Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Свисток по-українськи. Суддівський аналіз матчів п’ятого туру УПЛ


На думку експертів UA-Футболу, арбітр матчу "Динамо" - "Чорноморець" не призначив двох чистих пенальті

Свисток по-українськи. Суддівський аналіз матчів п’ятого туру УПЛ

Іван Вербицький Автор UA-Футбол

Пристрастей навколо суддівства Класичного дербі вистачило на весь минулий тиждень. Ці емоції підігрів, зібравши в стінах Федерації футболу через день після зустрічі в Донецьку прес-клуб Куратор системи суддівства в Україні П’єрлуїджі Колліна. Відтак суперечки точилися не лише навколо неоднозначних рішень арбітра Віктора Швецова, а й стосовно висловлювань його італійського керівника.

Зрештою, розмови розмовами, а послідовністю дії Куратора як не відзначалися, так і не відзначаються. В понеділок керівництво першолігового «Геліоса» з Харкова оприлюднило адресованого пану Колліні листа, в якому клуб жаліється на некваліфіковане суддівство в матчах перших п’ятьох турів чемпіонату. Там зокрема йдеться й про пенальті, видуманий київським арбітром Володимиром Новохатнім у матчі слобожанців проти «Буковини». Цей кричущий епізод ми розглядали два тижні тому. І сильно здивувалися, побачивши прізвище Новохатнього в призначеннях на поєдинки наступного туру Прем’єр-ліги. Проте читаємо листа пана Гельштейна далі і з помічаємо, що в четвертому турі харків’ян не задовольнило суддівство Юрія Іванова з Макіївки. Читаємо, вже розуміючи, що брат одного з антигероїв поєдинку стартового туру УПЛ «Динамо» - «Волинь» відпрацював у статусі додаткового асистента на недільній зустрічі киян проти «Чорноморця». Виходить, пан Колліна бачить у своїх підопічних потенціал, який простим смертним розгледіти не дано.

Між тим, чималий резонанс мав також попередній «Свисток по-українськи», який на початку кожного тижня з’являється на сторінках UA-Футболу. Спершу запорізький «Металург» на основі тверджень наших експертів, колишніх арбітрів ФІФА Мирослава Ступара і Сергія Шебека подав до КДК ФФУ скаргу стосовно пропущеного арбітром Юрієм Фощієм вилучення закарпатця Мірко Райчевіча.

Трохи згодом на офіційному сайті сімферопольської «Таврії» з’явився матеріал під назвою «Чому мовчать експерти?» за авторством генерального директора клубу Олександра Бойцана. Очевидно, поважний функціонер дорікнув UA-Футболу за пропущені моменти, які вплинули на результати матчів кримчан у Луцьку і Севастополі. Змушені визнати, що частково пан Бойцан правий, бо в попередньому «Свистку…» момент з голом севастопольця Сергія Кузнєцова у ворота «Таврії» ми обійшли увагою. Обійшли даремно і тепер виправляємо свою помилку. А ось епізод з єдиним взяттям воріт у зустрічі «Волинь» - «Таврія» наші експерти розглянули прискіпливо. Їхні думки розійшлися: Сергій Шебек вважав, що Бікфалві забив м’яч чисто, а Мирослав Ступар схильний думати, що суддівська бригада результативною помилкою привітала наставника волинян Віталія Кварцяного з 60-річним ювілеєм.

Перед тим же, як розпочати обговорення резонансних суддівських рішень якраз із поєдинку четвертого туру «Севастополь» - «Таврія», зазначимо, що UA-Футбол пропонує безпосереднім учасникам матчів, як і вболівальникам звертати нашу увагу на дискусійні епізоди безпосередньо в ході чи відразу після ігор. Не приховуємо, що окремі моменти, зважаючи на великий об’єм оброблюваної інформації, автори цієї рубрики можуть упустити. Спільними зусиллями зможемо зробити картину українського суддівства ціліснішою.

Четвертий тур

«Севастополь» - «Таврія» - 1:0. Суддя – Ярослав Козик (Мукачеве)

54-та хвилина. Севастополець Денис Кожанов виконав передачу зліва в штрафний майданчик суперників на Артура Карнозу. Той в стрибку виграв дотик у Дмитра Ярчука і відправив тим самим м’яч на Сергія Кузнєцова. Нападник гостей першим дотиком зупинив м’яч і прибрав під себе Юрія Путраша, а другим невідпорно пробив. Арбітр гол зарахував і цей м’яч був єдиним у матчі. Та чи не заважав голкіперові сімферопольців Дамірові Кахріману Олександр Ковпак, який знаходився в начебто пасивному офсайді?

Сергій Шебек: Не зафіксувавши в Ковпака положення «поза грою», асистент арбітра Наталія Рачинська помилилася. Ковпак стояв безпосередньо перед Кахріманом і з повтору навіть можна побачити, як воротар намагається виглянути з-за спини Олександра. Якщо відкрити офіційні правила гри, то на 108-й сторінці знайдемо діаграму №6, де така ситуація зображена один до одного, неначе під кальку. Ковпак закривав Кахріману поле зору і, як наслідок, воротар реагував на постріл Кузнєцова з запізненням. Відповідно замість взяття воріт арбітр мав призначити вільний удар у бік воріт «Севастополя». Звісно, помилка асистента, однак це якраз той рідкісний випадок, коли суддя в полі здатен взяти відповідальність за прийняття цього рішення на себе. Козик добре бачив розташування Ковпака і міг би виправити помилку Рачинської. Вочевидь рефері забоявся приймати таке важливе рішення самотужки.

П’ятий тур

«Металург» З – «Севастополь» - 2:2. Суддя – Анатолій Абдула (Харків)

22-га хвилина. Півоборонець запоріжців Юрій Штурко після проходу лівим краєм робив простріл вздовж воріт гостей, та політ м’яча перервав Саулюс Миколюнас. «Куля» вилетіла за лінію воріт і арбітр призначив кутовий. Втім, чи не зіграв севастополець рукою?

Сергій Шебек: Суддя, не призначивши пенальті, вчинив, на мою думку, правильно. Рука Миколюнаса була повністю притисненою до тіла.

24-та хвилина. Капітан господарів Сергій Рудика виконав сильний удар по воротах суперників метрів з 25-ти. Політ м’яча заблокував Сергій Симоненко, який знаходився неподалік. З повтору видно, що оборонець кримчан використав для перехоплення руки, проте штрафного удару арбітр не призначив.

Мирослав Ступар: Це – пропуск арбітра матчу. «Металург» мав отримати право на небезпечний штрафний.

Сергій Шебек: Абдула правильно обрав позицію і бачив цей момент врозріз, тобто, дуже добре. Тому мені не зрозуміло, чому рефері вирішив взгалі не зупиняти гри. Симоненко банально погасив м’яч, який летів у напрямку воріт, двома руками. То мав бути штрафний і жовта картка для севастопольця.

