы не только в Динамо, но в других местах с этим явлением стараются бороться, в Киеве же сие воспринимается едва ли не как должное.
+2
-4
sasho1962 (Kirovoqrad)
Пай-мальчик - термин,вы это прекрасно поняли.Просто,оскорбляя клуб и его болельщиков(бездоказательно,я не про троллей),неуместно себя причеслять к адекватам.Вы от этого далеки.
+3
-1
shtrunc (Донецк)
GRAND (Кривой Рог) явно не здоровый человек, так не навидить Шхтёр! А по итогам тура вывод один-Днепру и Металлисту НЕ ДАЛИ возможности удержаться на своих позициях, т.к. впереди зона ЛЧ. Динамо выграло по делу, ЧО не светило ничего, ну а Хачик отморозок, оч. удивлюсь, если ему дадут дисквалификацию перед игрой с ШД.
Ответить
+5
-5
genev09 (Донецк)
[quote datetime="02.04.2013 14:07" author="MadGod (Одесса)"] Еще меня бесит притянутое за яй.. "уши" понятие "дух игры". Что это такое? Чем оно регламентируется? [/quote] похоже, что "дух игры" - это мифический термин, которым можно осудить или наоборот оправдать любое действие арбитра... пример: произошло нарушение правил, для одной команды - это "как минимум желтая карточка", для других - понять-простить, ведь есть "дух игры"... происходит еще одно нарушение, теперь игроками второй команды - они сразу вспоминают "дух игры", соперники же требуют справедливого наказания... так что, по-моему, лучше обходиться без мифических понятий, а руководствоваться правилами: было нарушение - должно быть соответствующее наказание, и абсолютно не важно, вторая это будет желтая карточка или действие произошло на 6 добавленной минуте...
Ответить
+3
-2
Igorjan (Донецк)
Я думаю, что они воспринимают его даже как что-то одушевленное. Нельзя, можно - по духу игры. Нельзя обижать дух игры. Обидишь, сломается игра, расстроятся болельщики, которые пришли на праздник и т.п. Действительно мифическое существо, откуда-то из Греции.
Ответить
+1
-2
sasho1962 (Kirovoqrad)
"Голена-стрижена":говорите об одном и том же.Просто толку от навешивания собак на конкретные клубы - будь то Шахтер или Динамо.Сама система "на усмотрение арбитра" порочна.Впрочем - повторяюсь.
Ответить
+3
0
moderator
[quote datetime="02.04.2013 13:52" author="GRAND (Кривой Рог)"] Я надеюсь, что у кротосимпатиков осталось хоть немного здравого смысла, чтобы вспомнить, сколько грубостей и подлостей допускали на поле их любимчики Срна и Ферна и сколько раз им это все сходило с рук, с ног и прочих частей тела. И праведный гнев украинского болельщика совершенно справедливо обращен в сторону подземных вагиноэмблемщиков, торчащих костью в горле и занозой в теле украинского футбола! [/quote] заблокований п.4.3
Ответить
+4
-2
kram46 (Gelsenkirchen)
г-н модератор, а почему вы не заблокируете shtruns(Донецк)02.04.2013 14:23 за оскорбление игрока ДК Е.Хачериди?
Ответить
+2
-2
GRAND (Кривой Рог)
[quote datetime="02.04.2013 13:56" author="Igorjan (Донецк)"] Шахтер=Дъявол? Динамо, Кривбасс=Бог? [/quote] Без Кривбасса, пжалста. Динамо. Только Динамо.
Ответить
+4
-4
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Слава Богу.. Действительно..болеть за Кривбасс и быть при этом фаном Динамо - нонсенс.
Ответить
+3
-3
RomanShakhta (Горловка)
Динамо, только убогое динамо с ее вот такими болельщиками
Ответить
+4
-3
MadGod (Одесса)
Что за люди? Общаешься нормально, тут уже и [quote datetime="02.04.2013 13:53" author="GRAND (Кривой Рог)"] Ах да, прасцици, ви жь из Адессы! [/quote] и [quote datetime="02.04.2013 13:52" author="GRAND (Кривой Рог)"] подземных вагиноэмблемщиков [/quote] нормально разговаривать в школе не научили?
Ответить
+4
-2
Spokoyno (Киев)
А у дзеркало НЕ… Може спочатку не треба інших різними пороками наділяти? Вам ще не набридло «Су ВСЕ КУ». Чи Ви тільки цім живете?
Ответить
+2
0
GRAND (Кривой Рог)
Я надеюсь, что у кротосимпатиков осталось хоть немного здравого смысла, чтобы вспомнить, сколько грубостей и подлостей допускали на поле их любимчики Срна и Ферна и сколько раз им это все сходило с рук, с ног и прочих частей тела. И праведный гнев украинского болельщика совершенно справедливо обращен в сторону подземных вагиноэмблемщиков, торчащих костью в горле и занозой в теле украинского футбола!
