ФФУ заявила про підтримку цілісності та незалежності Чемпіонату України. 18-03-2014 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
18.03.2014
вторник
13:10
ФФУ заявила про підтримку цілісності та незалежності Чемпіонату України
Рейтинг публикации

Федерація футболу України виступила із заявою про свою позицію стосовно кримських клубів.

Федерація футболу України заявляє про свою незмінну позицію стосовно цілісності та незалежності національного чемпіонату. Самостійний український футбол це те, чим пишається наша держава. Ми разом дуже довго йшли до тих результатів, які зараз маємо. Наші клуби − одні з найкращих у Європі, а національна збірна входить до двадцятки кращих збірних світу.

Вітчизняний футбол − цілком самодостатній та дуже багато значить для всіх українців. Сьогодні ми є свідками нестабільної ситуації в нашій країні, яка, нажаль, зачепила і футбол. Останні події в Криму вже змусили два українських клуби замислитися над своїм майбутнім. "Таврія" та "Севастополь" - це клуби, які регулярно доводили, що можуть на рівних грати з елітою нашого футболу. Символічно, що саме футбольний клуб "Таврія" виборов перше золото чемпіонату Незалежної України!

Тому, у такий складний момент, ФФУ зробить усе залежне від неї. Наша мета - об’єднати людей завдяки футболу. Ми впевнені, що найближчим часом Українська Прем’єр-ліга дасть оцінку ситуації, і докладе максимум зусиль для стабілізації ситуації в УПЛ.

Раніше повідомлялось, що у ФІФА поки не готові сформулювати свою точку зору з приводу можливого переходу українських клубів у Російську футбольну прем'єр-лігу.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]