Дмитро Льопа: Треба всі матчі вигравати. 02-02-2014 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
02.02.2014
воскресенье
08:16
Дмитро Льопа: Треба всі матчі вигравати
Рейтинг публикации

В усіх матчах "Карпат" на зборах в Туреччині, Дмитро Льопа виконував роль двигуна команди – не рідко атаки будувалися саме через цього швидкого та технічного хавбека. У матчі проти тульського "Арсенала" (6:1) Дмитро забив красивий гол зі штрафного у ворота Олександра Філімонова, а в спарингу проти "Руха" (2:0) зорієнтувався в метушні та вдало зреагував на відскок м’яча, після боротьби за участю Вадима Страшкевича.

– Чесно кажучи, я навіть не пам’ятаю, як забив той гол. Пригадую, що Бартуловіч прострілив до штрафного, а потім хтось з поляків запустив "свічку". Наші гравці поборолися з воротарем, м’яч потрапив до мене, тож залишалося просто відправити його в порожні ворота.

– Цей гол видався робочим. Натомість тульському "Арсенала" ти забив гол-красень зі штрафного.

– Ми не так часто заробляємо штрафні, тому практики мало. Але якщо будуть такі моменти, то я з радістю пробиватиму стандарти. Якщо Бартуловіч, ясна річ, дозволить (сміється).

– Як на полі вирішуєте, хто битиме штрафні?

– Якщо м’яч під ліву ногу лягає, то як я можу забрати шанс для Младена? А взагалі ми дивимося, хто краще почувається. Власне, виконавців у нас не бракує. От Вадік Страшкевич може пробити.

– Настрій у команди, судячи з усього, позитивний...

– Атмосфера справді хороша. Десь збори вже трішки приїлися, але все в нормі. Відчувається, що хлопці задоволені, усе добре.

– Не розслабитися після четвертої поспіль перемоги?

– Говорять таке, що коли виграєш на зборах, то будуть проблеми в чемпіонаті. Але ж треба всі матчі вигравати. Не можна виходити на поле з думкою про те, що ми програємо.

– Погоджуєшся з тим, що команда зараз відчуває впевненість у власних силах?

– Ми вже підходимо до цього показника, набагато краще себе почуваємо, краще відчуваємо один одного. Не так, як було на початку зборів. Потрохи рухаємося вперед.

– Тебе можна побачити і в центрі, і на фланзі. Де тобі комфортніше?

– Не знаю, важко сказати. Краще там, де тренер поставить. Але якщо вникнути, мабуть, мені було б найзручніше грали зліва. Хоча, в центрі теж непогано.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати" (Львів)
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com