Ответить
+5
-4
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Прогиб засчитан.
Ответить
+5
-3
RomanShakhta (Горловка)
Пойди проспись сначала или просрись.
Ответить
+2
-3
MadGod (Одесса)
[quote datetime="02.04.2013 13:48" author="GRAND (Кривой Рог)"] сколько бы карточек было предъявлено (и кому)? [/quote] А Хачу были предъявлены карточки?
Ответить
+4
-3
GRAND (Кривой Рог)
А почему вы отвечаете во-..? Ах да, прасцици, ви жь из Адессы! :)))
Ответить
+4
-5
MadGod (Одесса)
[quote datetime="02.04.2013 13:39" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] а Кеннеди тоже - Срна убил? [/quote] Нет, Кеннеди - Луческу, а вот Троцкого альпенштоком - это да, Срна.
Ответить
+2
-3
Spokoyno (Киев)
[quote datetime="02.04.2013 13:39" author="Тоже Харьковчанин (Харьков)"] Далеко не фанат Шахтера, но на вс случай.. шепотом - " а Кеннеди тоже - Срна убил? " [/quote] Ні братки Су…
Ответить
+1
0
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="02.04.2013 13:45" author="MadGod (Одесса)"].. если бы Срна или Ферна пнул "гипотетического" Гусева, сколько бы страниц "праведного гнева" было бы на эту тему? [/quote] У.у.у.у......
Ответить
+4
-1
MadGod (Одесса)
[quote datetime="02.04.2013 13:07" author="Іван Вербицький (Київ)"] а ви ніколи не задумувалися, що мова не у вселенських змовах, не в упередженості у ставленні до всіх команд на користь однієї, а в банальному непрофесіоналізмі арбітрів? [/quote] Оно то может и так, но вот как-то одновременно и главное вовремя все арбитры в "нужных" матчах стали непрофессиональными и слепыми. Насчет ЧО - ДК, так ДК и так бы додавил, слишком разные весовые категории (основной состав ДК стОит как весь ЧО вместе со стадионом и мор.вокзалом). А касательно Хача - получил бы даже желтую (хотя там чистая красная) - уже пропуск матча с ШД, а ДК с Хачем и без - две большие разницы (Хач хоть и псих, но защитник хороший). Мне еще другое интересно, если бы Срна или Ферна пнул "гипотетического" Гусева, сколько бы страниц "праведного гнева" было бы на эту тему?
Ответить
+4
-2
GRAND (Кривой Рог)
Встречный вопрос: если бы Срна или Ферна пнул "гипотетического" Гусева, сколько бы карточек было предъявлено (и кому)? Праведный обывательский гнев в гостевых карточек и пропусков матчей не дает.
Ответить
+5
-1
Spokoyno (Киев)
Вибачайте, то по Вашій логіці, для людей що вболівали за іншу команду, можна пів ЧО виганяти… Починаючи з захисника, що втримував ліктями м’яча, Бурдужана, що допомогав собі ручками не гірше Хачеріді, за те що Гармаша знесли, Гусева і далі по списку. Чи своїм цілковита поблажливість, а для суперників суровий Закон, тобто прискіпливе додержання Правил.
Ответить
+2
0
MadGod (Одесса)
Не знаю почему Вы так решили, моя позиция ИМХО проста и понятна: Есть нарушение - значит наказание. И не важно у "моего" клуба или нет. Заслужил Бурдужан - получи и распишись. Заслужил Хач - тоже самое. ПыСы: (слегка оффтоп) Еще меня бесит притянутое за яй.. "уши" понятие "дух игры". Что это такое? Чем оно регламентируется?
+3
-3
Spokoyno (Киев)
Ви дійсно вважаєте, що серед постійних «тичків» на полі треба тільки на ЄХ зупинитись? Ну не тягнуло там на червону. Хоча у самого під час матчу вирвалось «Шо ти робиш, це ж КАРТКА». Потім побачив, що удару не було і що Бурдужан «нормально це прийняв». Він якраз знає чому ЦЕ ВІДБУЛОСЬ і не повів себе, як хлопчисько. Робота у нього така обігравати чи хоча б провокувати… Але будь яка уявна чи справжня провокація не виправдовує Євгена, гравця не тільки ДК але і збірної. Мабуть Ви знаєте негативну реакцію Блохіна та керівники ДК теж дадуть «підсрачника». Та й ДУХ ГРИ, якщо це зовсім непримітна поблажливість до слабкішого чи ігнорування мікрофолів ЦЕ ДОБРЕ…
+3
-4
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="02.04.2013 13:07" author="Іван Вербицький (Київ)"] а ви ніколи не задумувалися, що мова не у вселенських змовах, не в упередженості у ставленні до всіх команд на користь однієї, а в банальному непрофесіоналізмі арбітрів? [/quote] Вернемся к этому разговору после матча ДК-ШД..