28-ма хвилина. Отримавши передачу зліва в межах штрафного майданчика гостей, Юрій Штурко виконав прострільну передачу в напрямку Андрія Шевчука. Ліквідував загрозу Сергій Симоненко. При цьому знову за допомогою руки, яку суддя, очевидно, вважав притисненою до тіла і порушення не зафіксував.

Мирослав Ступар: Гра рукою була, однак Абдула її побачити не міг, оскільки був перекритий одним з гравців команди гостей. Врешті, Анатолій прийняв таке рішення, яке він побачив. Виправити арбітра міг додатковий асистент Олександр Білокур, але, судячи з усього, підказки не було. Звісно, можна пофантазувати, що за дві гри рукою Симоненко міг отримати два попередження. Але це було б занадто.

Сергій Шебек: Не призначивши пенальті, суддя помилився. Коли м’яч після удару чи прострілу Штурка летів у напрямку воріт, Симоненко невидимим рухом зупинив «кулю» рукою. Такий висновок роблю через те, що спочатку рука Сергія була зігнена в лікті і притиснена до грудей. Коли ж оборонець побачив, що м’яч летить у ворота, він розігнув руку в ліктевому суставі і опустив її вниз. Виходить, рука ішла на зустріч м’ячу, навіть була трохи відведена від корпусу.

На виправдання Абдули скажу, що він не міг бачити цього моменту, бо в мить, коли Штурко бив по воротах, один з гравців «Севастополя», пробігаючи поряд, перекрив арбітрові дії Симоненка. Анатолієві просто не пощастило. Зате добре бачив деталі епізоду асистент за ворітьми Олександр Білокур. Третій повтор дає нам нагоду подивитися момент очима судді за ворітьми. Дійдемо до висновку, що Білокур добре все бачив, але вже звично не втрутився в гру, не підказав судді в полі, що треба призначити пенальті. Якщо ж підходити до моменту формально, то Симоненко за це порушення міг отримати попередження. Якщо врахувати не показану Сергієві картку на 24-й хвилині гри, то після цього епізоду «Севастополь» міг залишитися в меншості.

36-та хвилина. Отримавши передачу від Артура Карнози, севастополець Олександр Ковпак міг виходити сам на сам з голкіпером «Металурга» Лібором Грдлічкою. Втім, лайнсмен підняв прапорець, зафіксувавши дуже сумнівне положення «поза грою».

Сергій Шебек: Кричуща помилка асистента Андрія Берегового з Донеччини. З-під оборонців «Металурга» чисто вискочив не лише Ковпак, а й Кузнєцов. Тобто, севастопольці мали виходити вдвох проти одного воротаря. Найцікавіше, що позицію Береговий зайняв правильно. Чому він помилився? Може, в цю мить моргнув. Як наслідок – зрив чистого виходу віч-на-віч.

44-та хвилина. Артур Карноза зрячим пасом у штрафний майданчик знайшов партнера по команді Костянтина Ярошенка. Той, вигравши позицію в Андрія Сахневича, віддав передачу в район одинадцятиметрової позначки на Сергія Кузнєцова. Нападник прийняв м’яч, пробив і подвоїв рахунок у матчі. Втім, чи не перекривав воротареві господарів видимості, знаходячись у пасивному офсайді, Олександр Ковпак?

Сергій Шебек: На цей раз Береговий розібрався в ситуації чітко. Ковпак справді знаходився неподалік від голкіпера і ще й у воротарській площі. Через те сумніви – заважав Ковпак Грдлічці чи ні – виникнути могли. Знову ж таки, аби не бути голослівним, наводжу діаграму №2 з офіційних правил гри, де таку ситуацію проілюстровано. Відповідно до неї, м’яч забитий Кузнєцовим правильний. Ковпак воротарю не заважав, не переміщувався вздовж воріт, не стрибав перед голкіпером. Через те положення «поза грою» в Олександра пасивне.

69-та хвилина. Нападник господарів Іван Матяж отримав у штрафному майданчику передачу від партнера і вже збирався пробити по воротах, як пролунав свисток. За підказкою асистента Анатолій Абдула зафіксував сумнівне положення «поза грою».

Сергій Шебек: Ще одна помилка асистента Берегового. Пов’язана вона з неправильним вибором позиції. Андрій випередив атаку на метр і не встиг зайняти місця на одні лінії з передостаннім оборонцем «Севастополя».

90-та хвилина. Кримчанин Денис Кожанов, обігравши Адольфа Тейку, сильно пробив метрів з 25-ти. Зачепивши м’яч кінчиками пальців, м’яч над поперечиною перевів Грдлічка. Суддя цього дотику не помітив і призначив удар від воріт.

Сергій Шебек: Ще одна помилка. Абдулі в цій ситуації помітити дотик Грдлічки було складно. На допомогу мав прийти асистент за ворітьми Білокур. Однак маємо чергову бездію «третьої стійки воріт».

90+3-тя хвилина. Запоріжці Віталій Гавриш та Андрій Сахневич, одночасно постелившись у підкатах, зірвали метрах в 30-ти від власних воріт прохід Артура Карнози. Рефері призначив штрафний, але попередження порушникові не видав.

Сергій Шебек: Сахневич зіграв грубувато і, в принципі, заслуговував на жовту картку. Проте, не виключаю, Абдула врахував, що гра закінчується і в цьому моменті достатньо призначення штрафного удару.

Мирослав Ступар: Загалом, навіть не дивлячись на ряд помилок, скажу, що Абдула цей непростий матч відсудив так, що не залишив сумнівів у своїй високій кваліфікації.

«Карпати» - «Зоря» - 0:0. Суддя – Анатолій Жабченко (Севастополь)

Мирослав Ступар: У Жабченка в цьому матчі знову проявилися певні проблеми з винесенням дисциплінарних санкцій. Точніше, може то й не проблеми. Окремі українські арбітри стають дипломатами там, де цих рис проявляти не потрібно. Якщо правила вимагають попереджувати гравця, то це треба робити обов’язково.

Сергій Шебек: Арбітр допустив ряд помилок, пов’язаних з винесенням дисциплінарних санкцій, але ці похибки на результат гри не вплинули.

5-та хвилина. Нападник господарів Олександр Гладкий у верховій боротьбі за м’яч вдарив ліктем оборонця суперників Віталія Вернидуба. Арбітр призначив штрафний, але картки порушникові не показав.

Сергій Шебек: Гладкий зачепив Вернидуба по обличчю зовсім трохи. Припускаю, що Жабченко вважав, що в діях нападника «Карпат» не було умислу. Якщо ще й врахувати, що то був початок гри, то дії рефері можна зрозуміти.

11-та хвилина. Ще одна верхова боротьба за участю Вернидуба і Младена Бартуловіча. Тепер вже ліктем по обличчю суперникові заїхав оборонець «Зорі». Жабченко знову призначив штрафний і обійшовся без дисциплінарних санкцій.

