CAS прийняв рішення по справі Микола Павлов проти Ворскли. 11-02-2014 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
CAS відхилив апеляцію "Ворскли"
11.02.2014
вторник
18:23
CAS прийняв рішення по справі Микола Павлов проти Ворскли
Рейтинг публикации
CAS відхилив апеляцію "Ворскли"

У справі Павлов - Ворскла поставлено крапку.

У п’ятницю 17 січня 2014 року Міжнародний арбітражний суд зі спортивних питань, що знаходиться у швейцарській Лозанні розглянув апеляційну скаргу ФК "Ворскла" м. Полтава на рішення Палати з вирішення спорів ФФУ по справі № 58/01/2013 "Про заяву від 09.01.2013 року Павлова М. П. щодо розірвання контракту з Товариством з обмеженою відповідальністю "Футбольний клуб "Ворскла" Полтава та видачі трудової книжки".

Суд прийняв наступне рішення:

- апеляційна скарга ФК "Ворскла" м. Полтава на рішення Палати з вирішення спорів ФФУ по справі № 58/01/2013 залишена без задоволення;

- рішення Палати з вирішення спорів ФФУ по даній справі залишено без змін.

Нагадаємо, що раніше Палата з вирішення спорів ФФУ зобов’язала Миколу Павлова виплатити "Ворсклі" компенсацію за дострокове розірвання контракту у розмірі еквівалентному 200 тисяч доларів США, що підлягає сплаті у гривні, відповідно до офіційного курсу НБУ на день проведення розрахунків.

Також Палата з вирішення спорів ФФУ також зобов’язала "Ворсклу" оформити звільнення головного тренера із клубу та видачі йому трудової книжки і забезпечення можливості його безперешкодного працевлаштування.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Прес-служба ФФУ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com