Ребров: Тренер - це людина, якій гравці будуть довіряти і в яку вірити. 15-03-2014 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
15.03.2014
суббота
13:19
Ребров: Тренер - це людина, якій гравці будуть довіряти і в яку вірити
Рейтинг публикации

13 березня 2014 року помічник головного тренера київського "Динамо" Сергій Ребров закінчив навчання і отримав PRO-диплом УЄФА.

- Сергію Станіславовичу, в першу чергу дозвольте привітати вас із отриманням ліцензії PRO і побажати такої ж блискучої тренерської кар'єри, якою була ваша кар'єра гравця! Яке загальне враження у вас залишилося після навчання? Що найбільше запам'яталося?

- Під час навчання ми здобули досить ґрунтовну підготовку. Навчання тривало півтора роки, за цей час ми склали шість сесій, а також заключний іспит. Враження позитивні, як від навчання на присвоєння диплома PRO, так і на дипломи A і B. Можу сказати схвальні слова про викладачів, які дали нам необхідні знання. Звісно, теорія закріплювалася від час практичних занятть. Практика ніколи не буває зайвою. Питання тільки у часі, з яким набувається досвід.

- Чи надихають вас приклади Хосепа Гвардіоли, Вінченцо Монтелли, Чіро Феррари, Кларенса Зеєдорфа, в якійсь мірі Дієго Сімеоне, які не так давно завершили кар’єри гравців і вже почали свою тренерську роботу у великих клубах? Чи ви вважаєте, що прогрес має бути поступовим?

- Ви назвали людей, які, можливо за винятком Зеєдорфа, дійсно відразу домоглися значних успіхів з великими клубами. Безумовно, потрібно прагнути наслідувати такі приклади. Я не знаю, як все складеться, особливо враховуючи ту непросту ситуацію, у якій зараз знаходиться наша країна. Останнім часом усі думки та переживання пов’язані не лише з футболом…

- Ви проходили практику у дортмундській "Боруссії" Юргена Клоппа . Вам близькі по духу принципи, за якими працює цей тренер? Чи імпонує вам стиль гри "Боруссії"?

- У мене виникла така можливість пройти стажування в "Боруссії", і я вирішив, чому б не скористатися нею. Так, в цілому мені дуже подобається стиль гри, який в останні роки сповідує ця команда - це швидкий перехід з оборони в атаку, постійний високий пресинг, прекрасна злагодженість дій гравців та інші елементи сучасного футболу.

- Хто з відомих, прославлених тренерів є для вас прикладом, зразком для наслідування?

- Насправді хороших наставників, тих, у кого є, чому повчитися, багато. У першу чергу це тренери, які можуть не тільки правильно організувати, поставити тренувальний процес, а й створити з набору виконавців цілісну, справжню команду. Тренер повинен не тільки прекрасно розбиратися в тактиці, але бути також хорошим психологом, людиною, якій гравці будуть довіряти і в яку вірити. Крім того, по своєму відношенню до роботи він повинен бути прикладом для своїх підопічних.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Пресс-служба ФК "Динамо" Киев

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]