Сергій Шебек: Можливо, Вернидуб після епізоду на п’ятій хвилині вирішив, що раз арбітр не попередив Гладкого, то точно так само можна грати проти суперника. Вдарив Віталій Бартуловіча відчутно і арбітр відразу пояснив оборонцеві «Зорі», мовляв, обережно з ліктями. Але й тут Жабченко обмежився усним зауваженням. Суддя продемонстрував послідовність, хоча прояви він формалізм і попередь Гладкого і Вернидуба, засуджувати арбітра не міг би ніхто.

36-та хвилина. Оборонець «Карпат» Ігор Тищенко, двічі обігравшись з партнерами, віддав зліва передачу на Олега Голодюка, котрий якраз виходив з офсайдної пастки. Олег миттю виконав пас на хід Олександрові Гладкому, який міг виходити на побачення з Віталієм Постранським. Та момент вичерпався, оскільки лайнсмен зафіксував офсайд.

Сергій Шебек: Гладкий не перебував в офсайді і це очевидно. Але я припускаю, що Жабченко з запізненням побачив, що асистент підняв прапорець, сигналізуючи про положення «поза грою» в Голодюка. Щоправда, це лише припущення, оскільки з телекартинки помітити, коли саме підняв прапорець лайнсмен, неможливо.

37-ма хвилина. В боротьбі за м’яч в середині поля львів’янин Младен Бартуловіч, намагаючись вибити «кулю» через себе, влучив у голову Ігорю Чайковському. Арбітр фол зафіксував, але порушника не попередив.

Сергій Шебек: Бартуловіча вартувало попередити. Надто вже високо він викинув ногу, щоб дотягтися до м’яча.

78-ма хвилина. Нападник «Зорі» Яннік Болі в підкаті на своїй половині поля зірвав прохід оборонця суперників Ігоря Пластуна і отримав попередження.

Сергій Шебек: У порівнянні з порушенням на 37-й хвилині цей фол Болі виглядає безневинним. Прямо скажу – це «ліва» картка. Футболіст «Зорі» боровся за м’яч, наздогнав Пластуна, спершу зіграв у м’яч, а вже потім трохи зачепив суперника. Грубості в діях Болі точно не було. Рефері мав обмежитися призначенням штрафного удару.

86-та хвилина. Луганчанин Григорій Ярмаш у боротьбі за м’яч в середині поля випадково з розмаху вдарив по нозі капітана львів’ян Валерія Федорчука. Рефері «нагородив» порушника попередженням.

Сергій Шебек: Найперше зауважу, що Жабченко поспішив зі свистком. Ярмаш в середині поля зіграв грубо, однак м’яч підхоплював Тищенко і «Карпати» мали змогу провести хорошу атаку два в два. Арбітр мав продовжити гру і лише дочекавшись завершення атаки львів’ян повернутися до епізоду з порушенням Ярмаша.

«Таврія» - «Шахтар» - 0:4. Суддя – Сергій Березка (Київська область)

88-ма хвилина. Намагаючись вибити м’яч з-під ніг «гірника» Дуґласа Кости, Аніс Буссаїді наступив бразильцеві на ногу. Суддя порушення зафіксував, але не попередив футболіста «Таврії».

Сергій Шебек: То була неначе товариська зустріч. Одна команда на три голови сильніша за іншу, тому для суддівства труднощів тут бути не могло. Очевидно, Березка трохи розслабився, коли наприкінці матчу не показав жовтої картки Буссаїді. Аніс наступив на ногу Дуґласу і таку грубість треба карати не лише штрафним ударом. Тим паче, що арбітр знаходився поряд і все добре бачив.

«Металіст» - «Волинь» - 4:0. Суддя – Сергій Бойко (Іванків)

25-та хвилина. Після діагнональної передачі зі своєї половини поля від Марсіо Азеведо капітан харків’ян Хосе Ернесто Соса тікав від Ванче Шикова, проте вийти віч-на-віч з Сергієм Литовченком не зміг, бо оборонець «Волині» притримав суперника руками. Сергій Бойко зафіксував порушення, але тільки попередив Шикова в ситуації, яка кваліфікується, як фол останньої надії.

Мирослав Ступар: Сергій Бойко, потрапляючи в наш огляд, не може відзначитися виключно позитивом. Найгірше, що мова про елементарні речі. Днями в Трускавці переглядав матч на першість району. На трибунах зібралося чимало глядачів – як місцевих жителів, так і туристів. Так ось, там трапився точно такий же епізод, як у Харкові за участю Соси і Шикова. Трибуни майже одноголосно вигукнули: «Червона!» А суддя вийняв з кишені жовту картку. Але то ж любительський рівень. Виходить, Бойко поступив на рівні арбітра-аматора.

В принципі, я здогадуюся, що Сергій чув висловлювання Віталія Кварцяного про те, що судді в кожному матчі вилучають футболістів «Волині». Мабуть, в голові арбітра ці слова крутилися. Але яке значення це має для арбітра Української Прем’єр-ліги, якщо Бойко, звісно, себе таким вважає? Я його таким не вважаю. Колліна, який встелив Сергієві червону доріжку до Ліги чемпіонів, робить велику шкоду для європейського футболу, а заодно й принижує тих українських арбітрів, які судять значно краще від Бойка. Думаю, ці хлопці все розуміють і обурюються, мовляв, чому він, а не я?

Сергій Шебек: Складається враження, що Бойко не може без ляпів. Не збагну, як він міг помилитися в цьому епізоді. Такі моменти прості навіть для арбітра-початківця. Людина, яка вийшла судити вперше, показала б Шикову червону картку з закритими очима. Зізнаюся, мені лячно від того, хто в найближчому майбутньому може представляти нашу країну в Лізі чемпіонів. Переконаний, такі помилки в Україні здатен допускати лише Бойко. І Фощій, звісно, який в схожій ситуації тиждень тому теж не вилучив гравця «Говерли».

Шиков відверто тримав Сосу за руку. Ці футболісти вдвох відірвалися від решти польових гравців. Підстрахувати капітана «Волині» не встигав ніхто. Двох думок бути не могло: це – позбавлення суперника нагоди забити м’яч. Гадаю, коли суддя вийняв з кишені не червону, а жовту картку, здивувалися навіть гравці «Волині». Для лучан це був справжній подарунок. Можливо, в голові Бойка крутилися слова Віталія Кварцяного, котрий після матчу четвертого туру іронічно пожартував, мовляв, треба прописати в регламенті, щоб «Волинь» кожен матч грала в меншості? Але це ж не виправдання. Смішно і гірко одночасно.

36-та хвилина. Півоборонець господарів Едмар, стрибнувши у підкаті, в’їхав у коліно Редвана Мемешева, який заволодів м’ячем на правому фланзі, на своїй половині поля. Арбітр показав натуралізованому бразильцеві пряму червону картку.

