Лига Пари-Матч (Украинская Премьер-Лига)
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
21.03.2014
пятница
15:01
Коньков: Клуби мають керуватися існуючими нормами ФІФА, УЄФА та ФФУ
Рейтинг публикации

У п'ятницю, 21 березня, президент Федерації футболу України Анатолій Коньков провів бесіду з президентом республіканської Федерації футболу Криму Миколою Гостєвим і членом виконкому ФФУ, президентом ФК "Севастополь", Олександром Красільніковим.

Під час розмови президент ФФУ висловив своє ставлення до ситуації, яка склалася навколо АР Крим, зробив акцент на тому, що Федерація знаходиться поза політикою і попросив футбольних функціонерів керуватися виключно існуючими нормами ФІФА, УЄФА та ФФУ. Анатолій Коньков закликав до того, щоб вирішенням усіх конфліктних питань у регіоні займалися виключно політики.

За словами Анатолія Конькова, необхідно бути вкрай уважними у прийнятті футбольних рішень, оскільки у такий непростий час для України діють провокатори, які цілеспрямовано загострюють ситуацію навколо футболу. Глава ФФУ підкреслив, що футбол сьогодні як ніколи має об'єднувати людей з усіх регіонів нашої держави.

У свою чергу, Олександр Красільніков зазначив, що ФК "Севастополь" продовжує свої виступи у розіграші української Прем'єр-ліги. Він запевнив, що докладе усіх зусиль, щоб клуб успішно завершив другу частину чемпіонату України у сезоні 2013/2014, і, як президент клубу, буде керуватися виключно діючими нормами ФІФА, УЄФА та ФФУ.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФФУ
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com