Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Ніколай Костов: винуватець провалу чи жертва обставин?


Класик сказав би, що "коні не винні"...

Ніколай Костов: винуватець провалу чи жертва обставин?

Іван Вербицький Автор UA-Футбол

Відгомоніли великодні свята і у Львові відбулося невідворотнє: Ніколай Костов – більше не тренер «Карпат». Болгарин не відпрацював і сезону навіть за умови, що керівництво львів’ян й без того проявило нехарактерне для себе терпіння. В принципі, ця відставка мала відбутися ще після нищівної поразки галичан у Києві, в матчі проти «Арсеналу». Після цієї гри поведінка Костова нагадувала агонію. Він не визнавав власних помилок і не відбивався фразами про колективну відповідальність, банально зробивши винуватцями провалу двох молодих футболістів – Миколу Жовтюка та Ігоря Озарківа. Про те, що поява першого на місці правого оборонця була тренерським експериментом, наставник скромно промовчав.

Ця ситуація продемонструвала, що ситуація в середині колективу є нездоровою, а сам Костов впливати на неї вже не може. Втім, очікувані львівськими вболівальниками «мабуть, я для цієї команди – людина непідходяща» пролунали лише через два тижні, коли «зелено-білі» безвольно програли матч в Ужгороді. Зрештою, не виключено, відставку Костова відтягувало керівництво клубу, розуміючи, що наприкінці сезону нового тренера воно не запросить, а чергова авантюра з призначенням на посаду «виконувача обов’язків» Юрія Дячука-Ставицького – крок надто ризикований. За що болгарському спеціалістові варто віддати належне, так це за те, що він не бавився в Сьоміна і за свою посаду зубами не тримався, чесно визнавши, що його тренерський ресурс у «Карпатах» вичерпаний. Втім, давайте розберемося, чи лише Костов винен у тому, що в кінцівці сезону львів’яни знову вимушені відчайдушно виживати.

Кадровий хаос

Кінець 2012 року видався для «Карпат» доволі обнадійливим. Після провального старту під керівництвом Павла Кучерова команду в ході сезону очолив Ніколай Костов і з ним гра команди перед зимовим антрактом почала набувати чітких контурів. Тренер не боявся експериментувати і ближче до проміжного фінішу ці експерименти принесли свої плоди. Мова найперше про переведення на місце правого оборонця номінального нападника Павла Ксьонза. Нині, коли сезон завершується, цього футболіста сміливо можна назвати одним з відкриттів чемпіонату. Вилікувавши травми і набувши оптимальної форми, визначальну роль у грі команди почали проявляти новачки Леван Кенія і Семір Штіліч. Вміння демонструвати командний футбол знову проявилося у Лукаса. Саме при Костові знову став знаковим виконавцем у «Карпатах» капітан Ігор Худоб’як. Він і Муртаз Даушвілі утворили ту вісь, навколо якої будується командна гра.

Ніколай Костов: Моїм улюбленим тренером завжди був Йоган Кройфф

Звісно, недоліків теж вистачало, але міцний скелет команди, на який вартувало нарощувати м’язи, Костов, здавалося, створив. Основним завданням зими виглядало саме збереження кадрового потенціалу. Судячи з інтерв’ю UA-Футболу на початку грудня минулого року, генеральний директор «Карпат» Ігор Дедишин розумів це, як ніхто інший. Він прямо сказав, що «Лукас, Штіліч і Кенія не продаються».

Ніколай Костов: винуватець провалу чи жертва обставин? - изображение 1

Фото - Тарас Кузьменко

Та щойно команда вийшла з відпустки, як Україною вперто поширилися чутки про конфлікт між Лукасом і керівництвом клубу стосовно підписання нової угоди. Іспанець вимагав покращення умов контракту і, вочевидь, враховуючи його роль для команди, мав на це право. Проте «Карпати» проявили принциповість, яку радше варто назвати впертістю та невмінням чи небажанням йти на компроміс.