Мирослав Ступар: Серйозне, грубе порушення, яке заслуговувало на вилучення. Зрештою, то не є якесь видатне рішення. Бойко зробив те, що на його місці зробив би кожен рефері.

Сергій Шебек: Арбітр прийняв абсолютно вірне рішення. З іншого боку, розумію обурення Мирона Маркевича, який дивувався, чому в простій ситуації Бойко не вигнав з поля Шикова, а в іншому моменті до Едмара був значно суворіший. Хоча, повторюся, тут питань до судді бути не може. Едмар котився, а потім підняв ногу і вдарив Мемешева в коліно.

«Дніпро» - «Говерла» - 1:0. Суддя – Олександр Дердо (Іллічівськ)

Мирослав Ступар: Треба відзначити, що вже другу гру поспіль Дердо обережно застосовує дисциплінарні санкції, намагаючись управляти грою превентивними заходами. Втім, притримуватися такої лінії постійно важко, бо матчі ж різні, їхній характер і напруга різняться. Цей поєдинок був непростим, обидва суперники не хотіли програвати. Не дивно, що виник ряд дискусійних суддівських моментів, які, на щастя, на результат гри не вплинули.

3-тя хвилина. Дніпрянин Джаба Канкава, стрибнувши у підкаті, вибив м’яч з-під ніг Віталія Буяльського. Доки закарпатець залишився лежати, суддя дав продовжити гру і організувати господарям швидку атаку.

Сергій Шебек: Замість призначити штрафний і попередити Канкаву рефері чомусь вирішив продовжити гру. Втім, дніпрянин грав грубо і без уваги цей епізод залишати не можна.

16-та хвилина. Гравець «Дніпра» Євген Коноплянка на швидкості змістився зліва у штрафний майданчик суперників та, ледь увійшовши туди, упав від дотику руки Крістіана Ороша. Рефері пенальті не призначив.

Сергій Шебек: Коноплянка любить симулювати і це не секрет. При найменшому дотику з боку суперника Євген намагається падати. Ось і цього разу Орош трошки дотулився рукою до плеча Коноплянки, як дніпрянин відразу повалився на газон, розраховуючи обдурити арбітра. Дердо, продовживши гру, вчинив правильно. Тут не було порушення, але не варто позначати й симуляції.

18-та хвилина. Ужгородець Сергій Люлька біля правої бічної лінії неподалік від власних воріт в жорсткому підкаті вибив м’яч з-під ніг Євгена Коноплянки в аут. Дердо зафіксував фол, але не попередив порушника.

Сергій Шебек: Правильне рішення Дерда. Люлька вибивав м’яч, підігнувши обидві ноги. При цьому Сергій спершу зіграв у м’яч, а вже потім Коноплянка, перевалившись через ногу, впав. Нормальна контактна боротьба. Звісно, Євгенові було трохи боляче, але це не той фол, який карається карткою. Більше того, Дерда ніхто не засудив би, якби в цьому епізоді він не зафіксував порушення. Видно, Олександр вирішив пошкодувати Коноплянку.

45-та хвилина. Нападник господарів Євген Селезньов віддав передачу справа на лінію штрафного майданчика, куди набігав Джуліано. Бразилець прийняв м’яч і другим дотиком льоту пробив по воротах. Політ «кулі» підкоригував Нікола Калініч. Так «Дніпро» забив єдиний у матчі гол. Чи уник хорватський форвард втрапляння в офсайдну пастку?

Сергій Шебек: Асистент Олег Муравйов з Маріуполя розібрався у цій непростій ситуації відмінно. В момент удару Джуліано Калініч знаходився на одній лінії з оборонцями «Говерли». Втім, епізод був динамічний, швидкий. Втрать лайнсмен концентрацію бодай на мить, він міг би помилитися.

54-та хвилина. Після довгої передачі від партнера Нікола Калініч на швидкості намагався увійти до штрафного майданчика гостей. Не вдалося, оскільки в силовій боротьбі з Крістіаном Орошем хорват впав. Арбітр не вважав, що це порушення і пенальті не призначив.

Сергій Шебек: Ще одне правильне рішення Дерда. Так, контакт між Калінічем та Орошем був, але відчувши його, Нікола підсилив падіння. Проте суддя підловив ці хитрощі хорвата і справедливо порушення не зафіксував.

77-ма хвилина. Джуліано, обігравшись з партнером у стінку, входив на швидкості до карної зони суперників, однак після того, як постелився в підкаті Крістіан Орош, впав. Суддя пенальті не призначив, але й не покарав бразильця за симуляцію.

Сергій Шебек: Арбітр мав проявити рішучість і покарати Джуліано попередженням за симуляцію. Бразилець, зрозумівши, що м’яча він дістати не зможе, перевалився через ногу Ороша.

«Металург» Д - «Арсенал» - 2:0. Суддя – Костянтин Труханов (Харків)

Мирослав Ступар: Мене дивують висловлювання спортивного директора «Арсеналу» Владислава Ващука, який обурювався через два призначених пенальті і вилучення. Хто цих моментів не бачив, дійсно скаже, мовляв, киян «вбили». Але то ж не так. У Труханова були підстави призначати одинадцятиметрові і вилучати Богданова.

15-та хвилина. Донеччанин Алешандре віддав розрізний пас на Константіноса Макрідіса. Той увійшов до штрафного майданчика, однак після силової боротьби з Кирилом Петровим впав. Арбітр призначив пенальті, завдяки якому Жуніор Мораеш відкрив рахунок у матчі.

Сергій Шебек: Петров як біг в сторону Макрідіса, так його й ліктем і завалив. Точніше, Кирило поклав Константіносові руку на спину і здійснив поштовх. Це – пенальті. Труханов прекрасно розібрався в цьому епізоді завдяки правильному вибору позиції. Костянтин забіг у довгу діагональ, як того вимагають інструкції і побачив цей момент справа від себе, врозріз. Якби Труханов відстав і дивився єдиноборство зі спин гравців, він би деталей, найімовірніше, не побачив. Взагалі, повинен відзначити прекрасне пересування арбітра не лише в цьому епізоді, а протягом усієї гри.

27-ма хвилина. Алешандре, увійшовши до штрафного майданчика суперників справа, віддав від лицьової лінії передачу на Джордже Лазіча. Серб заволодіти м’ячем не зумів, оскільки впав після жорсткого підкату у виконанні Крила Петрова. Труханов вдруге вказав на позначку і Жуніор Мораеш з пенальті, як виявилося, встановив остаточний підсумок матчу.

