Кожанов: Російська Прем’єр-ліга? Це несерйозно. 08-03-2014 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
08.03.2014
суббота
14:57
Кожанов: Російська Прем’єр-ліга? Це несерйозно
Рейтинг публикации

Півзахисник "Севастополя" Денис Кожанов розповів, як команда готується до поновлення чемпіонату і заявив, що гравці севастопольсокго клубу не вірять у можливість "переїзду" до чемпіонату Росії.

- Прем’єр-ліга на невизначений термін перенесла й другий весняний тур чемпіонату. Де зараз перебуває команда, й як проходить тренувальний процес?

- Ми продовжуємо тренуватися у Севастополі. Наше завдання - підійти до першого весняного туру максимально підготовленими. Попри будь-яке число він буде призначений, ми маємо бути на сто відсотків готовими.

- Про якісь подальші плани на тлі такої напруженої ситуації керівництво вже вам говорило? Можливо, на часі черговий виліт до Туреччини?

- Чесно кажучи, поки про це нічого не чути. Та, скоріше за все, будемо продовжувати тренуватися тут, у Криму.

- У місті зараз спокійно. Отож до тренувального процесу ніяких коректив не вносили?

- Так, нічого екстраординарного не відбувається. У принципі, все спокійно.

- Повертаючись до перенесеного туру. На вашу думку, такий крок УПЛ і ФФУ виправданий, чи все ж варто було спробувати "об’єднати країну футболом"?

- Звичайно, я вважаю, що це правильне рішення. Зараз усі переживають за те, що відбувається в країні. Думаю, в такій ситуації перенести тур було найбільш правильним рішенням. Безпека понад усе!

- А як щодо легіонерів у вашому колективі? Чи не рвуться додому через те, що в Україні досі немає футболу? Наприклад, як це трапилося вже у "Чорноморці".

- Та в нас, наче, спокійно. Правда, не лише ж у легіонерів немає ігрової практики. Усі ми зараз позбавлені цього, але, з іншого боку, що тут поробиш? Усі ж розуміють, що склалася непроста ситуація, й потрібно трохи потерпіти.

- Ви повністю пройшли тренувальні збори з Ангелом Червенковим. Чим підхід болгарина відрізняється від манери інших тренерів, з якими доводилося працювати?

- У кожного тренера є своя особ­ливість. Але я би не сказав, що надто сильно його підхід відрізняється від методики інших.

- Чим запам’яталися ці збори? На що робили основний акцент?

- Ми багато працювали над фізичною підготовкою, щоби відновити кондиції після відпустки. Багато уваги приділяли й новим тактичним схемам. Загалом, звичайнісінький робочий процес. На зборах виконали значну роботу, тож тепер нам головне - не втратити ті кондиції, яких набули.

- Ще торік у грудні керівництво "Севастополя" заявляло, що поступово буде відмовлятися від орендованих футболістів. І відповідно команду залишили Віценець, Чижов, Малиновський, а ви залишилися. У вас була розмова з керівництвом із цього приводу?

- Конкретної розмови не було. Мені просто сказали, щоби я далі готувався й їхав із командою на збори. У мене ще чинний контракт із "Севастополем", і я буду його виконувати до кінця.

- Один із депутатів російської держдуми запропонував Російському футбольному союзу розглянути можливість залучити "Севастополь" і "Таврію" до тамтешньої Прем’єр-ліги. Як колектив сприйняв таку вістку?

- Та ніхто у це не вірить! Ми говорили із хлопцями: всі сприйняли таку заяву із здивуванням.

- Тобто - на межі фантастики?

- Чесно кажучи, так! Це несерйозно. Думаю, що всі хлопці хочуть залишитися в Україні й проводжувати грати тут, в українській Прем’єр-лізі.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Український футбол
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com