Скільки ж можна наступати на одні й ті ж граблі? Олексій Сучков, Леонід Ковель, Андрій Распопов, Андрій Тлумак, Батіста, Володимир Федорів, Денис Кожанов, Артем Федецький, Сергій Кузнєцов – всі ці футболісти свого часу були основними, навіть ключовими виконавцями «Карпат». І кожен залишав Львів через різні причини, але одинаково зі скандалом. Десь то було невміння клубу проявити дипломатичність, десь небажання платити, десь одне й інше одночасно. Так чи інакше, футболісти зі Львова йшли й для більшості з них ті паузи, впродовж яких вирішувалися конфліктні незгоди, відігравали визначальну роль. Найдошкульніше, звісно, було Федецькому, котрий, не потренувавшись взимку, пропустив Євро-2012. Проте Артем, на відміну від багатьох «колег за нещастям», ігрову форму таки набрав. Зрештою, мова зараз не про те. Очевидно, не забажавши платити футболістам більше, клуб, з огляду на майбутній розвиток кар’єр футболістів, певне моральне виправдання своїй позиції знайшов. Але, з іншого боку, кому, не зберігши ключових виконавців, «Карпати» зробили зле? Відповідь проста: окрім самих гравців, лише собі.

Ніколай Костов: винуватець провалу чи жертва обставин? - изображение 2

Фото - Тарас Кузьменко

З Лукасом ситуація ідентична. Не виключено, що іспанець трохи себе переоцінив й його переїзд, а особливо поведінка в розташуванні команди київського «Динамо» це підтверджують. Проте рівноцінної заміни Лукасу «Карпати» теж не знайшли. Як нема досі повноцінної зміни Федецькому, Кожанову, Кузнєцову чи Ковелю. Відповідно, в клубі мали б нарешті зрозуміти, що диктуючи футболістам власні умови гри і не бажаючи йти на компроміс, треба готувати реальні, а не візуальні шляхи для відступу. Оскільки ж альтернатива зазвичай відсутня, мову варто вести про невиправдану впертість.

Реалії Костова

Йовічевіч, Вацко, Гулордава, звісно, відомі знавці скаутингової справи. Проте результатами їхньої діяльності ставало запрошення легіонерів, котрі виступали і виступають у «Карпатах» на умовах значно кращих, ніж у більшості українських гравців. Невиправдано кращих, бо з іноземців стабільну користь львів’янам за тих 13 років, відколи залучення варягів перетворилося в пошесть, приносили лише одиниці з числа вище згадуваних білорусів (Сучков і Ковель), польський воротар Налєпа, естонець Зеньов та нігерієць Ґодвін. То, звісно, якщо не враховувати карпатівської ставки на центрбеків з балканськими коренями, яка дивувала і продовжує дивувати досі.

Ніколай Костов: винуватець провалу чи жертва обставин? - изображение 3

Фото - Анатолій Спіца

З українцями тут не панькаються. Останній приклад – Андрій Ткачук і Ярослав Мартинюк. Їх «заслання» в «Арсенал» в оренду з правом викупу – то вже справа рук Костова. І хто б подумав, що списані болгарином в ранг безперспективних футболісти стануть у Києві лідерами колективу і розкриються при вмілому тактику Бакалову так, як у Львові вони не виглядали ніколи?

Власне, то був удар по тренерському самолюбству донедавна наставника «Карпат» ззовні. В середині ж свого колективу Костов після останнього матчу львів’ян у 2012-му в Маріуполі отримав несподівану проблему з лівим оборонцем. Ігор Ощипко отримав чергову важку травму і вибув надовго. На його місце прийшов клубний вихованець Володимир Бидловський. Знову ж – з власними проблемами зі здоров’ям, через які гравець навесні частіше не грає, ніж з’являється на полі. Ще один новий оборонець Сергій Геращенков, як сповіщають наші джерела, прийшов до Львова не з волі тренера, через що й з’являвся на полі рідко.

На зміну Ткачуку і Мартинюку в середину поля запросили підстаркуватого чорногорця Мірко Вукчевіча, котрого презентували, як зірку. Насправді ж вийшов пшик з відчутним надлишком ваги і низькими фізичними кондиціями. Не дивно, що Вукчевіч залишив Львів вже через місяць після поновлення чемпіонату.

