Севидов: Наразі я задоволений тим, що ми виграємо рівні матчі. 17-02-2014 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
17.02.2014
понедельник
11:56
Севидов: Наразі я задоволений тим, що ми виграємо рівні матчі
Рейтинг публикации

Головний тренер львівських "Карпат" розповів про другі збори своєї команди та прокоментував результати спарингів "зелено-білих".

– Мабуть, випадково, але так вийшло, що три спаринги на других зборах видалися для «Карпат» різноплановими. В першому довелося битися, в другому було щось на зразок інтелектуальної дуелі, в третьому 90% ігрового часу припало на боротьбу...

– Мене тішить, що наші спаринг-партнери команди справді різнопланові. Хоча, вони також різняться за своїм рангом. Сербська команда ("Рад" з Белграду - прим.) займає останнє місце. Може це не дуже хороший показник, але серби завжди відзначалися бойовим характером і не зовсім чистою грою. Але цей спаринг все-одно був корисним та інформативним. Ми перевірили в бою нашу молодь, яка практично весь другий тайм грала удев’ятьох. Наступні спаринги ми грали проти лідируючих команд своїх чемпіонатів – друге місце Словаччини ("Тренчин") і третє Казахстану ("Кайрат"). За схемами, за боротьбою вони різні були, але все-одно цікаві.

– У матчі проти "Кайрата" не грало кілька провідних гравців. Яка з ними ситуація?

– Нічого страшного. Це все робочі моменти. Хлопці отримали мікротравми і я сподіваюся, що до першого матчу в чемпіонаті усі будуть в строю.

– Вже вкотре на зборах, за рівної гри, "Карпати" здобувають перемогу. На які думки це вас наштовхує?

– Можу сказати, що "Кайрат" – серйозна команда за підбором гравців, у них відомий тренер і сильний менеджмент. Звичайно, мені хотілось би, щоб "Карпати" перемагали суперників по грі, не залишаючи нікому шансів. Але наразі я задоволений тим, що ми виграємо рівні матчі.

– Дев’ять матчів на зборах "Карпати" пройшли без поразок...

– Я думаю, що тренери кривлять душею, коли кажуть, що їм байдуже: виграє команда на зборах чи програє. Звичайно, що не байдуже. Але важливо те, як гравці здобувають ці перемоги, як вони за них б’ються. Перемоги приємні, однак за них не дають ані очок, ані слави.

– Команда отримала вихідний завдяки здобутому результату у матчі проти "Кайрата"?

– Ні. У нас є план підготовки. Яким би не був результат, а наші гравці відпрацювали чимало і ще не відійшли від навантажень на перших зборах. Тож ми дали хлопцям відпочити і починаємо цикл підготовки до першого матчу проти "Іллічівця".

З результатами всіх контрольних матчів команд Прем'єр-ліги можна ознайомитись тут

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]