Ответить
+2
-4
GRAND (Кривой Рог)
Послухайте-ка, обиженные Днепр и Металлист, а вы играть лучше не пробовали? Судьи им на ДК, понимаешь, работают, Суркис, понимаешь, все купил... Да что Волынь, что тот Кривбасс обязаны просто без шансов выносить, не взирая на судей! Ну если, конечно, на 2-е место претендовать, а не погулять вышли. Счет 1-1 с учетом судейских ошибок, так что, если судейские ошибки убрать, то получается тупо 1-0, это и есть все ваше преимущество над Волынью и Кривбассом? Это и есть серебро чемпионата?
Ответить
+4
-3
mehall13 (Одесса)
Судьи боятся показать красную карточку или пеналь для Динамо Киеву.
Ответить
+7
-5
GRAND (Кривой Рог)
Да-да, и боятся еще больше, чем Шахтеру.
Ответить
+4
-1
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="02.04.2013 12:24" author="sasho1962 (Kirovoqrad)"] Да хватит про Хачериди,никто не спорит о его желтой карточке,на большее он не наработал. [/quote] В ЛЕ, помнится, Валяева за отмашку ногой удалили без раздумий
Ответить
+1
-3
mehall13 (Одесса)
Для кого выгодно чтобы Металист и Днепр терял очки??? Шахтеру? Конечно нет. А для кого выгодно ? ответ какой????????
Ответить
+6
-4
Іван Вербицький (Київ)
а ви ніколи не задумувалися, що мова не у вселенських змовах, не в упередженості у ставленні до всіх команд на користь однієї, а в банальному непрофесіоналізмі арбітрів? Зверніть увагу, що м матчі ЧО - ДК рефері в першому таймі не лише не покарав Хачеріді, а й не поставив чистого штрафного у ворота одеситів з лінії штрафного майданчика. Якби Мосейчук хотів вбивати Металіст у Кривому Розі, він призначив би пенальті у ворота харків\'ян при рахунку 1:0. Стосовно Бойка, то мова йде не про упередженість, а про звичайне нерозуміння арбітром, якого хтось висунув в роозряд рефері ФІФА, звичайних футбольних єдиноборств. На цьому тижні Бойкові присвятимо окрему статтю, де детально зупинимося на тій великій кількості грубих помилок, які він допустив за останні роки. Там ви переконаєтеся, що страждали від нього всі команди.
Ответить
+5
-7
mehall13 (Одесса)
Зачем давать красную карточку, если ДК нужни очки
+7
-4
tank75 (Одесса)
о, провокатор и тут постит)) Ответь-ка на несколько вопросов, неуважаемый. Ты ставишь знак равенства между не назначенным штрафным за игру рукой Матоса и не показанной красной карточкой Хачериди??? Ну, тебе это свойственно))) Читаю твои пасквели для того, чтобы посмеяться))) Ты вообще в Одессе бывал? После твоей "поездке" на трамвае перед матчем сборной от гостинницы, в которой ты жил, до Дерибасовской я сомневаюсь, что ты приезжал в Одессу)) Трамвая с таким маршрутом нет просто!!! Первоначально, в обзоре о матче ЧО-ДК ты написал, что после драки перед матчем, милиция освободила фан-сектор гостей. Сейчас этот бред убран уже)) Но, написать такое может только человек, смотревший матч по ТВ и увидевший, что один из угловых секторов пуст. А если бы ты реально был на стадионе, то видел бы, как милиция и стюарды пересаживали обычных болельщиков с этого сектора, т.к. киевское быдло забрасывало их петардами и дымовыми шашками!!! Что-то это не прозвучало в твоем отчете о матче, неуважаемый. Зато, на этом сайте неоднократно стоналось о супер-атаке КЛУБНОГО автобуса ЧО, который он дал ДК))) Автобус был арендованным!! Разберитесь перед написанием. Твой подбор судейских ошибок в этой статье сделан вообще великолепно! Если кто-то не смотрел матч, то точно сделает вывод, что Абдула убивал хранда. А чего ж ты не обмолвился о срывах Видой двух атак Бурдужана? В этих моментах судейка вообще умудрился ставить штрафные в сторону ворот хозяев! Но, видеотрансляция говорит о том, что фолил Вида! Комментатор российского "Футбола" просто одуревал от решений Абдулы)) А срыв атаки - это желтая карточка. Вот и получается, что ДК должно было на 38 минуте оставаться вдевятером!!! А почему не обмолвился о том, что ЧО был посажен на свисток в первом тайме?! Судя по твоим статьям на тему футбола, то тебе не понятен, видимо, такой судейский ход)) Теперь о "вселенських змовах". А то, что были убиты два конкурента ДК, а само ДК третий матч подряд побеждает благодаря помощи арбитров - это не про "змову" говорит??? Напрягаешь свой мозг, пытаясь вспомнить о помощи арбитров? :)) Напомню тебе - голы в ворота Волыни и Ворсклы были забиты с нарушением правил, в матче с ЧО не было ни одного из двух удалений. Более того, в матче с ЧО, ни одному игроку ДК не было показано ни одной желтой карточки!!! Абдула то знал, что сразу четверо висят на дисквалификации перед матчем с ШД. Жде очередного "банального непрофесіоналізму арбітрів" в пользу столичного гранда и в оставшихся девяти турах)) А "ошибки" такие будут!