І добре, що відновив форму після численних травм Олег Голодюк, котрий, подейкували, також цілком міг опинитися разом з Ткачуком і Мартинюком в числі «забракованих». Не було б Олега – «Карпати» відчули б у середині поля проблеми ще суттєвіші, ніж вони є зараз. Семір Штіліч, який за підсумками осені справедливо вважався лідером і розумовим центром львівської команди, у весняній частині сезону банально пропав. Що це – погана фізична готовність, зниження вимог до себе, неправильне використання тренером чи щось інше? Достеменно не відомо. Приміром, спеціаліст UA-Футболу з тактики Іван Гук вважає, що Костов відтягнув Штіліча надто глибоко. Настільки, що своїх творчих навиків він реалізувати не здатен. Мовляв, Семір здатен приносити користь на чистій плеймейкерській позиції. З твердженням колеги не погодитися важко.

Восени «Карпати» мали серйозні проблеми з центром нападу. Олександр Касьян відверто розчарував і взимку справедливо покинув Львів, а Олександр Гладкий не відзначався стабільністю. Фактично, результативність «зелено-білих» творили крайні нападники. Найперше – Лукас, на місце якого селекційна служба команди привезла чергового «Еріка» з прізвищем Марселіньо. Бразилець отримав тренерське довір’я, хоча користі від його гри було менше, ніж від інших флангових нападників. Леван Кенія, хоч і часто заграється, став лідером колективу. Михайло Кополовець виконує чимало чорнової роботи. Сергій Зеньов, відновившись після травми, додав діям «Карпат» стрімкості. Проте Костов естонця підпускав до складу дуже обережно. Зокрема через старі болячки Сергія.

В центрі ж нападу залишився один Гладкий. Зі своїм яскраво помітним мінусом – слабкою реалізацією моментів. До того ж в Олександра, за нашою інформацією, після матчу 19-го туру проти «Чорноморця» стався конфлікт з Костовим. Як наслідок, тренер взагалі не взяв нападника на виїзд до Запоріжжя. За іронією долі, саме цей матч проти аутсайдерів став для болгарського спеціаліста початком кінця у «Карпатах».

«Незелена» дорога для молоді

Впродовж своєї осінньої каденції Костов запам’ятався жвавим залученням до складу молодих гравців – Степана Гірського, Тараса Пучковського, Сергія Загідуліна, Миколи Жовтюка, Романа Мисака. Навесні, окрім останнього, на полі почав з’являтися Тарас Завійський. Проте стабільно грав лише Ігор Озарків. Та й то лише тому, що команда постійно відчувала кадрові труднощі через травми, дискваліфікації і банальну недоукомплектацію. Саме з огляду на останній з чинників Костов міг би приділити вихованцям клубної школи більше уваги. Тим паче, талановитих хлопців з числа випускників академії «Карпат» вистачає.

Ніколай Костов: винуватець провалу чи жертва обставин? - изображение 4

Фото - Максим Напльоков

Взяти того ж Мисака. За умови нестабільної гри Мартіна Боґатінова Роман цілком міг отримати ігрового часу більше, ніж ситуативні появи в окремих матчах. Відчувалося, що хлопець у тих поєдинках нервував і від того помилявся. Але в чому різниця між Мисаковими похибками і ляпами Боґатінова? В тому, що Роман може бути майбутнім «Карпат». Зрештою, за нашою інформацією, Костова підготовка власних кадрів не надто цікавила. Достатньо сказати, що ігри молодіжних складів і юнацьких команд «Карпат» Ніколай відвідував лічені рази. «Нецарська справа»? Можливо. Але перед львів’янами був приклад Олега Кононова, котрий дитячі академії відвідував постійно і навіть складав для тренерів (абсолютно безкоштовно!) річні програми підготовки маленьких футболістів.

Кононов дивився у майбутнє, навіть розуміючи, що в «Карпатах» довгожителів-ферґюсонів на тренерській лаві не було ніколи. Костов не любив, коли його роботу співставляли з кононівською і казав, що пише «Карпатам» нову історію. Втім, у якусь мить ця історія злилася воєдино в спільне сіре місиво останніх років під назвою «вижити за будь-яку ціну». Місиво те традиційно доповнила тренерська відставка і чергове повернення «виконувача обов’язків». А далі – по колу: нові «шарани» з «костовими» і «кузнєцови» з «лукасами». Вічним залишається лише Дячук-Ставицький…