Сергій Шебек: Петров хотів вибити м’яч, але не встиг і банально зіграв у ноги Лазічу. Знову ж – Труханов знаходився в хорошій позиції і бачив цей момент, як на долоні. Показово також, що з арбітром ніхто з гравців «Арсеналу», окрім Петрова, не сперечався, зазвичай, якщо одинадцятиметровий сумнівний, з арбітром дискутують бодай декілька гравців постраждалої команди. Тут же обурювався, мабуть, щоб відвести від себе відповідальність, лише винуватець.

30-та хвилина. Після боротьби за м’яч в середині поля арбітр зафіксував порушення з боку арсеналівця Андрія Богданова на Константіносі Макрідісі. Киянин сприйняв таке рішення болюче і почав емоційно доводити арбітрові свою правоту. Труханов за підсумками інциденту вилучив Богданова з поля.

Мирослав Ступар: Зразковий для суддів момент. Ми наче й не знаємо деталей інциденту, однак… Отримав Андрій жовту картку за апеляцію. Все, вспокійся, нічого страшного тут нема. Але ні, хлопчина почав розкидатися нелітературними висловами, які легко читаються навіть по губах. Таке хамство треба жорстко присікати, що й зробив Труханов.

Сергій Шебек: Порушення Богданова на Макрідісі – звичайний ігровий фол. Киянин зробив підніжку. Тільки я не розумію, навіщо Андрій почав обурюватися. За ці емоції арбітр спершу показав Богданову попередження. Гравець не вгомонився і, наскільки я розумію, сказав Труханову в обличчя щось неприємне. Єдине, чого не можу зрозуміти – арбітр показав Богданову другу жовту картку чи пряму червону.

«Динамо» - «Чорноморець» - 1:2. Суддя – Юрій Можаровський (Львів)

Мирослав Ступар: Можаровський, якому ми роздали стільки вістів за підсумками минулого сезону, не те щоб зазнався, але розслабився точно. Як не крути, сезон Юрій почав не надто вдало. Працюючи додатковим асистентом на Суперкубку, львів’янин не допоміг Бойкові призначити пенальті. Зараз маємо нову серію помилок. Сталися вони в другому таймі. Можаровський засмутив своєрідною психологічною грою – не дав там, то не дам вже й тут. Щоб вирівняти шанси. Але то ж не гра «на зарінку» Такі дії нашого суддівського корпусу не дають сподівань на те, що варто очікувати якогось прогресу. Навпаки, після таких матчів видається, що наші арбітри деградують. Думаю, цей процес відбуваються через те, що судді не отримують потрібного імпульсу від особистостей, які очолюють Комітет арбітрів України. Не лише від Колліни, а й усіх інших.

43-тя хвилина. Динамівець Жермейн Ленс виконав з місця правого інсайда передачу на хід Браунові Ідейє. Нігерієць в межах штрафного майданчика спробував виконати простріл, проте влучив у притиснену до тіла руку Маркуса Берґера. Рефері пенальті не призначив.

Мирослав Ступар: М’яч влучив Берґеру в руку з близької відстані. Це не є гра рукою. М’яч знайшов руку, а не навпаки. Не призначивши пенальті, суддя вчинив вірно.

Сергій Шебек: Можаровський розібрався в моменті правильно, бо Берґер не грав рукою, а «куля» влучила Маркусові в притиснену руку з близької відстані.

56-та хвилина. Після передачі від Володимира Прийомова одесит Олексій Гай вривався до штрафного майданчика киян, але впав після виконаного Бенуа Тремулінасом підкату. Можаровський вважав, що це симуляція і «виписав» Гаєві попередження.

Мирослав Ступар: Вважаю, що фол з боку Тремулінаса був очевидним і карати Гая попередженням за симуляцію – велика помилка. Бенуа вдарив суперника по гомілкостопному суглобі. Можаровський знаходився в хорошій позиції і міг розгледіти цей момент. Дивне рішення. Може, то додатковий асистент Юрій Вакс збив свого тезку спантелику?

Сергій Шебек: Дуже непростий момент. Коли дивитися епізод в динаміці, то бачимо, як нога Тремулінаса тягнеться до м’яча й після того Гай падає. Можаровський знаходився в правильній позиції, його ніхто не перекривав. Юрій відразу вирішив показати футболістові «Чорноморця» попередження за симуляцію. Не виключаю, що Юрій отримав підказку від одного з асистентів. У будь-якому разі, на прийняття рішення рефері мав долі секунди. То ми можемо передивитися епізод десятки разів, з різних ракурсів. Але навіть численні повтори точної відповіді на запитання – було порушення чи ні – не дають.

Не виключаю, що контакт ноги Тремулінаса з ногою Гая був. Втім, аналізуючи момент з допомогою стоп-кадрів, приходжу до висновку, що француз якщо й вдарив Олексія, то вже після того, як Гай почав валитися на газон. Зверніть увагу, що Тремулінас спершу кинувся в підкат, а потім почав піджимати ногу під себе, щоб випадково не збити суперника. Припускаю, що лише після того, як Гай почав падати, нога Бенуа таки знайшла ногу Олексія. Взагалі, момент важкий і неоднозначний, 50 на 50. Можливо, якби порушення було, то додатковий асистент Юрій Вакс дав би Можаровському відповідну вказівку.

74-та хвилина. Киянин Роман Безус виконав передачу до штрафного майданчика на Дуду. Бразилець намагався проскочити повз Андерсона Сантану та в боротьбі з оборонцем «моряків» впав. Рефері пенальті не призначив.

Мирослав Ступар: Сантана відверто затримав Дуду. Звісно, то був не чистий вихід один на один, де все зрозуміло. Але порушення було і арбітр мав призначити пенальті. Теоретично міг допомогти Можаровському асистент за ворітьми Юрій Іванов, брат Олександра Іванова, який в цьому сезоні напомилявся аж надто багато. Маємо сімейний підряд, але мова зараз не про те. Молодий суддя не наважиться заперечити досвідченому апріорі. У нього навіть достатнього досвіду роботи в першій лізі нема, а його відразу призначають на такі відповідальні матчі в Прем’єр-лізі.