+4
-4
Spokoyno (Киев)
Дійсно вселенський заговір! ПРоти всього прогресивного людства!!!! Ганьба ДК! Слава ЧО та іншим «гарнюням» ! :-)
+2
-2
гадюкін (Тернопіль)
ты еще наверно игры пинкфлоида с кривыми не видел... там судьи со страху аж поприседали, когда двое игрочил кривбаса на последней минуте вдвоем на одного коваля выбежали... но, вывернулись рефери ловко, догадался главный свиснуть типа вне игры.... которого там и близко не было, даже не пахло... квалифицированные, я им аж похлопал за изобретательность, не зря деньги получают...
+5
-4
mehall13 (Одесса)
Для кого выгодно чтобы Металист и Днепр терял очки??? Шахтеру? Конечно нет.
Ответить
+7
-5
Surik (Харьков)
[quote datetime="02.04.2013 11:00" author="Igorjan (Донецк)"] МХ пенальти на последней минуте [/quote] Пенальти на последней минуте чем-то отличается от пенальти на предпоследней? Пенальти - он и вАфрике пенальти... На любой минуте, если есть нарушение... А оно-то было...
Ответить
+3
-1
Igorjan (Донецк)
Как бы да отличается и как бы не отличается.)) По функционалу - не отличается. По возможности развития дальнейшей игры - отличается. Это уже философия)))
Ответить
+2
0
dp_dp (Dnepr)
мне интересно - в этой стране в футбол начнут играть когда-нибудь по правилам? Без этих беспредельщиков со свистком? Или Киев будут тянуть за уши всякий раз, видя конкуренцию со стороны, к примеру, ДД, МХ? То, что сейчас происходит в украинском футболе - это стыд и позор, в центре которых оказалось Динамо со всей судейской свитой. Давайте заранее, перед началом чемпионата вешать медали - смысл в его проведении? Идиотизм.
Ответить
+7
-5
GRAND (Кривой Рог)
Аааааа!!! Караул!!! Суркис снова все купил!!! :)))
Ответить
+6
-3
dp_dp (Dnepr)
не, ну а че. Если сегодня разрешается защитнику играть как вратарю, то завтра "кое-какие" команды "попросят" выйти вдесятером с самого начала - че уж там. Поржем все вместе )
+1
-2
GRAND (Кривой Рог)
Это ты не про Дашу ли Сырникову случайно?
+5
-2
mikhail-1974 (Донецк)
"Свисток по-українськи". Суддівський аналіз матчів 22-го туру УПЛ.. Подготовил табличку по по судейству в 22туре, но админ сайта не пропускает, значит кого-то необъективное судейство устраивает.Страсти будут накаляться.
Ответить
+3
-1
sasho1962 (Kirovoqrad)
Как-то принес заметку в местную газету(лет 10 назад),причем достаточно демократичную,с критикой облэнерго.Но не учел,что это был спонсор.Результат,догадываетесь,известен.В другом,похожем,случае ответили,что у нас своих журналистов хватает.
