Анатолій Пісковець: Узгоджую деталі розірвання угоди з клубом ᐉ UA-Футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
17.05.2013
пятница
15:08
Анатолій Пісковець: Узгоджую деталі розірвання угоди з клубом
Рейтинг публикации

Колишній виконуючий обов’язки головного тренера "Волині" Анатолій Пісковець розповів про те, як став безробітним.

- Анатолію Павловичу, вас перевели з дубля на посаду в. о. головного тренера "Волині", а вже за два матчі ви не числилися в клубі взагалі…
- Чому так сталося? Запитайте в керівництва клубу. Мене прос­то поставили перед фактом, що буду в. о. наставника першої команди, а потім так само, нічого не пояснюючи, зняли з посади. Хоча не думаю, що "Волинь" на чолі з Віталієм Кварцяним у матчі проти "Арсеналу" виглядала краще, ніж у двох поєдинках, коли я її очолював. На жаль, так виходить, що той, хто платить, той і замовляє музику. Мене, наприклад, так само поставили перед фактом, що прийшов Кварцяний.


- І що ж сталося? Вас одразу відправили у відставку, ось так, взагалі з клубу?- Не зовсім так. Мені запропонували йти у старші тренери луцької команди U-19. Тобто, навіть не в "молодіжку", звідки мене переводили. Але Бог їм суддя. Практика наочно засвідчила, що в "Кривбасі" та запорізькому "Металурзі" Кварцяний нічого не показав. Чому так упевнений, що справа у кваліфікації тренера? Бо гравці ні в Кривому Розі, ні в Запоріжжі не помінялися, а Олег Таран та Сергій Зайцев - молодці, створили хороші колективи.

Ось майже всі говорять: "Кварцяний - тренер! Фахівець!". Майже десять років він очолював лучан. А чого він досяг із "Волинню"? Що він з нею завоював? Найвище його місце в турнірній таблиці - шосте. Зате епатажний, скандальний, влаштовує постійно шоу. А нам, скажіть, що потрібно: щоб футбол був спортом чи перетворювався на шоу? Я вирішив, що співпрацювати з ним не зможу.


- А як же контракт? Раніше ви говорили, що він був укладений на два роки…- Частину я відпрацював. Угода завершується наприкінці цього року. Якраз займаюся юридичними тонкощами, щоби розірвати за згодою сторін, погоджуся навіть на те, щоби без компенсації. Я здогадуюся, чому так усе склалося: прийшов Кварцяний, я залишив клуб. Шкода, думав, що ще попрацюю.

- Отже, правильно розуміємо, що в команду U-19 вас перевів Кварцяний?
- Не зовсім так. 7 травня керівництво клубу в особі генерального директора Євгенії Жуховицької повідомило мені, що в. о. головного тренера "Волині" стає Кварцяний, а я повертаюся до дубля. А на загальних зборах раптом Віталій Володимирович оголосив, що я стаю старшим тренером U-19. Щиро кажучи, думав, що бодай решту матчів у дублі доведу, а тут таке.

Я ж нікому дорогу не переходив. Того ж Дем’яненка не підсиджував. Чому так Віталій Володимирович учинив? Хотів мене таким чином якось "нахилити"? Я ще після його приходу трохи сумнівався - лишатися мені в клубі чи ні, але після того, як він оголосив, що переводить мене в юнацьку команду, я для себе вирішив - потрібно йти.


- До речі, про Анатолія Дем’яненка. Прийшли ви одночасно, але потім він пішов із команди, а ви залишилися. Не думаєте, що в Анатолія Васильовича можуть виникнути стосовно вас образи?- Тут є момент. Анатолій Васильович привів свою команду помічників, із якими працював в узбецькому "Насафі". Я ж був, як кажуть, з іншого потоку, хоча за термінами наш прихід співпав. Водночас визнаю, що Дем’яненко мене керівництву клубу рекомендував. У мене ж по ходу роботи почав формуватися свій штаб - Максим’юк, Гаврилов.