Сергій Шебек: На відміну від епізоду на 56-й хвилині, цей розгледіти значно простіше. Особливо додатковому асистентові Юрію Іванову з Макіївки. Сантана акуратно поклав Дуду руками на газон. Це – беззаперечний пенальті. Можаровський знаходився в хорошій позиції, не був ніким перекритий. Не знаю, чому Юрій не вказав на одинадцятиметрову позначку. Також зауважу, що з телекартинки чітко видно, що Іванов у момент порушення щось говорить по рації. Що саме – не відомо.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Новости по теме

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (57)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Пузач (Украина)
Немножко не так - был повод к тому что бы ее заподозрить, а не "потому что ее МОГЛИ ЗАПОДОЗРИТЬ" что согласись, как говорят в Одессе, две большие разницы. :)
Ответить
+2
0
Пузач (Украина)
Ответ неправильный. Это если заставить дурака богу молиться, то надо приготовить бинт, зеленку и карету "скорой помощи":) Но ведь не о дураках речь:))
Ответить
+1
-2
Kostya Dovgan (Киев)
Вопрос не Вам был, но Вы тоже справились с задачей)
Ответить
+1
0
Proliski Evg

" Ну и о чем после этого с вами вообще говорить, если вы не видите чистейшего пенальти на Гае?"
Амвросьев Артур 13.08.2013 16:42

О чем с Вами говорить, если вы не видите, что динамовец коснулся ноги Гая, когда тот уже падал. Если не видите - вы троль.
Ответить
+2
-1
Proliski Evg
из-за ворот
Ответить
+2
0
Proliski Evg

" а фол на Гае виден только из-за ворот"
Kiryuha (Киев) 13.08.2013 17:29

Как раз эз-за ворот видно, что Гая зацепили, когда он уже падал. Поэтому карточка за симуляцию справедливая.
Ответить
+2
-2
Proliski Evg
Лето. Идет подготовка к новому ЧУ. Звонок в Межигорье:
- Виктор Федорович, мы тут новый ЧУ начинаем. Какие у вас будут пожелания?
- Нуу... Подумать надо... Давай, для начала, так: в ворота соперников Динамо пеналей не ставить.
- Будет исполнено, ваше сиятельство.

Ответить
+2
-3
Proliski Evg
Лето. Идет подготовка к новому ЧУ. Звонок в Межигорье:
- Виктор Федорович, мы тут новый ЧУ начинаем. Какие у вас будут пожелания?
- Нуу... Подумать надо... Давай, для начала, так: в ворота соперников Динамо пеналей не ставить.
- Будет исполнено, ваше сиятельство.

Ответить
+2
-2
Dilettante (Донецкая обл.)
Шебека конечно читать тошно :(
Ответить
+1
-2
Лекарь (село Дарница)
Вообще, будь я ветеринаром, я бы с удовольствием помогал кротам и харькам в лечении болезней головы, в частности, болезней глаз и мозга. Но увы, я всего лишь Лекарь, а не ветеринар. Поэтому, уважаемый Ex.B. (Donetsk - Sydney), проходите мимо.
Ответить
+2
-2
Ex.B. (Donetsk - Sydney)
Могу Вас заверить, у бобров те же проблемы.
Ответить
+1
-2
Лекарь (село Дарница)
[quote] datetime="13.08.2013 22:57" author="Ex.B. (Donetsk - Sydney)"
]Лекарь, о других думаете, а вот о себе забываете, может примените профессиональные навыки, по отношению к себе?

[/quote]Это наезд, мой подземный друг?
Ответить
+2
-1
Ex.B. (Donetsk - Sydney)
Нет, что Вы. Забота о ближнем, всего-то.
Ответить
0
-2
Лекарь (село Дарница)
Гаю может и не стоило давать картину, но то, что его никто не сбивал - факт. Защитник даже ноги под себя подобрал, что его не коснуться. Никакого удара по ногам не было и близко. И вообще, в том матче Можаровский нормально отработал. Лично у меня по тому матчу есть просто море претензий, но они все явно не к арбитру.
Ответить
+2
-3
Ex.B. (Donetsk - Sydney)
Лекарь, о других думаете, а вот о себе забываете, может примените профессиональные навыки, по отношению к себе?
Ответить
+1
-2
Spokoyno (Киев)

" фол на Гае виден только из-за ворот)"
Kiryuha (Киев) 13.08.2013 17:29
Про це біль розлого. Невже Ви у контактному від спорту вважаєте дотик порушенням?
Всі вже ж трохи зрозуміли що контакт м'яча та руки не завжди порушення.
Ну, правда, окремі "любителі ДК" вважають навіть якщо мяч біля руки гравця Динамо пролетів можна, а іноді просто необхідно давати пенальті та ЧК.
Гай впав, не тому що його збили, а тому що він побачив поряд чи відчув дотик ноги захисника ДК.
Чому ж тоді не базікати про падіння Ленса після контакту с гравцем ЧО?
Такий же надуманий привід призначити занадто прискіпливе пенальті.
Я, наприклад, бачу, що команди дійсно наробили на пеналь:
по 10 % за контакт м'яча та руки гравця ЧО і Гая і оборонця ДК;
десь 5% за контакт з Ленсом, погано видно кого;
і єдине, що дійсно достойно уваги, 75% за завал Дуду.
Ответить
+2
-6
mizu (Южноукраїнськ)
Если выгнать 1-2 судей, то остальные задумаются о своей судьбе и будут судить по правилам в меру своих возможностей. Останутся лучшие. И ни о каких симпатиях не будет речи. Еще. Не давать им денег, даже если требуют. А они требуют. Или дать и записать на видео.
Ответить
+2
0
Мадрид (Харьков)
Віталій Підойма (Sumy)***
От саме тому до Динамо і Шахтаря і не має ні поваги,ні тим більше любові. Чому я за Шахтар? Тому що ДК заслужило на всі 1000 % таке відношення до себе. Киевлян били їх же зброєю. Це саме гарне покарання для них. І я задоволений справедливістю. Буде наука для Динамо К на майбутнє.
Ответить
+4
-6
Віталій Підойма (Sumy)
Потрібно змінювати правила для Українських суддів, щоб кожен вболівальник зрозумів їхні правила, а саме: чому одній і тій же команді вседозволено, а іншій ні,тай ще приходиться грати в меншості проти одинадцяти гравців суперника плюс 5 арбітрів та вболівальники. Арбітри, побійтесь Бога! Перемогу, повагу, любов отримує та команда яка дотримується олімпійського принципу, а не суддівської заангажованості. Вболівай за Україну!!!!
Ответить
+2
-1
Kiryuha (Киев)

" Я оправдывал? Что за ложь? Я тогда сказал, что на Беланде - пеналь. На Адриано - пенал. Так и тут на Дуду - пеналь, на Гае - пеналь. Все просто."
Ex.B. (Donetsk - Sydney) 13.08.2013 15:29

Верно, только на Беланде и Дуду пеналь гораздо более очевидный, чем на Адриано и Гае (с Адриано и видеоповторы не дают однозначно понять, а фол на Гае виден только из-за ворот).
Ответить
+3
-3
Spokoyno (Киев)

" Ну и о чем после этого с вами вообще говорить"
Амвросьев Артур 13.08.2013 16:42
А хіба я запрошував людини яка все знає краще всіх?
Ви часом не проїздом з Лозанського суду? Чи якоїсь суддівської колегії УЄФА? Ні мабуть ФІФА!

Але уявіть собі, навіть спирт буває тільки 96 відсотковий :-) Золото трохи чістійш але все рівно 99,...%
Вірте собі і тільки собі та не звертайте уваги на інших. Куди їм до Вашої величи?
Ответить
+1
-2
Spokoyno (Киев)

" Дорогой "
Ex.B. (Donetsk - Sydney) 13.08.2013 15:12
Зрозуміло, що Ви і досі живете в оточенні ворогів і ДК це символ ЗЛА...
Але не треба так зациклюватись. Подивиться як Ви з легкістю виправдовували взяття в "коробочку" та відвертий поштовх в спину, коли вони були здійснені проти гравців Динамо.

