Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Чурілов: Перед мною та Худжамовим стоять різні цілі


Чурілов: Перед мною та Худжамовим стоять різні цілі


Новачок "Іллічівця" Олексій Чурілов розповів про свій перехід у маріупольський клуб та конкуренцію за місце у воротах з Рустамом Худжамовим.

— Чому так раптово вирішили залишити Ужгород? Адже був на руках кількарічний контракт…

— Так склалося, що в мене виник­ла можливість поїхати за рубіж, де мене хотіли бачити. Керівництво тодішнього клубу пішло мені назустріч, за що я їм дуже вдячний. Чесно кажучи, не сподівався, що опинюсь у Маріуполі, адже йшов із команди заради іншого варіанту. Коли вже збирався їхати з країни, отримав пропозицію від "Іллічівця", на яку зразу погодився. Усе ж приємно повернутися до рідного міста, до своєї родини. Тому не міг відмовитись од такої можливості. Дуже радий, що все сталося саме так.

— Віце-президент "Говерли" Олександр Шуфрич сильно здивувався, що ви продовжили виступи в Україні.

— Сталося так, як сталося. Думаю, для будь-якої людини сім’я — перше, що є в пріоритетах. Відтак чому я мав оминути цей шанс, якщо можу повернутися до своїх близьких і до рідного міста, в якому мене люблять? Це все стоїть вище грошей. Можу навіть вам сказати, що умови, котрі мені пропонували за кордоном, були кращі, ніж ті, на які я погодився в "Іллічівці".

— Чи зіграло свою роль, що головний кіпер Худжамов був на перегляді в "Металісті", відтак за позитивного вирішення трансферу Рустама мали би хороші шанси на місце у старті?

— Та ні, чесно, навіть про це не думав: іде Худжамов чи ні. Свої головні причини я змалював вище. Про Рустама можу сказати лише хороші слова: нині він вийшов на високий рівень, який постійно підтверд­жує. До того ж, моє першочергове завдання — відновити оптимальні кондиції після травми.

— Збори з Павловим уже називали найважчими у своїй кар’єрі. У чому полягала найбільша складність для вас?

— Усі знають відомі збори Миколи Петровича та вимоги на них (тести, бігова робота), в яких беруть участь не лише польові гравці, а й воротарі. Чому було так складно? Бо коли відновлювався, то практично не бігав, а в Ялті отримав одразу таке велике навантаження. Хоча, навіть попри це, виконував усе до останнього в повному обсязі. Адже перейшов до приазовців не просто так, а щоби заслужити місце в рамці. Навіть, якщо Худжамов повернувся, все одно знаю, що хто буде в найкращій формі, той і займатиме пост номер один. Із мого боку лише такі прагнення линуть.

— Будемо відверті: коли Худ­жамов повернувся до розташування команди, розчарувались, адже складніше буде стати основним?

— Ми ж дорослі люди, розуміємо, що це — складові футбольного життя, в якому часто все змінюється. Вірю, що Рустам ще отримуватиме запрошення не тільки від "Металіста", а й від сильніших клубів. А наразі мені нічого не залишається, як робити все, що в моїх силах, аби виграти конкуренцію.

— Тобто не боїтеся конкуренції з воротарем збірної?

— Та чого тут боятися? Зараз переді мною та Худжамовим стоять різні цілі. Сподіваюся, ви розумієте, про що я. У мене — довготривалий контракт, зараз усе складається так, а із часом, може, щось зміниться.

— Чи погодитеся, що коли в Рустама влітку завершиться контракт, то вам легше дихатиметься в Маріуполі?

— Я до цього й вів. Не стомлюся вам говорити, що робитиму все, щоби отримувати ігрову практику та доводити свою спроможність допомагати колективу. Тобто вже сформував головне завдання перед собою на 2014 рік. А там — як буде.

— У вас контракт із приазовцями на скільки розрахований? Бажаєте грати за команду з рідного міста якомога довше?

— У мене трудовий договір розрахований на два з половиною роки. Звичайно, що вже нікуди не хочеться їхати. Дома — це дома. Які ще тут можуть бути розмови? Переконую вас, мене в Маріуполі все влаштовує.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (1)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Н-Махно (Мариуполь )
поглядим
Ответить
0
0


Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...