Федорчук: Постраждає ще кілька клубів Прем'єр-ліги, першої та другої ліг. 24-02-2014 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
24.02.2014
понедельник
22:01
Федорчук: Постраждає ще кілька клубів Прем'єр-ліги, першої та другої ліг
Рейтинг публикации

Футбольний тренер та експерт Олег Федорчук сказав, що окрім "Металіста", найближчим часом ще кілька українських команд можуть зазнати фінансових труднощів.

"На жаль, футбол в Україні - це іграшка для дуже і дуже багатих. Часто його використовують, як політичний капітал. Тому зараз люди, які відходять від влади, припиняють фінансувати команди. Думаю, "Металіст" буде не один. Постраждає ще кілька команд. Не хочу їх називати. Ви самі побачите, що кілька клубів прем'єр-ліги, першої та другої ліг зазнають фінансових труднощів і припинять своє існування".

"Хочу заспокоїти вболівальників. Нічого страшного не станеться. Скажу більше. Під час війни у 1941-42 роках проводилися чемпіонати з футболу навіть на окупованих територіях. Тому футбол буде. Єдине, що постраждає - це його якість на клубному рівні. Збірної України це не буде стосуватися".

"Процеси, які зараз відбуваються у країні, у футболі були ще більш наочними та очевидними. Можна готувати революційні зміни. Перш за все потрібно боротися з корупцією і за чистоту. Зараз будуть затребуваними справжні патріоти та професіонали", - сказав Федорчук.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Gazeta.ua

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]