Ответить
+2
0
Владимир Бураков
имхо, матч Волынь-Днепр самый провальный со стороны судейства, если не давать пенальти за контакт игрока Волыни с Селезневым, то и пенальти в ворота Днепра давать нет смысла т.е. тут явно видно непоследовательность арбитра так же не профессионализм арбитра за воротами ДК во время матча с ЧО, судья в поле мог не видит что там делал Хачериди , но его помощник за воротами должен был это видит , потому тут явно его недосмотр , но если он об этом сигнализировал судье , а тот не отреагировал тогда судью "на мыло" лучше всего в тяжелых условиях отсудили матч КЛ-ШД , судья молодец так же очень некрасиво видится пенальти в ворота Таврии , если такие ставить то за матч их должно быть до десятка , а то и больше все остальное более менее , с ошибками, но без явных, даже не назначенный пенальти в матче КК-МХ хоть и вызвал гром и молнию со стороны руководства Металлиста , можно признать как ошибку , но не как "заговор"
Ответить
+4
-3
sasho1962 (Kirovoqrad)
Нифига себе ошибочка на последних секундах.Тогда с Хачериди это вообще детский лепет.
Ответить
+1
-1
vitalycos (Lviv)
[quote datetime="02.04.2013 11:00" author="Igorjan (Донецк)"] Что пьешь? МД НИКОГДА в жизни не помогали. Показателен эпизод с отказом добавить 3 очка за поле на матч с Таврией. Финал кубка вспомни, игры с ДК, МХ пенальти на последней минуте и еще ого-го сколько много. Либо смотри все матчи МД, либо не неси чушь! [/quote] та ну??? а матч з Карпатами у Львові? а матч з Арсеалом в Донецьку? Я говорю про цей сезон, а не про вже багато років назад кубок і т.д.. Так я говорю про рядові матчі, а не з ТОП-4.
Ответить
+2
-2
Igorjan (Донецк)
В этих матчах помогли МД?? С чего бы вдруг? Вот это новость! Тогда я не удивляюсь, что до сих пор некоторые верят, что Арановский помогал Шахтеру! Да, и в то, что МД сливает Шахтеру, и там один хозяин, до сих пор люди верят. Все понятно. Видимо у нас действительно разные взгляды на правила футбола. Смысл в дискуссии теряется.
Ответить
+1
-2
GRAND (Кривой Рог)
Не Арановский, а все судьи помогают Шахтеру. Плюс федерация, грязное бабло, грязный пиар, симуляции, провокации, подлости, низости и самые отъявленные мерзости - все это тоже помогает Шахтеру. Потому что подлости, низости и самые отъявленные мерзости представляют собой суть Шахтера, его глубинную сущность и наполнение, внутренний мир. Гнилость и скотство - вот синонимы современного ФК Шахтер!
+5
-5
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Далеко не фанат Шахтера, но на вс случай.. шепотом - " а Кеннеди тоже - Срна убил? "
+2
-4
Igorjan (Донецк)
Шахтер=Дъявол? Динамо, Кривбасс=Бог? Скажите, какое религиозное течение вы представляете? Сколько у вас участников и какой адрес? Есть ли вас специальная литература и распространяли ли вы ее? П.С. Напомнило "Властелин колец". Я просто представляю с какой радостью к эмблеме Кривбасса (хотя не факт, что Кривбасса) подходите и говорите: "Моя прелесть"!
+4
-3
Тоже Харьковчанин (Харьков)
"Dynamo сanes"
0
-4
negoro (kharkov)
"...коли окремі судді грубо помиляються через матч…При Вихрові, Татуляні і Дерду, котрі були попередніми керівниками суддівської колегії, такого хаосу не було." 100% Коллину долой, да, и пусть деньги вернёт:))))
Ответить
+4
-3
Spokoyno (Киев)
Для окремих осіб дійсно все зрозуміло СУ.. все КУ… А на більше і клепок не треба чи не вистачає ?
Ответить
+3
-2
valera_vvv (Харьков-Киев)
"...І як ту не процитувати Ігоря Гамулу, котрий в ефірі популярної програми задався питанням: «Навіщо суддів за ворітьми взагалі ввели?»..." Ну тут расчет простой, есть надежда, что, чтобы купить на двух судей больше, у кого-то может банально не хватить денег! Плюс "наказанных" судей можно пристроить на тур-другой! Хотя, как по мне, главным наказанием для наших арбитров остаётся тот факт, что они совершенно не востребованы в Европе!!!
Ответить
+3
0
sasho1962 (Kirovoqrad)
"Нас и здесь неплахо кормят"(с)
Ответить
+1
0
mehall13 (Одесса)
Судьи очищают второе место для Динамо Киев! Что не понятно
Ответить
+10
-9
sasho1962 (Kirovoqrad)
Существует всеукраинский судейский заговор,только непоследовательный.Даже в подсуживании допускают ляпы,как в прошлогодней ШД-ДК.Гармаша можно было удалить по правилам.
