Севідов: Результат не був пріоритетом. 04-02-2014 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
04.02.2014
вторник
12:09
Севідов: Результат не був пріоритетом
Рейтинг публикации

На самому початку зборів Олександр Севідов розповів, що хотів би святкувати перемоги в усіх шести спарингах "Карпат" на цих зборах. Бажання головного тренера збулося. Над чим "зелено-білі" працюватимуть далі та як можна підсумувати першу частину підготовки, наставник розповів Інформаційному центру.

– Ми провели шість спарингів і усі виграли. Це приємно, але для нас пріоритетним був не результат, а те, як команда його добивається. Як вони показували свій характер і майстерність. Задача у нас була створити фундамент, тобто зміцнити команду фізично, аби були сили на чемпіонат. Мене порадували наші молоді виконавці, зокрема, своєю відповідальністю; вони зрозуміли, в якому напрямку їм треба працювати. У матчі проти Туркменістану грало одразу шестеро карпатівців, яким ще 20 років нема. Тому ми сподіваємося, що вони будуть рости і конкурувати з нашими основними гравцями.

– У попередніх матчах карпатівці грали по 45 хвилин, натомість в останній день більшість з них провела на полі увесь матч. Ви так планували чи це були вимушені корективи?
– Ми так і думали зробити, виходячи з того, що довелося трішки змінити плани. Зараз будуть вихідні, тож такі навантаження прийнятні для гравців. Сподіваюся, що у Львові вони відновляться і залікують свої дрібні ушкодження.

– На цих зборах чи не усі гравці групи атаки забивали голи, причому не одноразово. Мабуть, вас це особливо потішило.
– Це їхня робота. Вони мають забивати, загострювати гру, заробляти штрафні та пенальті. Приємно, що наші "ветерани" показали: потенціал у них ще є. Хоча, як можна назвати ветеранами того ж Гладкого чи Бартуловіча? Та й молодь показала, що ми не даремно їм довіряємо.

– Капітанська пов’язка на зборах, у буквальному розумінні, переходила з рук в руки…
– Це моє рішення. Як ви знаєте, Андрій Ткачук з нами на збори не поїхав, тож ми стали перед вибором капітана. Власне, самі вибори відбудуться на других зборах, а поки я призначав капітана вольовим рішенням. З пов’язкою на поле мають виходити ті, хто заслужив це своєю грою. У "Реалі", наприклад, капітаном є той, хто провів найбільше матчів. У нас теж є чимало таких гравців: Зеньов, Пластун, Балажіц, Голодюк, Гладкий. Словом, я поставив гравців перед складним вибором. Але це буде їхнє рішення. Вони оберуть собі лідера.

– Чи вже відомо про плани підготовки команди на других зборах?
– Так. 9 числа ми знову вилітаємо до Антальї. Уже точно відомо, що ми проведемо три спаринги, зокрема, проти солігорського "Шахтаря", "Кайрата" та белградського клубу "Рад". Програма у нас буде доволі насичена. Попри це від обраного шляху ми не будемо відвертатися, надамо ігрову практику нашій молоді, аби вона понюхала порох і швидше вливалася в наші ряди.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФК Карпаты

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]