Карпати: Кар’єра Кополовця на найближчі півроку – справа самого футболіста та Говерли. 05-02-2014 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
05.02.2014
среда
19:27
Карпати: Кар’єра Кополовця  на найближчі півроку – справа самого футболіста та Говерли
Рейтинг публикации

10 січня 2014 року Михайло Кополовець та ФК "Говерла" підписали Угоду про дострокове розірвання укладеного між ними контракту.

ФК "Карпати" вважає, що сторони тобто фактично спробували поставити львівський клуб перед фактом – виконувати зобов’язання перед футболістом.

З цього приводу "Карпати" висловили свою позицію.

"Цілком очевидно, що така Угода, укладена без попереднього внесення змін до Трансферного контракту (що є неможливим без участі "Карпат") є незаконною, оскільки порушує зобов’язання ФК "Говерла" і футболіста, які чітко встановлені Трансферним контрактом.

Очевидно також і те, що ФК "Карпати", навіть маючи бажання, не може без внесення відповідних змін до Трансферного контракту поновити дію особистого контракту з Михайлом Кополовцем, оскільки це також буде порушенням умов Трансферного контракту, припускатися якого у ФК "Карпати" немає ані прав, ані бажання.

Єдиним законним розвитком подій в цій ситуації мало би бути спочатку внесення змін до Трансферного контракту щодо зміни (скорочення) періоду оренди і лише після цього – припинення трудових відносин між футболістом і ФК "Говерла" і відновлення таких з ФК "Карпати".

Зі свого боку "Карпати" рекомендували Михайлові Кополовцю для конструктивного врегулювання цього питання звернутися до ФК "Говерла" з вимогами: по-перше, відновити дію трудового контракту між ним і названим клубом, і, по-друге, надати можливості та забезпечити умови для проведення тренувань і здійснення усієї іншої діяльності в якості футболіста-професіонала на підставі трудового контракту, укладеного ним з ФК "Говерла" в рамках умов Трансферного контракту.

Окрім цього, слід зазначити, що ФК "Говерла" донині так і не розрахувався з ФК "Карпати" за отримані в оренду права на футболіста, хоча за умовами того ж Трансферного контракту це мало бути зроблено ще в липні 2013 року.

"Карпати" були змушені звернутись з цим питанням до Палати з вирішення спорів Федерації футболу України, котра ухвалила рішення по суті у цій справі, задовольнивши заяву ФК "Карпати".

Таким чином питання продовження кар’єри Михайла Кополовця як мінімум на найближчі півроку – виключно справа самого футболіста та "Говерли", як клубу, котрому належать права на оренду гравця.

"Карпати" з розумінням ставляться до проблем взаємостосунків Михайла Кополовця та представників "Говерли", однак через неможливість впливати на цю ситуацію можемо лише побажати сторонам якомога швидше дійти компромісу, а закарпатському клубу – хоч і з запізненням, та все ж погасити заборгованість перед ФК "Карпати".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com