Ответить
+2
-5
Chortica (Запороье)
[quote datetime="02.04.2013 09:46" author="jegres (Харьков)"] Перечитайте анализ ошибок матча ЧО-ДК. ошибок было больше в пользу ЧО, плюс не указа подкат Ковальчука сзади в ногу Ярмолы, а это прямая КРАСНАЯ КАРТОЧКА. Не показаны карточки за игры рукой Бурдужана и Лео , а учитывая ,что Бурдужан иногда падал сам, то ЧО вполне мог остатся вдевятером. И опять умалчивается эпизод с Папой. Он пожалуй более серьезный чем с Хачериди, т.к. существовала вероятность УМЫШЛЕННОГО нанесения травмы игроку до введения мяча в игру, а это 3 матча ДИСКВАЛИФИКАЦИИ. Так что нужно быть честным перед собой! [/quote] Надеюсь в этот раз получится без глюка Я имел ввиду матчи других претендентов на второе место,а не матч ЧО-ДК.Хотя вызывает,мягко говоря,удивление,что за весь матч не было показано ни одной карточки.Прям идилия на футбольном поле.Там вероятно игроки при встрече раскланивались друг с другом.
Ответить
+2
-5
genev09 (Донецк)
[quote datetime="02.04.2013 10:59" author="GRAND (Кривой Рог)"] Может, я чего-то недопонимаю, но с каких это пор у нас игра рукой в середине поля обязательно должна караться желтой? По букве какого закона действовал Арановский? [/quote] "ПРАВИЛА ГРИ 2012/2013 рр. FIFA ... Є обставини, коли гравцю виноситься попередження за неспортивну поведінку, який навмисне грає рукою, наприклад, гравець: • навмисне грає рукою, заважаючи супернику заволодіти м’ячем..."
Ответить
+4
0
GRAND (Кривой Рог)
Там навмысности не было, просто попал мяч. И то, частенько за умышленную игру судья просто свистит фол. Если, конечно, не в штрафной.
Ответить
+2
-2
genev09 (Донецк)
даже эти "эксперты" говорят, что нарушение было: "Мирослав Ступар: В цьому епізоді рефері теж діяв згідно правил. Даушвілі справді зіграв рукою" "Сергій Шебек: Даушвілі свідомо переривав передачу від Едуардо рукою." и тренер Карпат, Костов, тоже сказал, что карточку правильно дали...
+5
-4
GRAND (Кривой Рог)
Отстаньте вы наконец-то от Хачика! Учитывая предыдущие "подвиги", его реакция на Бурдужана - уже прогресс.
Ответить
+5
-6
Chortica (Запороье)
[quote datetime="02.04.2013 09:46" author="jegres (Харьков)"] Перечитайте анализ ошибок матча ЧО-ДК. ошибок было больше в пользу ЧО, плюс не указа подкат Ковальчука сзади в ногу Ярмолы, а это прямая КРАСНАЯ КАРТОЧКА. Не показаны карточки за игры рукой Бурдужана и Лео , а учитывая ,что Бурдужан иногда падал сам, то ЧО вполне мог остатся вдевятером. И опять умалчивается эпизод с Папой. Он пожалуй более серьезный чем с Хачериди, т.к. существовала вероятность УМЫШЛЕННОГО нанесения травмы игроку до введения мяча в игру, а это 3 матча ДИСКВАЛИФИКАЦИИ. Так что нужно быть честным перед собой! Я имел ввиду матчи других претендентов на второе место,а не матч ЧО-ДК.Хотя вызывает,мягко говоря,удивление,что за весь матч не было показано ни одной карточки.Прям идилия на футбольном поле.Там вероятно игроки при встрече раскланиались друг с другом. [/quote]
Ответить
+1
-2
гадюкін (Тернопіль)
тіпа пани тіпа експерти явно якщо не на зарплаті в пінкфлоїда, то солідну доплату за подібні тіпа експертизи від міліцейської команди отримують 100% процентів...
Ответить
+4
-10
Igorjan (Донецк)
Ну да, все время о каких-то духах говорят)) Дух игры! Раньше, помню, эти же и профутболовские эксперты говорили, что нужно судить честно по правилам. Т.к. по духу игры не дав пенальти, удалив и т.п. арбитр в ходе матча старался реабилитироваться и отдать долг. Тогда все кричали нужно судить по правилам, а теперь вдруг, по духу. Какие-то эксперты непоследовательные. Возникает вопрос, эксперты ли они вообще? Извините, но эксперт делает окончательное заключение и оно должно быть справедливым, вынесенным на основе нормативно-правового акта! О духах, в этих актах я ничего не читал.
Ответить
+6
-3
sasho1962 (Kirovoqrad)
100%!Судейство,в таком виде как сейчас,выгодно только футбольным функционерам,типа Блатнера,Платини,Коллины и иже с ними.Понапридумывали всякие рекомендации,на усмотрение арбитров,чтобы оправдывать любые ляпы судей.А в решающих играх,судьи тоже люди,у них поджилки трясутся,боятся обидеть грандов.Это касается всего футбола,не только Украины.