Я працював у дублі, до нас нібито не було претензій, кілька гравців молодіжної команди впритул підійшли до основи. Жодного негативу не відчував. А потім сталася така перестановка в першій команді. Хоча наголошу: якби мені сказали: "Ти йдеш замість Дем’яненка", я би нізащо не погодився! Це було би непорядно, а я Анатолія Васильовича поважаю. Спочатку він оголосив, що пішов, пройшов певний час, і лише потім мене поставили перед фактом: "Ти - в. о. головного тренера". Тобто Дем’яненка я не підсиджував.

Щодо того, чому я залишився в клубі, коли Дем’яненко пішов з команди: я людина не з його штабу. Наведу приклад: свого часу Микола Павлов працював у алчевській "Сталі". Ось він мене безпосередньо запрошував, а коли справа дійшла до його відставки, то я із солідарності теж залишив клуб. Хоча мені й говорили: "Не зважай на когось, навіщо тобі йти". Я не міг учинити інакше. Тут же ситуація дещо інша.

Водночас зазначу, що співпраця з Дем’яненком була приємна, я дотримувався субординації стосовно нього. Він же в мою роботу ніколи не втручався. Щиро кажучи, я й сам не дуже хотів очолювати першу команду "Волині".


- А коли постало питання, що Дем’яненко йде з команди…
- Гаразд, тоді, за логікою, мали йти всі тренери - Гаврилов, Максим’юк, Федюков? Чи як? Пізніше, коли мене поставили тренером U-19, я для себе визначив: робота з юнаками - то не мій рівень, а з Віталієм Кварцяним працювати не хочу. Зараз, як я вже сказав, узгоджую деталі розірвання угоди з клубом.


- А що плануєте далі?- Будуть пропозиції, охоче погод­жуся. Навіть у першу лігу - корона не спаде (сміється). А ось помічником у першу лігу взагалі не піду, а в прем’єр-лізі - не до кожного. А може, знову за кордон поїду. Поки що не знаю.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: газета "Український футбол"
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (7)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
gulik (Киев)
[quote datetime="17.05.2013 18:52" author="football-ist (Lutsk)"] Это значит- грамотный тренер.[/quote] Это ничего не значит ))) Заслуженного он получил за сборную Украины и другие женские команды. Но там своя специфика. А в Украине он Кривбасс тренировал. В 2004 году ))). Больше ничего не нашел
Ответить
0
0
Орлов Вася (Киев)
Писковец и Демьян были сорваны со своих рабочих мест,кто тот человек ,который приглашал их в команду?С пустомелями связываться нельзя кинут и очень легко,а людям теперь трудоустроиться надо.Жрать хочется всем, даже героям советского союза и легендам советского спорта.
Ответить
+2
-1
football-ist (Lutsk)
Кого тренировал этот физрук, чтобы судить об уровне Кварцяного? gulik (Киев)17.05.2013 17:29 ------------ Этот заслуженный тренер выиграл кубок Грузии с командой первой лиги,после чего вывел ее в высшею лигу. Это значит- грамотный тренер.
Ответить
0
-1
Анатолій , м.Львів (Львів)
Кого тренировал этот физрук, чтобы судить об уровне Кварцяного? gulik (Киев)17.05.2013 17:29 ----------------------------------- Заслужений тренер України .У “Олімпії” (Елблонг,Польша) тяжко захворів, пішов у дубль ВЛ
Ответить
0
-1
Sobko*** (Donetsk)
Вечно в ПРиватовских командах какие-то скандалы
Ответить
+1
-1
oleg_lutsk (Луцк)
ну зато в Ахметовских командах все всегда спокойно, все слаженно пляшут под дудку папки Рината
Ответить
+2
0
gulik (Киев)
Кого тренировал этот физрук, чтобы судить об уровне Кварцяного?
Ответить
+1
0
 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен