Українські арбітри готуються до сезону у Лісабоні. 05-02-2014 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
05.02.2014
среда
13:57
Українські арбітри готуються до сезону у Лісабоні
Рейтинг публикации

У рамках підготовки до весняної частини європейського футбольного сезону УЄФА проводить традиційні збори для арбітрів вищих категорій, які проходять у Лісабоні з 3 по 6 лютого. Програма даних зборів передбачає проходження медобстеження і тестування з фізпідготовки. Крім того арбітри отримують роз’яснення від інструкторів УЄФА стосовно трактування Правил гри.

На дані заходи, які проводяться за участю Головного офіцера арбітражу УЄФА П’єрлуїджі Колліни, запрошені також і українські арбітри. Це представники Першої групи УЄФА − Сергій Бойко і Євген Арановський, а також арбітр категорії «Еліт» − Катерина Монзуль.

Разом із найкращими арбітрами Європи семінар відвідали також і спеціалісти, котрі вперше потрапили до міжнародного списку. Серед них − українка Людмила Тельбух.

Окрім навчально-тренувальних зборів для арбітрів, УЄФА також вперше проведе спеціалізований семінар для асистентів арбітра. На даний захід, який відбудеться з 13 по 16 березня у Лісабоні, запрошені Володимир Володін та Олександр Корнійко.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]