Попов: Будівництво бази для збірної призупинено. 13-03-2014 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
13.03.2014
четверг
08:17
Попов: Будівництво бази для збірної призупинено
Рейтинг публикации

Перший віце-президент ФФУ Анатолій Попов розповів Еспресо.TV про майбутнє "Таврії" та "Севастополя", корупцію у футболі, а також про майбутнього президента ФФУ.

)

Про базу для збірних команд України з футболу:

"У Вишгородському районі сьогодні призупинено будівництво бази у зв'язку з ситуацією в країні. На даний момент це неактуально " .

Про майбутнє "Таврії і "Севастополя" в чемпіонаті України:

"Ми опрацьовуємо різні варіанти. Були неофіційні заяви, що мало не відійдуть ці дві команди в чемпіонат РФ. Несерйозно про це говорити. Це неможливо практично зробити. Піти з чемпіонату України можна, але все може вийти як з командами Придністров'я і Закавказзя. З іншого боку - ситуація складна. З точки зору безпеки - у Криму проводити змагання неможливо. Я говорив з Ігорем Суркісом і ми узгодили дії з Прем'єр-лігою і "Таврією, що матч "Таврія" - "Динамо" відбудеться на НСК Олімпійському. З приводу інших матчів, якщо ситуація не покращиться, то матчі цих команд будуть проводиться на нейтральних полях"..

Про конфлікт з Коньковим :

"З мого боку - я б не називав це війною, а з боку Конькова - це потрібно його спитати. Поштовхом до цього стала публікація певних документів, де президент федерації виглядає не зовсім красиво. У цій історії крапку повинен поставити Виконком . Він відбудеться завтра. На порядку денному є розгляд моєї заяви, в якій я запропонував провести аудит нашої діяльності і за підсумками аудиту винести рішення. Якщо будуть порушення з мого боку - я відразу піду у відставку, компенсую все і піду з футболу. Так само я пропонував вчинити і Конькову. Також мені після цього зателефонував президент УПЛ Данілов, який також підтримав мою ідею. Він сказав, що з власних коштів може олатити цей аудит . Якщо Коньков зловживав грошима ФФУ в своїх цілях і це виявить аудит, то він повинен ці кошти повернути і направити їх на розвиток дитячо-юнацького футболу, а сам має піти з футболу".

Яким має бути президент ФФУ

"Багато було розмов навколо цієї теми ще 1,5 роки тому, коли на вибори йшов Коньков. Я тоді був його активним прихильником, допомагав йому писати програму і щиро вважав, що футболіст з хорошим футбольним минулим може добре керувати федерацією . Я захищав його недосвідченість в менеджменті, наводячи приклад Платіні. Але я помилився. Хороший футболіст сьогодні став нікчемним керівником. У майбутньому потрібно дуже обережно ставиться до цього питання і не можна, щоб люди, не маючи гарного організаційного досвіду, обиралися на цей пост. Потрібно, щоб був конкурс, боротьба ідей і серед кращих вибрати найкращого незалежно від того, грав він у футбол, чи ні."

Про корупцію:

"Футбол уособлює суспільство. Якщо хворіє суспільство - хворіє і футбол . Напевно, у нас не зовсім здорове суспільство в частині корупції і не зовсім здоровий футбол. Це загальна проблема, спільна біда . Тому з цим потрібно боротися".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Еспресо.TV

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]