Але мабуть для Вас ШД символ процвітання, а ДК навпаки. Тому все порушення в грі це грубі фоли гравців Динамо, а який матч грається та який епізод розглядаєтся то дрібниці...
Ответить
+4
-3
Ex.B. (Donetsk - Sydney)
Я оправдывал? Что за ложь?
Я тогда сказал, что на Беланде - пеналь. На Адриано - пенал.
Так и тут на Дуду - пеналь, на Гае - пеналь.
Все просто.
Ответить
+3
-3
Spokoyno (Киев)
А що Ви писали по моменту Аруна - Тайсон коли Аруні вліпили жовту і славнозвісний Тайсон - Аруна.
Не розумію, який на Гає пенальті? А чому тоді контакт мяча з рукую гравця ЧО також? Чи падіння Ленса, теж після контакту?
Ну що гравця ШД торкнулись це пенальті, а поштовх Ракитським в спину то дрібниці...
+3
-6
mizu (Южноукраїнськ)
На Адриано судья правильно не свиснул. Ведь был выход 1 в 1 игрока ШД
+1
-3
moderator

niggs (Днепропетровск)
13.08.2013 13:15


Попередження. п. 4.15
Ответить
0
0
Igorjan (Донецк)
Сергій Шебек: Кричуща помилка асистента Андрія Берегового з Донеччини.

Сергій Шебек: На відміну від епізоду на 56-й хвилині, цей розгледіти значно простіше. Особливо додатковому асистентові Юрію Іванову з Макіївки.


Да что же вы за люди-то такие, донецкие. Ай-йа-йай. Без совести, не профессионалы. Подсуживают налево и направо. Только не понятно кому? И самое интересное только этих двух негодяев отметил пан Шебек. О других ничего не говорил родом откуда они. Может влюблен в Донецкий край? Все святые, а эти донецкие подлецы. Никакой дискриминации, никакого давления, никакого формирования негативного образа жителей Донецкой области. Просто совпадение и случайность. Ну-ну, объективные вы наши.
Ответить
+4
-3
twix (харьков)
включил телек.идет програма большой футбол-они мне противны то много лет искали судейские ошибки в пользу дк или против шахты.а теперь показывают всем что судьи люди и ошибаются в разные стороны)))))))имх-щас судьи стали чересчур явно судить в пользу шахты,такого беспредела в последние годы при суркисе небыло,может этих судей не на игру две а нафиг гнать при явном судействе в пользу одной команды????хотя тогда судей наверно небудет в упл))))вообщем ничего неизменилось раньше дк немного подсуживали ,а теперь явно в пользу шахты ,а коллина бедняга небось думает когда этот долбанный контракт закончится .а то весь свой имидж просрет=)))))))))
Ответить
+7
-1
vic666 (Днепр)

" Flayboy (Днепродым) Коноплянка то и делал что падал только в этом матче. Подкат там чистейший от Люльки был."
Мадрид (Харьков) 13.08.2013 12:55
Угу, чистейший, в ноги.
Ответить
+3
0
Spokoyno (Киев)
Ну одразу "чистейший"... такий собі бруднюсенький але збивав/зкошував Люлька скоріш колінами. Грубо але не дужк небезпечно. Тобто Люлька ерунда, а от Канкава о це ДА..
Ответить
+2
0
Alla Kryvko
Кстате компенсировать одну ошибку другой в противоположенную сторону тоже считаю признаком не профессионализма. Эдмара то по делу выгнали, нафиг он ногу поднимал вообще не понятно.
Ответить
+2
0
Eugenio (Kharkov)
Ребята, Вы не поняли сути. На самом деле Бойко нагло и цинично засудил Волынь, сломав ей всю игру. Судите сами.
1. По словам Кварцяного, Волынь уже привыкла к тому что в каждой игре остается в меньшинстве, более того, Кварцяный высказал предположение, что существует такой неписанный пункт в регламенте.
2. Исходя из этого, Кварцяный настроил команду на игру, составил планы, раздал задания игрокам. На 26 минуте Шиков, выполняя тренерскую установку, совершил нарушение, за которое следовало показать прямую красную карточку. После чего Волынь должна была поставить отработанный на тренировках автобус в штрафной и отбиваться, отбиваться, отбиваться. Но злокозненный судья Бойко, купленный хорьками, сломал Кварцяному и Волыни всю игру, отказавшись удалять Шикова.
3. Апогеем судейского цинизма и произвола в отношении Волыни стала 36-я минута игры. Шурша в кармане курченковскими долларами и прекрасно зная, как замечательно харьковская команда играет вдесятером, Бойко с легким сердцем купился на дешевый трюк Эдмара, сымитировавшего грубый подкат против соперника, и удалил его. Тем самым судья окончательно сломал игру Волыни.
4. Если в равных составах у Волыни еще были какие-то шансы, то после удаления Эдмара - они стали нулевыми. Это подтвердил ход игры после перерыва, во втором тайме Металлист вдесятером попросту разорвал волынян, загубив походу несколько стопроцентных моментов.
Ответить
+4
-4
twix (харьков)
=)))))
Ответить
0
-3
Kiryuha (Киев)

" В матче Шахтер-Динамо этим экспертам не понравился первый штрафной с которого забили. Мол руку положи и все,а он свистит. засудили,колина л...х. А тут положили руку на Дуду то це однозначно пенальтi, 100 % порушення. )))"
Мадрид (Харьков) 13.08.2013 12:49

Внимательно пересмотрите еще раз оба эпизода, ситуации совершенно разные. В Донецке ничего похожего на борцовский прием и близко не было.
Ответить
+5
0
Мадрид (Харьков)
k@llashniKoff (Kiel)
***
Може Шебек просто не знав де будуть публікуватися його слова. Думав шо в місцевому суркіс-експресі,шурику чи на оф сайті Динамо. Хотів як краще,а вийшло що зганьбився на всю країну. Так шо може його підставили,а ти наїхав на нього.
Ответить
+2
-4
Alla Kryvko
belarus_1978 (Харьков)
Бред. Арбитры в последнее время не судят, а ведут игру. Не поломать в начале и всё такое. А нужно по закону. Нет есть ситуации когда оставаться в стороне нельзя. Помню матч ЧМ где было супер напряжени и арбитр выписал 4 красных и фиг знает сколько жёлтых, вот тут да нужно было как-то успокоить, а не тупо светить карточками. А здесь? Фол последней надежды, но металлист и так сильней, к тому же волынь постоянно удоляют, нет всё-таки не дам. Это мысли профессионала?
Ответить
+3
0
Мадрид (Харьков)
Flayboy (Днепродым) Коноплянка то и делал что падал только в этом матче. Подкат там чистейший от Люльки был.
Ответить
+1
-4
Flayboy (Днепродым)
18-та хвилина. Ужгородець Сергій Люлька біля правої бічної лінії неподалік від власних воріт в жорсткому підкаті вибив м’яч з-під ніг Євгена Коноплянки в аут.
Сергій Шебек:
Звісно, Євгенові було трохи боляче, але це не той фол, який карається карткою. Більше того, Дерда ніхто не засудив би, якби в цьому епізоді він не зафіксував порушення. Видно, Олександр вирішив пошкодувати Коноплянку.
---------------