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (44)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
odesss (Staten Island)
Фото - Тарас Кузьменко... Символично - самоссожение львовских фанатов?
Ответить
0
0
Ottowan (Odessa)
Неуловимый мститель из Николаева,перечитал твои посты-жирно троллишь.Наведите сначала у себя порядок,команда из города корабелов скоро вооще может прекратить существование,на вашем фоне Карпаты просто в масле катаются.А прямую коррупционную связь футбола и политики,только дети не видят,а наше ТВ и центральная пресса ЖЕЛТЕЕ не бывает,и как раз развешивает лапшу вот таким зомби,извините,как ты
Ответить
+7
0
Мститель Неуловимый (Николаев)
[quote datetime="09.05.2013 19:52" author="SIRy (Lвів)"] Одначе: усі відомі виконавці, шо "годувалися" в КЛ себе потягли себе до рівня 1 ліги; де смикливі Кузя? Кобін? Лукас? [/quote] Что за любимый украинский баян про "годувалися", Кузнецов своей игрой только "годувался" и ничего не делал для КЛ, выходит из ваших слов , если так походит то нет ничего удивительного , что КЛ находится в там положении и показывает такую игру, с таким подходом не думаю , что в КЛ соберутся талантливые игроки. То что Кононов ,Кузнецов и Кожанов сейчас в Севастополе который в 1 лиги нет ничего плохого, клуб добыл путевку в упл и был в полуфинале кубка , по сравнению с достижениями Карпат это выглядит неплохо, да и игру команда показывает, посмотрим как она покажет себя в упл. Про Лукаса и Кобина я ничего не писал, но если я правильно помню Лукас часто своими голами приносил Карпатам нужные победы , не считаю что Лукас поступил мудро покинув Карпаты, но и руководство Карпат то же нельзя назвать мудрым , ведь команда потеряла одного из основных игроков атак, который часто сам создавал гол или голевую ситуацию. Я не фанат Карпат, но обидно когда команда с неплохой историей и самобытным футболом начинает играть как стадо баранов и все это из-за руководства.
Ответить
0
-3
Мститель Неуловимый (Николаев)
[quote datetime="09.05.2013 16:56" author="tulja (Lvov)"] Криміналіст (Львів)-той до кого ти звертаєшся не чує і не бачить у нього в голові тільки вороги з Західною України!тому не має смислу з ним спорити! [/quote] И где вы увидели врагов ? Вы сами выдумали и сами испугались своей фантазии :) [quote datetime="09.05.2013 22:04" author="III (Lviv) (Львів)"] невже фраза Мститель Неуловимый (Николаев) - "что продажность Карпат это суть города в котором находится клуб" [/quote] Видно с чувством юмора у вас проблемы, а вот желания выдернуть слова из контекста очень сильно, я этой фразой иронизировал над словами SIRy (Lвів) который видел договорняки во многих матчах с участием Карпат, вам бы почитать внимательно прежде чем писать гадости, но видно , что желчь вас переполняет :) [quote datetime="09.05.2013 19:52" author="SIRy (Lвів)"] Друже! Я не буду згадувати про тачанку у таврійських степах, бо Ви афільовані до води (гирло Дніпра+корабели+ ) = Микола1в. [/quote] Друже , учите географию , ну хотя бы Украины. Микола1в никогда к кораблям не имел отношения, в отличии от Николаева .
Ответить
0
-3
Мститель Неуловимый (Николаев)
[quote datetime="09.05.2013 20:34" author="SIRy (Lвів)"] Пане Меснику Невгамовний! До смоли тут політика, тим більше що політику диктує Ваш регіон. До питання (без політики) - передайте щонайкращі вітання Руслану Забранському, Львів пригадує 90-ті роки. [/quote] Политику вы видите везде, а не я, но по вашему все равно политику диктует наш регион, просто смешно, из вашего региона выходцы всю Украину учат как надо родину любить :). Не странно вам , что ваш земляк решил у нас остаться , значит не так уж сладко у вас с людьми талантливыми обходятся .
Ответить
+1
-3
Мститель Неуловимый (Николаев)
