П’єрлуїджі Колліна відвідав курси арбітрів у Лісабоні. 05-02-2014 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
05.02.2014
среда
09:17
П’єрлуїджі Колліна відвідав курси арбітрів у Лісабоні
Рейтинг публикации

Старший офіцер УЄФА у справах суддівства і куратор системи арбітражу в Україні П'єрлуїджі Колліна відвідав щорічні зимові курси арбітрів УЄФА, які цього тижня проходять у Лісабоні.

Колліна взяв участь у відкритті заходу разом з головою Комітету арбітрів УЄФА Анхелем Марією Вільяром Льоною, привітав арбітрів, які лише нещодавно отримали категорію ФІФА, і закликав їх проявити відповідальність і відданість своїй професії. У своїй презентації Колліна пояснив 44 новачкам міжнародного корпусу вимоги сучасного футболу і обов'язки, виконання яких від них чекає УЄФА під час європейських призначень.

"Це величезне досягнення, з яким я вас вітаю, але майте на увазі, що це тільки перший крок. Мати категорію ФІФА − привілей. І більшість з вас пам'ятає, що ви повинні щось віддати професії та всім новачкам суддівського корпусу, які на вас дивляться. Поведінкою і своїм способом життя ви зобов'язані бути для решти арбітрів прикладом".

Колліна нагадав, що арбітр повинен бути взірцем впевненості у собі, знати свої сильні і слабкі сторони, демонструвати бажання вдосконалюватися і вчитися на своїх помилках, а також проявляти гнучкість, коли це необхідно. Італієць закликав суддів намагатися передбачати розвиток подій і проявляти кмітливість при підготовці до своїх призначень - наприклад, вивчити ігрові моделі команд, на матчі яких належить працювати, ключові розіграші "стандартів" і тактику.

"Довіра до арбітрів - обов'язкова умова, - додав Колліна. - Важливо, щоб арбітри були послідовними і приймали рішення у найнеобхідніших для цього моментах гри. Нехай навіть гравці будуть з ним незгодні чи рішення буде помилковим. Гравці повинні вам довіряти".

Ретельна підготовка стосується і роботи над фізичними кондиціями. Колліна зауважив, що головні зміни на футбольному полі за останні роки стосуються швидкості, і арбітри зобов'язані це враховувати. "Сьогодні арбітри повинні бути атлетами. Необхідно бути на піку форми, щоб зберігати ясний розум навіть в кінцівках матчів", - підкреслив старший офіцер УЄФА у справах арбітражу.

Колліна нагадав, що вірна інтерпретація правил гри залишається ключовим моментом для арбітра. За його словами, головний арбітр і його помічники повинні працювати як єдине ціле. "Командна взаємодія - найважливіше. Значення має робота кожного члена бригади арбітрів. Підтримуйте один одного, допомагайте один одному і пам'ятайте, що ви ніколи не вирішите нічого поодинці" , - підкреслив він.

З вітальним зверненням до арбітрів звернувся і голова Суддівського комітету УЄФА Анхель Марія Вільяр Льона. "Ми хочемо, щоб ви стали арбітрами топ-класу, - сказав він. - Ви теж повинні хотіти цього. Намагайтеся вичавити максимум з цієї можливості. УЄФА вкладає істотні ресурси в суддівство, і вам випало особливе і почесне право бути обраними. Не забувайте, що ви є арбітрами міжнародної категорії, що представляють УЄФА і свої національні асоціації".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]