Какие-то садистские наклонности у товарища...
Ответить
+3
-1
Мадрид (Харьков)
В матче Шахтер-Динамо этим экспертам не понравился первый штрафной с которого забили. Мол руку положи и все,а он свистит. засудили,колина л...х. А тут положили руку на Дуду то це однозначно пенальтi, 100 % порушення. )))
Ответить
+10
-7
Spokoyno (Киев)

" Шо за бред? Какой пеналь? "
k@llashniKoff (Kiel) 13.08.2013 12:03
2013 рік пробиття тільки у ворота Динамо, тому всі порушення в карному вважаються чи грубими фолами, чи симуляціями гравців ДК.
ША всі знають ПРо найвеличнийший клуб у всесвіті і підземеллі...

Шановне панство, може толерантно про своїх улюбленців, а не лайном розкидатися на "нелюбімих".
Ответить
+5
-5
moderator
Шановні форумчани, переконливе прохання дотримуватися Правил спілкування на сайті !
Ответить
+2
0
vic666 (Днепр)
По этому стоп кадру видно что никакого офсайда там и близко не было, на какой одной линии, там до офсайда еще пол метра минимум.9fac618d303d966_tmp
Ответить
+8
0
belarus_1978 (Харьков)
Почему так много гавна вылили на Бойко,согасен что красная карточка должна быа быть,но во первых он мог ее выписать и позже(дав кому то вторую как в матче сборных помните Черногорию),и так Волынь была слабая,а удалив, вообще, после игры все бы кричали что Металл всех купил.Вцелом считаю что отсудил нормально.
Ответить
+1
-2
Пузач (Украина)
Анализы это хорошо, только вот у "доктора" Коллины диагноз от результатов анализа не зависит:)))
Ответить
+5
-2
Kostya Dovgan (Киев)
об этом на следующем пресс-клубе ему сообщим)
Ответить
+2
0
Пузач (Украина)
А стоит ли? Ответ можно угадать с одного раза:) Лучше предложить ему поступать с подчиненными так как Цезарь с Помпеей Суллой, потому как они как и жена Цезаря должны быть выше подозрений:)
+1
0
Парус2 (Днепропетровск)
45-та хвилина. Нападник господарів Євген Селезньов віддав передачу справа на лінію штрафного майданчика, куди набігав Джуліано. Бразилець прийняв м’яч і другим дотиком льоту пробив по воротах. Політ
Ответить
+1
-1
k@llashniKoff (Kiel)
Сергій Шебек: На відміну від епізоду на 56-й хвилині, цей розгледіти значно простіше. Особливо додатковому асистентові Юрію Іванову з Макіївки. Сантана акуратно поклав Дуду руками на газон. Це – беззаперечний пенальті. Можаровський знаходився в хорошій позиції, не був ніким перекритий. Не знаю, чому Юрій не вказав на одинадцятиметрову позначку. Також зауважу, що з телекартинки чітко видно, що Іванов у момент порушення щось говорить по рації. Що саме – не відомо.
------
Шо за бред? Какой пеналь? На повторе видно как Дуду сам валится на газон как мешок с картошкой, как будто ноги отказали.
Благодаря этим Шебакам, на Шурике киевские хомячки, прочитав об этом эпизоде, уже вовсю уверенны, что виноват не ОВБ, а Динамку опять засудили и украли победу и так каждый тур. Уже строчат открытое письмо Коллине

Ответить
+10
-10
Kostya Dovgan (Киев)
а рядом стоит про пенальти на Гае в тексте, Вы же выбрали то, что нравится Вам. Это называется манипуляция, не так ли)
Ответить
+9
-8
Ex.B. (Donetsk - Sydney)
А Вы ответы сравните.
Сергій Шебек: "Дуже непростий момент." Дальше можно и не читать.
Я к примеру сразу видел без повтора, что до мяча Тримуклинукс никак не достал. А зная Гая, он не сумулирует. Повтор только подтвердил мои догадки.
А вот ответ про пеналь Черноморцу.
"На відміну від епізоду на 56-й хвилині, цей розгледіти значно простіше. "
Поэтому предложению тоже ясно. Что тут как раз пеналь 100%. Почему мнение с Ступором у них раходятся? Для Ступара фол был очевидный, а для лучшего динамоского арбитра, эпизод сложный и его не просто было разглядеть.
И На Шурике выложили, как раз только вот эту часть, где Шебек говорит про пеналь в ворота Черноморца, а про пеналь в ворота дк, там ни слова. Вот поэтому товарищ k@llashniKoff и обратил внимание, на этот ответ Шебека.
+5
-3
Kostya Dovgan (Киев)
Дорогой читатель, даю задание со звездочкой - назовите матч, в котором Сергей Шебек подсуживал команде киевского Динамо в бытность арбитром?

что до других ресурсов - то там могли перекрутить или переиначить, те же самые трудности перевода, прямая же речь эксперта - только на UA-Футбол, все остальное от лукавого))))
+4
-3
Ex.B. (Donetsk - Sydney)
Дорогой редактор, почему же тогда у господина Шебека, в ворота ДК все неоднозначно и сложно, не просто рассмотреть. А соперникам Дк, все однозначно и все просто рассмотреть? Ни раз это уже читаю и отмечаю себе. Чего только матч с Шахтерам стоит., все в одну сторону гонит.
+5
-4
twix (харьков)
я болею за металл,но то что вытворял судья в донецке против дк это позор всей упл
+5
-3
Ex.B. (Donetsk - Sydney)
Ну тогда в лозанский суд надо подовать иск, чего ж все на словах такие деловые и дальновидные, а на деле, а до него собственно и не доходит.
+2
-3
Kostya Dovgan (Киев)
думаю, нужно спрашивать у Сергея Александровича, а не у меня. Как по мне, так всей своей карьерой он доказал, что его точно нельзя назвать продинамовским арбитром.
+3
-3
Ex.B. (Donetsk - Sydney)
Да, и как он может подсуживать ДК если он киевлянин, насколько мне помнится, разве что с Арсеналом? Пфф.
+4
-2
Kostya Dovgan (Киев)
с задачей со звездочкой справились. Осталось сделать вывод))))
+2
-2


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...