[quote datetime="09.05.2013 16:05" author="Криміналіст (Львів)"] Ну та, це Ярославський ще на початку зими всіма фібрами своєї душі переживав за Металіст, скакав як дитина коли ті забивали голи, будував плани на майбутнє, а через місяць продав клуб. Не смішно? Спитайте думку вболівальників Металіста з цього приводу. Щодо другого, якщо ви думаєте що в нашій країна футбол і політика непов\'язані між собою, то ви сильно помиляєтесь, тому що я не бачу тоді змісту фінансової допомоги фк Карпатам ПР напередодні президентських виборів і різке припинення цієї допомоги після виборів, ще й на фоні результату їх кандидата в нашому місті [/quote] Верить в искренности бизнесмена все равно , что верит политикам ... это или наивность или глупость. Вам охота везде видит политику и футбол воспринимать через призму своих политических взглядов - это ваше право, но вы тогда для меня полит-зомби, а потому "ниочемны". Может потому и Карпаты в таком состоянии , что у вас все через .... политику:)
Ответить
0
-2
SIRy (Lвів)
Пане Меснику Невгамовний! До смоли тут політика, тим більше що політику диктує Ваш регіон. До питання (без політики) - передайте щонайкращі вітання Руслану Забранському, Львів пригадує 90-ті роки.
Ответить
+3
-1
III (Lviv) (Львів)
От скажи - невже фраза Мститель Неуловимый (Николаев) - "что продажность Карпат это суть города в котором находится клуб" не підказує тобі те, що він класичний клієнт Кульпаркова. Чи ти садо-мазо і тобі подобається коли тебе принижують. Ну не розумію я людей, які вступають у діалог з обділеними природою людьми.
+5
0
Печник (Бабаи Харьковская об)
Хорошая статья, спасибо!
Ответить
+1
0
катыковец2 (Донецк)
Жалко таких людей!!!!! Хороший тренер!!! просто ему не везет немного
Ответить
+1
0
филанкрот (donetsk)
Костов хороший тренер дубля.Він може розкрити хороших гравців,непоганий мотиватор,але ігрових схем занадто мало
Ответить
0
0
tulja (Lvov)
Криміналіст (Львів)-той до кого ти звертаєшся не чує і не бачить у нього в голові тільки вороги з Західною України!тому не має смислу з ним спорити!
Ответить
+7
0
tulja (Lvov)
Костов тренер не поганий і тому не мені його судити!але вийшло так що йому прийшлося піти і думаю що Карпати дійсно не його команда так як у нього специфічний погляд на організацію гри!який скоріше б підійшов Шахтарю де є повноцінних півтора склади,чого немає у Карпат і тому тусування скаладом у кожній грі і привело до таких результатів!
Ответить
+3
0
Сталь(б.Днепр)-Локомотив(Х)0-6 (Киев)
Костов не повинен, Карпатам заважає Металіст закулісною грою.
Ответить
+1
0
Мститель Неуловимый (Николаев)
[quote datetime="09.05.2013 14:42" author="Криміналіст (Львів)"] Ну не вірю я що Металіст купили за 360 млн. чи навіть 200. Варто тільки подивитись на Ярославського і проаналізувати те, що відбувалось до того, як клуб перейшов в інші руки. В нього просто віджали клуб, ну і напевно заплатили щось, так сказати "за моральний ущєрб". [/quote] Каждый рассуждает в меру своей распущенности, данные про 360 млн. публиковались в инете, но вам охота видеть только то , что вы видите. Вы сами проанализируйте , никто , ни сам Ярославский и даже желтое политизированное СМИ не кричат , что "отжали" , потому это плод вашей фантазии :) [quote datetime="09.05.2013 14:42" author="Криміналіст (Львів)"] у і також треба звертати увагу на політичну складову. ПР придбавши Металіст ну і частково Арсенал хоче посилити свої позиції в містах Харків і Київ (частково). У Львові цій політичній силі при будь-яких обставинах ловити нічого. А як всі знають великі гроші зараз тільки у представників влади. Ну а надіятись на прихід іноземних інвесторів у наших економічних та політичних реаліях це з роду фантастики. Тому маємо те що маємо і в найближчій перспективі покращення напевно не передбачається [/quote] мда, ну вас и зомбировали , сори но это не разговор про футбол и клуб,а лозунги с митинга полит-зомби
Ответить
+3
-9
Криміналіст (Львів)
Ну та, це Ярославський ще на початку зими всіма фібрами своєї душі переживав за Металіст, скакав як дитина коли ті забивали голи, будував плани на майбутнє, а через місяць продав клуб. Не смішно? Спитайте думку вболівальників Металіста з цього приводу. Щодо другого, якщо ви думаєте що в нашій країна футбол і політика непов\'язані між собою, то ви сильно помиляєтесь, тому що я не бачу тоді змісту фінансової допомоги фк Карпатам ПР напередодні президентських виборів і різке припинення цієї допомоги після виборів, ще й на фоні результату їх кандидата в нашому місті
Ответить
+8
0
Boremir (Краматорск)
Ну один ты все знаешь. Поэтому и "неуловимый".
Ответить
+1
0
Fc.Dnipro (Днепропетровск)
Дело не в Костове,дело в тупоголовом руководстве и некоторых игроках!В Днепре те же причины неудач(((((((((((((((((((((((((((((((((((((Факью
Ответить
+3
-1
in_kognito (Donetsk)
Президент в Карпатах, извините, моё личное мнение, редкостная гнида.
Ответить
+6
-1
Мститель Неуловимый (Николаев)
[quote datetime="09.05.2013 13:08" author="Криміналіст (Львів)"] Одна справа володіти клубом в столиці, інша справа на периферії. Та й Арсенал дістався Онищенку за копійки (лише борги погасив), а Димінський Карпати точно високо оцінить. Як би його не критикували, але за час його президенства він багато чого зробив - нова база, поля, академії, дитячі школи. Це все входить в структуру клубу. Тому якщо провести аудит, то ціна може вимірюватись далеко не одним і не двома десятками мільйонів в твердій валюті. Звичайно, що за нормальні гроші він би клуб продав, але поки що крім банальних рейдерів покупців не видно [/quote] Металлист продали по слухам за 360 млн. и то же не столица, имхо Львов и Карпаты для инвесторов привлекательны , предположу что за разумную цену его выкупили бы .
Ответить
+2
-1
Криміналіст (Львів)
Ну не вірю я що Металіст купили за 360 млн. чи навіть 200. Варто тільки подивитись на Ярославського і проаналізувати те, що відбувалось до того, як клуб перейшов в інші руки. В нього просто віджали клуб, ну і напевно заплатили щось, так сказати "за моральний ущєрб". Ну і також треба звертати увагу на політичну складову. ПР придбавши Металіст ну і частково Арсенал хоче посилити свої позиції в містах Харків і Київ (частково). У Львові цій політичній силі при будь-яких обставинах ловити нічого. А як всі знають великі гроші зараз тільки у представників влади. Ну а надіятись на прихід іноземних інвесторів у наших економічних та політичних реаліях це з роду фантастики. Тому маємо те що маємо і в найближчій перспективі покращення напевно не передбачається
Ответить
+6
-1
Мститель Неуловимый (Николаев)
[quote datetime="09.05.2013 11:47" author="Вано (Lviv)"] Ти скажи хоч одну людину на заході яка готова вкладати гроші в футбольний клуб?! В нас нажаль немає альтернатив, краще вже такий президент ніж ситуації такі як з Кривбасом чи Арсеналом що команди на грані розвалу через відчутність фінансування..В нас хоч якесь фінансування є. Був би в нас другий "ахметов" тільки львівський то і Карпати були б іншими. А так маємо те що маємо і мабуть поки так і будемо існувати. [/quote] т.е. лучше с таким президентом бороться за выживание в упл, чем как Кривбасс ? Смешное утверждение если посмотреть через призму таблицы :) может вас радует богатства Дыминского, а не его умение их использовать на блага Карпат? :) Арсенал К нашел инвестора, не поверю , что Карпаты не найдут , хотя Дыминский своими действиями сам себя обхитрит :)
Ответить
+4
-2
Криміналіст (Львів)