+4
0
sasho1962 (Kirovoqrad)
Фигово когда антипатии давят на мозги.
Ответить
+5
-3
GRAND (Кривой Рог)
Может, я чего-то недопонимаю, но с каких это пор у нас игра рукой в середине поля обязательно должна караться желтой? По букве какого закона действовал Арановский?
Ответить
+4
-4
килия12 (Одесса)
А почему Савича за имитацию нарушения и опупенный артистизм не дисквалифицировать на пару-тройку матчей,чтобы другим "артистам" неповадно было?Это было бы более,чем справедливо... А вообщем этого "спеца" макароника надо гнать с Украины и чем быстрее,тем лучше.Надоел с его "работой",шо п....ц!
Ответить
+6
-3
Chortica (Запороье)
[quote datetime="02.04.2013 09:46" author="jegres (Харьков)"] Перечитайте анализ ошибок матча ЧО-ДК. ошибок было больше в пользу ЧО, плюс не указа подкат Ковальчука сзади в ногу Ярмолы, а это прямая КРАСНАЯ КАРТОЧКА. Не показаны карточки за игры рукой Бурдужана и Лео , а учитывая ,что Бурдужан иногда падал сам, то ЧО вполне мог остатся вдевятером. И опять умалчивается эпизод с Папой. Он пожалуй более серьезный чем с Хачериди, т.к. существовала вероятность УМЫШЛЕННОГО нанесения травмы игроку до введения мяча в игру, а это 3 матча ДИСКВАЛИФИКАЦИИ. Так что нужно быть честным перед собой! Я имел ввиду матчи других претендентов на второе место,а не матч ЧО -ДК [/quote]
Ответить
+1
-1
djmman (Днепропетровск)
вопрос на засыпку: по ходу матча когда сделаны все замены и в составе одной из команд осталось четыре украинца, судья удаляет одного украинца, в результате остаётся на поле три украинца-будет нарушен лимит?)
Ответить
+3
-4
Spokoyno (Киев)
Так ліміт на легіонерів… Аби їх не було більше 7.
Ответить
+6
-1
genev09 (Донецк)
по правилам, не количество украинцев на поле должно быть 4 и более, а количество легионеров - не более семи... "РЕГЛАМЕНТ Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів ОПФКУ «Прем’єр-ліга» сезону 2012/2013 рр. ... У складі команди клубу на полі під час матчу може одночасно перебувати не більше 7 (семи) футболістів-легіонерів..."
Ответить
+5
-1
vismut (Запорожье)
вопрос конечно интересный-задай знатокам на передачу:))
Ответить
0
-4
Igorjan (Донецк)
нет, даже если двоих удалят.
Ответить
+2
0
sasho1962 (Kirovoqrad)
Нет,считаются легионеры.
Ответить
+1
-2
Spokoyno (Киев)
А чому б шановним вболівальникам ХМ не поміркувати при непризначений пенальті у вората Металіста? Чи Ваші улюбленці ВИЩЕ… Уявляю скільки б воні було, якщо б гравець Динамо повів себе так як Девіч… Чи подумаєш, пригнув в ноги, розкричався на суперника та суддю та підбив руку суперника. ЄХ заробив картку і не тільки це ПРАВДА. ДК скоріш за все санкції вже застосував, у четверг ще добавлять. Тім більш перед матчем з ШД. Уважно передивиться коментарі. Судді і в матчі ЧО – ДК були теж більш лояльні до господарів… Але кожний бачить тільки те що БАЖАЄ. Чого бажають «обожнювачі ДК» ні для кого не тайна.
Ответить
+11
-8
Perk-as (Кривой Рог)
Исходя из выше указанного, можно сделать лишь один вывод - Мосейчук больше лишил шансов на победу Кривбасс, чем Металлист. Назначив в первом тайме пенальти и реализовав его Кривбасс мог вести в счёте 2:0 и тогда у Металлиста было меньше шансов сравнять счёт
Ответить
+17
-4
Эдвард (Харьков)
Да ну....ну видать эксперт ещё один проподает....
