Карпати продовжать участь в чемпіонаті України і сплатять борг по заявковим внескам. 13-03-2014 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
13.03.2014
четверг
19:32
Карпати продовжать участь в чемпіонаті України і сплатять борг по заявковим внескам
Рейтинг публикации

Сьогодні, 13-го березня 2014 року, на позачерговому засіданні виконавчого комітету Федерації футболу України у Будинку футболу було прийнято рішення про проведення незалежного фінансового аудиту діяльності ФФУ та Прем’єр-ліги та створення відповідної комісії з перевірки.

"Таким чином вимоги, які львівський клуб висував ще з кінця минулого року, повністю задоволені. У зв’язку із цим ФК "Карпати" ухвалив рішення про доцільність продовження виступів команди у чемпіонаті України. Зараз команда готується до стартового матчу весняної частини змагань проти луцької "Волині".

Стосовно реєстрації нових футболістів та лікаря ФК "Карпати", з якими нашим клубом було укладено контракти, ми вже надіслали гарантійний лист про оплату, адресований президенту ФФУ Анатолію Конькову та президенту ПЛ Віталію Данілову, та готуємо відповідний платіж на Прем’єр-лігу. Своєю чергою сподіваємось на те, що нові футболісти нашого клубу будуть заявлені для участі у чемпіонаті у найкоротший термін" – говорить спортивний директор ФК "Карпати" Станіслав Кочубинський.

Нагадаємо, що "Карпати" повідомляли, що розглянуть доцільність участі у чемпіонаті України, якщо УПЛ відмовиться зареєструвати нових гравців.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]