Одна справа володіти клубом в столиці, інша справа на периферії. Та й Арсенал дістався Онищенку за копійки (лише борги погасив), а Димінський Карпати точно високо оцінить. Як би його не критикували, але за час його президенства він багато чого зробив - нова база, поля, академії, дитячі школи. Це все входить в структуру клубу. Тому якщо провести аудит, то ціна може вимірюватись далеко не одним і не двома десятками мільйонів в твердій валюті. Звичайно, що за нормальні гроші він би клуб продав, але поки що крім банальних рейдерів покупців не видно
Ответить
+6
0
Мститель Неуловимый (Николаев)
[quote datetime="09.05.2013 11:39" author="ivor (Lviv)"] Чому ФФУ не звертає увагу на договірні матчі "Металург" - "Карпати", "Карпати" - "Зоря", "Говерла" - "Карпати" ? Наступний - "Карпати" - "Дніпро" ! Не марно гравці "Дніпра" в своїх коментарях натякають на позафутбольні обставини вирішення результатів матчів. Не може бути гаразд у футболі, коли держава наскрізь корумпована. Як кажуть яблуко від яблуні ... [/quote] исходя из вашей "яблуко від яблуні " и утверждений про договорные матчи можно сделать вывод, что продажность Карпат это суть города в котором находится клуб :) вы как унтер-офицерская вдова, сами себя выпороли :)
Ответить
+3
-9
ivor (Lviv)
Чому ФФУ не звертає увагу на договірні матчі "Металург" - "Карпати", "Карпати" - "Зоря", "Говерла" - "Карпати" ? Наступний - "Карпати" - "Дніпро" ! Не марно гравці "Дніпра" в своїх коментарях натякають на позафутбольні обставини вирішення результатів матчів. Не може бути гаразд у футболі, коли держава наскрізь корумпована. Як кажуть яблуко від яблуні ...
Ответить
+3
-8
Криміналіст (Львів)
А чому ти звертаєш увагу на так звані "договірні" матчі за участю Карпат? А як же інші? І що за маячня про договірний матч з Дніпром? Може вони будуть і не зовсім оптимальним складом грати і мотивації у них не так багато, але відверто зливати матч точно не будуть. І подивись на коеф. букмекерів. Фаворит там Дніпро, а хто хто вони точно знають де смажене. До прикладу декілька кантор не приймають ставок на матч Кривбас - Говерла і Волинь - Арсенал, а ті що приймають фаворитами вважають саме аутсайдерів. Невже не дивно, чому це Говерла в матчі з Кривбасом в Кривому розі явний фаворит? Чи Волинь, яка весною програє всім підряд? Ось де треба шукати підводні течії. А на рахунок матчу з Дніпром не переживай. Якщо Карпати зіграють хоча б внічию, то це буде для них за щастя
Ответить
+4
0
Мститель Неуловимый (Николаев)
Я с самого начала писал , что Костов не тот тренер для Карпат в их состоянии и даже временные успехи под его руководством меня не убеждали. Тут можно вспомнить как Костов поплыл в Металлурге Д когда началась череда проигрышей , да и у себя на родине он тоже себя не проявил с хорошей стороны. Но проблема Карпат не только чехарда с тренерами , все проблемы начались сразу после игр в ЛЕ, и шли они со стороны руководства клуба, которое принемало неправильные решения в отношении игроков, тот же скандал с договорняком раздутый руководством Карпатами ради того , что бы не расплатиться с игроками ударил по клубу предположу не меньше , чем если бы рассчитались по спокойному. А потом некрасивая ситуация с Кузнецовым , с Федецким , где руководство показало свою подлую сущность, все это не проходит бесследно. Да и последнее решение про раздел ответственности с ГО лично для меня говорит про то , что руководство не может принимать верные решения , Карпаты сейчас находятся в состоянии агонии и если руководство будет стремится принять коллегиальное решение, то пациент умрет. Я бы предложил для решения проблем Карпат сменить владельца, надо убедить Дыминского продать клуб, футбол это не его , это не 100% , что станет лучше, но хуже точно не будет. Кроме того нужен тренер-диктатор , лучше из румын типа Петреску,Мунтяну , ментально и культурно румыны близки вуйкам , а метод кнутом и пряником тоже более понятен. А ГО пусто лучше порядок на трибунах наведет, что бы клуб не штрафовали.
Ответить
+9
-5