Ответить
+3
-10
Тоже Харьковчанин (Харьков)
[quote datetime="02.04.2013 09:46" author="jegres (Харьков)"] Перечитайте анализ ошибок матча ЧО-ДК. ошибок было больше в пользу ЧО, плюс не указа подкат Ковальчука сзади в ногу Ярмолы, а это прямая КРАСНАЯ КАРТОЧКА. Не показаны карточки за игры рукой Бурдужана и Лео , а учитывая ,что Бурдужан иногда падал сам, то ЧО вполне мог остатся вдевятером. И опять умалчивается эпизод с Папой. Он пожалуй более серьезный чем с Хачериди, т.к. существовала вероятность УМЫШЛЕННОГО нанесения травмы игроку до введения мяча в игру, а это 3 матча ДИСКВАЛИФИКАЦИИ. Так что нужно быть честным перед собой! [/quote]Ты забыл добавить, что Хачериди перенс тяжелую психологическую травму и кроме того, ушиб ногу о пятую точку Бурдужана. В игре же Металлиста и вовсе - посмевший нанести удар по воротам игрок харьковчан мог нанести тяжелейшую травму мячом Гитченко.. как в том анекдоте ..."хорошо что в рот попал, а если б в глаз?"
Ответить
+10
-7
sasho1962 (Kirovoqrad)
Да хватит про Хачериди,никто не спорит о его желтой карточке,на большее он не наработал.Сколько можно это обсасывать.
Ответить
+3
-5
vitalycos (Lviv)
Та тут Арановський старався для МД, щоб не грали тепер вже 2 основні півзахисники...не перший раз вже МД допомагають так опосередковано
Ответить
+5
-1
Igorjan (Донецк)
Что пьешь? МД НИКОГДА в жизни не помогали. Показателен эпизод с отказом добавить 3 очка за поле на матч с Таврией. Финал кубка вспомни, игры с ДК, МХ пенальти на последней минуте и еще ого-го сколько много. Либо смотри все матчи МД, либо не неси чушь!
Ответить
+4
-2
D_e_N (Харьков)
" Після свистка Хачеріді м’яко штурхнув суперника ногою, підкреслюю, не вдарив, а саме штурхнув лежачого гравця. Голоне питання – яку картку мав отримати оборонець «Динамо», якби хтось з арбітрів помітив його вчинок? Оскільки тут не було типового для удару ногою замаху, відводу ноги, цей копанець вартувало покарати попередженням. Звісно, хтось з суддів вчинок Хачеріді помітити мав. " вот это искусство...как сделать всех ло...ми! еще бы сказал, "сложные биофизические движения"(или какие они были несколько лет назад в моменте с Девичем)!?
Ответить
+12
-8
Chortica (Запороье)
И неужели никто не видит что все ошибки арбитров в пользу одной команды-Динамо Киев
Ответить
+18
-13
jegres (Харьков)
Перечитайте анализ ошибок матча ЧО-ДК. ошибок было больше в пользу ЧО, плюс не указа подкат Ковальчука сзади в ногу Ярмолы, а это прямая КРАСНАЯ КАРТОЧКА. Не показаны карточки за игры рукой Бурдужана и Лео , а учитывая ,что Бурдужан иногда падал сам, то ЧО вполне мог остатся вдевятером. И опять умалчивается эпизод с Папой. Он пожалуй более серьезный чем с Хачериди, т.к. существовала вероятность УМЫШЛЕННОГО нанесения травмы игроку до введения мяча в игру, а это 3 матча ДИСКВАЛИФИКАЦИИ. Так что нужно быть честным перед собой!
Ответить
+14
-11
Surik (Харьков)
Мирослав Ступар: Мені здається, що Мосейчуку завадило те, що він знаходився надто близько до моменту й міг в динаміці не розгледіти деталей епізоду. - )))))))))))))) Это как?....
Ответить
+13
-1
genev09 (Донецк)
про Карпаты-Шахтер "эксперты" (а точнее Ступар) сами себе противоречат: "Арбітри провели матч зібрано і психологічно на гру налаштувалися дуже добре. Мова не лише про Арановського, а й про всю його бригаду." "В цьому епізоді рефері теж діяв згідно правил... Арановський діяв за формальними ознаками, не жив грою і не відчував її напруги. Не можна сказати, що Арановський матч зіпсував, але враження від нього погіршив суттєво." как это понимать? так хорошо провел матч Арановский или плохо? умышленная игра рукой была (и именно срыв атаки, чтобы там не говорил Ступар) - следовательно, карточку показал правильно... а нервозность концовки, на мой взгляд - скорее результат обстановки на трибунах... . по не назначенному пенальти Металлисту - я ставил на 1-2, арбитр, гад, меня 5 очей лишил в конкурсе прогнозов... . кстати, в матче Волынь-Днепр я тоже ставил на 1-2... обидно...
Ответить
+6
-6
Тоже Харьковчанин (Харьков)
Ну..выводы статьи предсказуемы. Судейство в Одессе на высоте, в Кривом Рогу ДВА непоставленных пенальти...что и требовалось доказать...))))))
Ответить
+13
-4


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...