Коньков: Ми повинні робити все, щоб не було потрясінь в футболі. 13-03-2014 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
13.03.2014
четверг
18:48
Коньков: Ми повинні робити все, щоб не було потрясінь в футболі
Рейтинг публикации

Президент Федерації футболу України Анатолій Коньков відповів на запитання журналістів під час брифінгу, присвяченому підсумкам роботи розширеного Виконкому ФФУ, який відбувся 13 березня у Будинку футболу.

- Які головні рішення були прийняті на Виконкомі? Щодо аудиту?

- Ключовими стали рішення Виконкому про проведення аудиту Федерації футболу України та Прем’єр-ліги. Аудит ФФУ проводитиме компанія, яка була визначена Конгресом, спільно з представниками УЄФА. Стосовно Прем’єр-ліги − крім аудиторської компанії до перевірки долучаться представники футбольних клубів, громадськості і також представники УЄФА.

- Чи піднімалось питання про звернення до ФІФА та УЄФА з приводу виключення Росії з усіх міжнародних змагань?

- Ми вважаємо це питання завчасним. Ситуація в Україні дуже дуже складна. Наша позиція була і залишається єдиною − невтручання у політику, але свої клуби ми будемо захищати всіма законними способами.

- Компанія, яка буде проводити аудит, нова?

- Рішенням Конгресу було визначено іншу компанію для проведення аудиту Федерації. Також ми будемо ініціювати залучення до проведення цього аудиту компетентних співробіників УЄФА.

- Як ситуація з дозаявкою ФК "Карпати"?

- Щодо дозаявки "Карпат", Прем’єр-ліга повинна керуватися своїми нормативними документами у цьому питанні. Ми задовольнили звернення львівських "Карпат в частині, що стосується проведення аудиту.

- Питання позачергового Конгресу піднімалося на сьогоднішньому засіданні?

- На підставі чого воно повинно було підніматися? На підставі тих наклепів, які публікуються в ЗМІ?

- Футбольні клуби "Таврія" і "Севастополь" проводитимуть матчі на нейтральних полях?

- Як вам відомо, свій перший матч у весняній частині чемпіонату "Таврія" зіграє в Києві. Стосовно інших матчів, скажу так: все, що буде можливо, будемо грати в Криму, все, що неможливо з точки зору безпеки − на нейтральних полях.

- Сьогодні на засіданні Виконкому були присутні представники ультрас. Це була їх ініціатива?

- 11 березня я зустрічався з ультрас всіх футбольних клубів і ми домовились, що їх буде включено до колективних членів ФФУ. Вони повинні юридично зареєструвати свою організацію, тоді ми зможемо працювати разом з ними в правовому полі. Будемо спільно вирішувати питання безпеки, продаж квитків.

- Розкажіть про захоплення Будинку футболу?

- Всі матеріали стосовно цієї події передані до прокуратури. Як тільки ми будемо висновок компетентних органів, ми одразу повідомимо про це громадськість.

- Яке питання викликало найбільше суперечок?

- Все було в межах розумного. Все повинно бути в межах розумності, законності і права. Сьогодні ми знаходимось на тій межі, коли не можна робити різких коливань. Ми повинні робити все, щоб не було потрясінь в футболі. Адже зараз наша країна переживає непрості часи і саме футбол повинен стати консолідуючою силою.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Прес-служба ФФУ

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]