Вано (Lviv)
Ти скажи хоч одну людину на заході яка готова вкладати гроші в футбольний клуб?! В нас нажаль немає альтернатив, краще вже такий президент ніж ситуації такі як з Кривбасом чи Арсеналом що команди на грані розвалу через відчутність фінансування..В нас хоч якесь фінансування є. Був би в нас другий "ахметов" тільки львівський то і Карпати були б іншими. А так маємо те що маємо і мабуть поки так і будемо існувати.
Ответить
+7
-2
SIRy (Lвів)
Христос воскрес! Друже! Я не буду згадувати про тачанку у таврійських степах, бо Ви афільовані до води (гирло Дніпра+корабели+ ) = Микола1в. За фактажем Ви маєте рацію, згоден. Одначе: усі відомі виконавці, шо "годувалися" в КЛ себе потягли себе до рівня 1 ліги; де смикливі Кузя? Кобін? Лукас? А поперед тим "феномен" білоруський??? А Ви про Дима! Давайте об\'єктивно.
Ответить
+2
0
Led (Харьков)
"Вічним залишається лише Дячук-Ставицький…" і цілковитий безлад, на жаль. Нагадує Металлург Запоріжжя. Мабуть тим-же шляхом крокують.
Ответить
+4
0
Счётчик шансов (Полтава)
Жертва провалу.
Ответить
+1
-1
ВАСКАРБА (Львов)
Толкова й відверта стаття. Розділяю думки по всіх пунктах, крім - Мисака. Такого слабенького голкіпера ми ще не мали!!! А Дьячук? Що Дячук? Пртія сказало - НАДО, комсомол отвєтіл - ЄСТЬ!Думєш дідові хочеться знову йти на інфарктну посаду? Суніваюсь.
Ответить
+6
-2
Маульвурф (Великий Березный)
[quote datetime="09.05.2013 10:22" author="hec (Луганск)"] Судя по выводам Вербицкого, наконец то Костов ушел и проблемы Карпат не то, чтобы закончились, но стали намного меньше. [/quote] Да, это типичный Вербицкий. ((((( То арбитр игру испортит и украдёт у Карпат победу в игра ПРотив донецкого Шахтёра, то тренер Карпат душит молодые украинские дарования, НЕ давая тем самым команде Карпаты идти к новым высотам... Виноваты все вокруг, только НЕ суперперспэктивные украинские игроки Карпат. "20 тысяч зрителей НЕ обманешь"... (((
Ответить
+5
-6
hec (Луганск)
Коллега, Вы, как обычно, не в бровь, а в глаз
Ответить
+5
-4
ВАСКАРБА (Львов)
Тут я з тобою згоден: коли з"являлися Худік, той же Ткачук, Голодюк - їх було видно!!! А цих жовтюків й непомітно на полі. Вони як ті женюхи-конюхи виходять на поле з гребінцями, щоб вчасно поправити зачіску :)Вова Гудиа з Озврковим сіпнулися по 2 рази й здулися, як тінеджери на бабі.
Ответить
+4
-2
hec (Луганск)
Судя по выводам Вербицкого, наконец то Костов ушел и проблемы Карпат не то, чтобы закончились, но стали намного меньше. ПС. Может Костова в Зарю?
Ответить
+4
-3
vitalycos (Lviv)
Зайдіть на сайт вболівальників Карпат і побачите, хто у всьому винуватий і що це вже перейшло всі межі
Ответить
+6
-1
Маульвурф (Великий Березный)
"підстаркуватого чорногорця Мірко Вукчевіча" http://fckarpaty.lviv.ua/ua/news/9992/page.html
Ответить
+3
-2
Романыч (Мариуполь)
Хороший тренер!
Ответить
+8
-4
Червонец (Большое Тараканово)
Два в одном.
Ответить
+2
-1
Petrovich76 (Львов)
Рыба с головы гниет... Тренеры приходят и уходят, а руководство то-же самое...
Ответить
+12
-1
Koss77 (Харьков)
Да уж, загнать отличную команду претендующую на бронзу и играющую в еврокубках на грань вылета с высшей лиги, это надо умудриться. Да ещё поклёпа на себя навести, что бы если самим не удастся вылететь, Европа помогла. А лучшего в стране тренера отдать врагу, которого сами себе и придумали. Это гораздо большие достижения чем у президентов-побратимов, хотя те тоже стараются.
Ответить
+6
-2
Metallic@ (Николаев)
претендующую на бронзу?? очнись)
+2
-3
замполит (кременчуг)
Чудова стаття! Розклали все як "кіт на глині" ! Дуже жаль команду та футболістів з болільниками , які через тупість та впертість керівництва та менеджменту не здатні утримуватись на тих позиціях, що були здобуті при Кононові.
Ответить
+11
-3


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...